Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobry 🙂 spałam dziś 😎
happysad no to zapraszam do mnie na Poznań na salony 😎 a co chwilkę coś nowego otwierają u nas w Poznaniu 😎
holi32 3mam kciuki !!
Basienka84 za ciebie tez trzymam kciuki 😎 nie było cie jeszcze dzisiaj na forum wiec mam nadzieje ze cos sie dzieje 🙂
Ja wczoraj zostałam wyzwana ze jestem uzależniona i non toper z laptopem na kolanach i czy jak dziecko będzie to czy tez tak bede robić? mój M miał zły dzień .. blee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry bardzo 🙂 🙂 🙂

wczoraj dzień pełen biegania, wieczorkiem szaleństwa z mężem i noc cała przespana, tylko siusiu 2 razy byłam 🙃 🙃 🙃 i tak ma być 🙂

właśnie poczułam się głodna, a leżę jeszcze w łóżku i mężuś mi kanapeczki przyniósł 🙂 i już poleciał na dwór bo dzisiaj przyjeżdża ekipa od ocieplania domku 🙂

a teraz szybko wstaję, bo do kościoła się wybieramy na 8, bo nasza parafia jest pw swiętego Mikołaja 😁 😁 😁 i z racji, że i tak już wstaliśmy to pójdziemy sobie teraz 😁 więc szybko ząbki umyć, buzię umyć, ubrać się, uczesać i podmalować i gotowa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry,
Dzis mi juz troche lepiej. Lezalam na sali znowu z dwoma laskami, ale jednej odeszy wody wiec juz sobie poszla ode mnie. Zostalam w pokoju z laska ktora ma 5 dzieci i 6 w dodze. Wszystkie urodzila droga naturalna i tylko raz byla szyta.
Dzis na obchodzie sie dowiem co ze mna dalej... Jak bede miala mozliwosc to napisze. Mlody aktywny i raczej na Mikolaja nie dostane prezentu 😉 no chyba ze przez CC. Milego dnia wszystkim zycze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry ! Prószył śnieg jak szłam po bułeczki 😆 i świeciło słońce 😎
Siedze w cieplutkim domku i nadal czekam. Adaś nie reaguje nawet na to kiedy kocham się z M a miałam nadzieje że mi to pomoże i pojadę na porodówkę po przytulańsku 🙂 chyba zrezygnuje i będę cierpliwie czekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Ale wy jestescie niecierpliwe z tym rodzeniem, jeszcze bedziecie chcialy zeby maluszki choc na chwile wrocily do brzucha 😉

gosia ty masz dopiero 38 tydz, wiec przytulansko jeszcze jakies 2 tyg, i dopiero cos da, bo jak sie ma ciaze silna to nie tak latwo wywolac porod przed termine 😉

Postarajcie sie nie skupiac nad tym jak przyspieszyc porod i tak w najbardziej nieoczekiwanym momencie sam sie zacznie, jak przestanie sie o nim myslec...

Dzisiaj znowu mam KTG... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mały mi podsuwa nogi pod szyję 🙂 też wyczuwam piety i kolanka 😆 dzisiaj mam odbiór wyników i komplet dokumentów do szpitala gotowy !
Cały czas mam takie wrażenia że zapomnę czegoś najważniejszego ! Już mnie to meczy !
Mikołaj był u Was niegrzeczniuchy !
U mnie był, nawet moja mama przyszła w nocy do mojej sypialni, aż mi się płakać chciało to jest MAMA !
Idę robić śniadanko !
Basia trzymaj się dzielnie ! Holi Ty także !
Laski jestem ciekawa czy jakiś bobasek się dzisiaj urodzi 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry wszystkich
Moja noc tragedioza. Wczoraj jak skończyłam pisać z wami położyłam się i dostałam skurcze do tego ten brzuchol sie tak mocno i wysoko stawia i mały kopie bardzo. Mój M wpadł na pomysł o 20.30 czy może do Tesco pojedziemy bo z tego wszystkiego dla córy prezentu nie kupiłam wcześniej. Początkowo odmówiłam ale potem myślę a co będe leżeć i się z bólami męczyć pochodzę to mi się polepszy no i pojechaliśmy o 21 na te zakupy ale mało tego ja mam do Tesco 45 km. Szczerze mówiąc skurcze bolały ale mniej niż jak bym leżała. Jak wracaliśmy do domu to mój zapomniał włączyć światła i odrazu policja nas zatrzymała ale zobaczyli że stękam i kwiękam to kazali jechać do szpitala. O 24 byliśmy w domu położyłam się i dupa ze spania budzenie co ok godz do 4 a potem do 6.30 to już co 15 min lub .30 min. ach te skurcze. Czuję że coraz częściej mam skurcze w dole brzucha po odstawieniu fenoterolu zobaczymy jak to będzie. Póki co nie panikuje . Mały się rusza troszkę mniej ale czuję go no i coraz bardziej czuję go w dole brzucha.
KATJU napisz jak ty się czujesz jak z tymi skurczami masz więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Witam 🙂
Ale wy jestescie niecierpliwe z tym rodzeniem, jeszcze bedziecie chcialy zeby maluszki choc na chwile wrocily do brzucha 😉

gosia ty masz dopiero 38 tydz, wiec przytulansko jeszcze jakies 2 tyg, i dopiero cos da, bo jak sie ma ciaze silna to nie tak latwo wywolac porod przed termine 😉

Postarajcie sie nie skupiac nad tym jak przyspieszyc porod i tak w najbardziej nieoczekiwanym momencie sam sie zacznie, jak przestanie sie o nim myslec...

Dzisiaj znowu mam KTG... 🙂

Doriana dla mnie to najlepiej by było jak by mały posiedział jeszcze ale ja już tyle się męcze z tymi skurczami że czasem mam dosyć już nie pamiętam kiedy spałam i nie budziłam się z powodu bólu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry! Dziewczyny ja tak zaczełam poranek ze jeszcze mi wk...w ze mnie nie zszedł. Otoz obudzil mnie tel z ZUS z pytaniem czy juz urodzilam?!?!?! "bo pan dr napisal 3 tyg temu ze wlasnie teraz powinnam", no i sie zastanawiaja czy juz wyplacic kase czy nie.....no po prostu sie załamalam!!!!! Ale teraz słuchajcie dalej...ja mowie ze jeszcze nie urodzilam,ze termin w ogole mam na 14 grudnia a Pani do mnie "to jak Pani juz urodzi to proszę nam przesłac...akt zgonu" ....i wtedy to juz sobie usiadlam....pani zaczela przepraszac ze sie przejezyczyla bo ona tez zasilki pogrzebowe wyplaca a miala powiedziec akt urodzenie...a mi sie juz z nia gadac nie chcialo i jej słuchac....Tak jak jestem wyrozumiala co do przejezyczen tak TO po prostu mnie dzisiaj wgniotło w ziemie i jeszcze sie nie podniosłam!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sie dowiedzialam co ze mna. Otoz mlody wysoko nadal. Szyjka nie skrocona. Mloda ma jak w raju wiec nie wybiera sie na ten swiat. W zaleznosci jakie dzis bede miala dzis wyniki CRP to albo dalej beda probowac wywolac do skutku albo jutro bedzie "ostateczne rozwiazanie" mlody wazy dzis 3360 plus minus 500 wiec jak to powiedzial nie za duze dziecko 🙂 martwia sie tez o moje kosci miednicy czy wogole bede w stanie urodzic naturalnie, ale to sie okaze jak bedzie decyzja 😁 az sie uspokoilam bo wreszcie wiem na czym stoje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HAPPYSAD szok normalnie ! Latam po domku. Zjadłam pyszne śniadanko właśnie czaję się na francuza z serem 😆 pierwszy raz od miesiąca jestem samiuteńka w domu i chyba za namysłem nowej zrobię sobie wypasiona kąpiel. Jak poczytałam sobie o peelingach i maseczkach to mi się miska śmieje! Może moje samopoczucie się odmieni 😆 bo na razie to wielorybie nadal. Brzuch zmierzyłam ma 103 cm 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Idę nastawić na zupkę ogórkową i muszę ogarnąć dom, a potem do wanny hop ?! Mam takie musujące kule chyba zrobię z nich użytek 😆 oczywiście nie za długo żeby nic się nie stało 🙂 Mały mnie tak kopie ze idę się ruszać bo mam lokatora niespokojnego !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
happysad napisał(a):
Dzien dobry! Dziewczyny ja tak zaczełam poranek ze jeszcze mi wk...w ze mnie nie zszedł. Otoz obudzil mnie tel z ZUS z pytaniem czy juz urodzilam?!?!?! "bo pan dr napisal 3 tyg temu ze wlasnie teraz powinnam", no i sie zastanawiaja czy juz wyplacic kase czy nie.....no po prostu sie załamalam!!!!! Ale teraz słuchajcie dalej...ja mowie ze jeszcze nie urodzilam,ze termin w ogole mam na 14 grudnia a Pani do mnie "to jak Pani juz urodzi to proszę nam przesłac...akt zgonu" ....i wtedy to juz sobie usiadlam....pani zaczela przepraszac ze sie przejezyczyla bo ona tez zasilki pogrzebowe wyplaca a miala powiedziec akt urodzenie...a mi sie juz z nia gadac nie chcialo i jej słuchac....Tak jak jestem wyrozumiala co do przejezyczen tak TO po prostu mnie dzisiaj wgniotło w ziemie i jeszcze sie nie podniosłam!!!!!!!!!!

To ci wpolczuje, bo jak to czytam to mam dreszcze, a co dopiero jak bym to uslyszala...
Tymbardziej ze w ciazy jestesmy wrazliwsze...
Ale nie bierz sobie do serca, na pewno bedzie wszystko ok i dostarczysz im akt urodzenia twojego cudnego malenstwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry ja tez noc trochę lepsza 🙂

happysad wierze że Cie podgięło przecież wiesz ze wszystko będzie dobrze w końcu to grudnióweczki 🙂 ale babka tez na pewno nie chciała... poleciała rutyną...

ja kolo 13 muszę jechać do pracy na chwilkę-potrzebują mnie 🙂 tzn mojej pomocy ale fajnie jest być potrzebnym 😜 w co ja sie wystroje.....:P????????????


dziewczyny w szpitalach good luck 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia dobrze, że chociaż wiesz co z się dzieje z Wami i jakie plany, wszystko będzie dobrze, trzymamy kciuku 😘

a ja właśnie wcinam pomarańcze 😁 nadrabiam póki jeszcze mogę, bo jak w czasie karmienia nie będę mogła a ja je wprost uwielbiam to teraz wcinam bardzooo dużoooo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
happysad sorry ja napisałam w tym czasie co ty i nie widziałam 😜
te babsko chyba przez słuchawkę bym wyciągnęła jakby mi tak powiedziała 😮 no ale co się dziwisz może miała harmider w robocie i się przejęzyczyła !
ładna tu dzisiaj stypa 🤔
gdzie wy się szlajacie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...