Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć dziewczyny...miło się Was czyta...
Ja mam ostatnio trudne dni...nawet nie cieszę się, że już w piątek idę na tak długo wyczekiwane usg...

Okazuje się, że znowu samotną mamą zostanę...ale widocznie takie życie jest mi pisane...brak słów normalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rubi napisał(a):
marzenka ale jak to może to tylko przejściowe??


...ja już po prostu nie mogę słuchać przeprosin bez pokrycia ... on zaczął ale teraz to ja nie widzę dalszego życia z kimś kto zostawia mnie dwa tyg. przed ślubem na dodatek w ciąży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Dziewczyny zobaczcie jaka fajowa tabelka 🤪

Średnia długość i masa ciała płodu w poszczególnych tygodniach ciąży

5 tydz 2 mm zbyt wcześnie, by to ocenić
6 tydz 2 - 4 mm zbyt wcześnie, by to ocenić
7 tydz 5 - 13 mm 0,8g
8 tydz 14 - 20 mm 3g
9 tydz 22 - 30 mm 4g
10 tydz 31 - 42 mm 5g
11 tydz 44 - 60 mm 8g
12 tydz 61 mm 9-13g
13 tydz 65 - 78 mm 14-20g
14 tydz 80 - 103 mm 25g
15 tydz 93 - 113 mm 50g
16 tydz 108 - 116 mm 80g
17 tydz 11 - 12 cm 100g
18 tydz 12,5 - 14 cm 150g
19 tydz 13 - 15 cm 200g
20 tydz 14 - 15 cm 260g
21 tydz 18 cm 300g
22 tydz 19 cm 350g
23 tydz 20 cm 450g
24 tydz 21 cm 530g
25 tydz 22 cm 700g
26 tydz 23 cm 850g
27 tydz 24 cm 1000g
28 tydz 25 cm 1100g
29 tydz 26 cm 1250g
30 tydz 27 cm 1400g
31 tydz 28 cm 1600g
32 tydz 29 cm 1800g
33 tydz 30 cm 2000g
34 tydz 32 cm 2250g
35 tydz 33 cm 2250g
36 tydz 33 cm, od czubka głowy do palców stóp - 45 cm 2750g
37 tydz 35 cm, od czubka głowy do palców stóp - 47 cm 2950g
38 tydz 35 cm 3100g
39 tydz 36 cm 3250g
40 tydz czubka głowy do palców stóp - 48 - 51 cm


Fajne ale chyba troche zawyzone??? 🙂

Gratuluje zdrowych dzidziusiow!! 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulka napisał(a):
przed slubem tak sie robi, znam 2 pary juz co o malo co by sie nie ozenili. jedni tydzien przed slubem sie poklocili i nie odzywali sie do siebie ale jakos rodzina doprowadzila do slubu, a drudzy w dzien slubu powiedzieli ze nie chca jednak, ale poszli na długi spacer i jednak sie ozenili. to stres tak działa


wiem, że są różne przypadki ale my na spacer nie pójdziemy bo za daleko jesteśmy a co do rodziny to...jego mama nawet się pewnie ucieszy bo mnie nie lubi i tak chciała nas skłócić jeszcze całkiem niedawno...załamana jestem ale z drugiej strony wku***wiona bo znowu jakiś niby zakochany po uszy ciul skomplikował moje już dawno uporządkowane życie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem mężatką od 6 lat 3 lata temu prawie był rozwód było strasznie ale się poukładało i jesteśmy bardzo szczęśliwi, Marzenka trzymam za ciebie kciuki bo nie tak miało być prawda? Może jednak poprostu tak jak pisze Ulka stres facet zgłupiał i nie wie co robi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera to dla niego to powiększenie rodziny, ten nasz mały świat na wsi, zrezygnowałam z pracy na rzecz tego wszystkiego... A teraz zostaję z brzuchem i brakiem widoków na samodzielne wykończenie chaty...ja pier***le nie wiem jak długo się zbierać z tego będę 😠 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenakamil napisał(a):
Ulka napisał(a):
przed slubem tak sie robi, znam 2 pary juz co o malo co by sie nie ozenili. jedni tydzien przed slubem sie poklocili i nie odzywali sie do siebie ale jakos rodzina doprowadzila do slubu, a drudzy w dzien slubu powiedzieli ze nie chca jednak, ale poszli na długi spacer i jednak sie ozenili. to stres tak działa


wiem, że są różne przypadki ale my na spacer nie pójdziemy bo za daleko jesteśmy a co do rodziny to...jego mama nawet się pewnie ucieszy bo mnie nie lubi i tak chciała nas skłócić jeszcze całkiem niedawno...załamana jestem ale z drugiej strony wku***wiona bo znowu jakiś niby zakochany po uszy ciul skomplikował moje już dawno uporządkowane życie 😠


Faceci to swinie! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że ja już wiem jak to boli...ojciec Oli zostawił mnie dla innej jak byłam w 10m-cu (TYGODNIU miało być)ciąży a niecałe dwa tyg. później poroniłam bo musiałam się wyprowadzić z mieszkania które wynajmowaliśmy i się przeciążyłam bo z nerwów zaczęłam rzeczy z domu wynosić...później była bardzo długo depresja, która czasami daje mi się jeszcze we znaki...Ola już jest duża, a ja znowu przechodzę przez podobne piekło 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rubi napisał(a):
Oj kochana to dużo poświęciłaś a dom jest kogo twój ???


Dom jest mój i moich rodziców ale nawet swojej części pewnie nie zacznę bo zanim zacznę na nowo zarabiać to ładnych parę lat minie...więc pewnie ulokujemy się z Olką i brzuchem u rodziców...przykre to ale co zrobić...
...a ja już tak bardzo nie chciałam być sama 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenakamil napisał(a):
Najgorsze jest to, że ja już wiem jak to boli...ojciec Oli zostawił mnie dla innej jak byłam w 10m-cu ciąży a niecałe dwa tyg. później poroniłam bo musiałam się wyprowadzić z mieszkania które wynajmowaliśmy i się przeciążyłam bo z nerwów zaczęłam rzeczy z domu wynosić...później była bardzo długo depresja, która czasami daje mi się jeszcze we znaki...Ola już jest duża, a ja znowu przechodzę przez podobne piekło 🤢


Powtorze co napisalam....swinie!!!!

Ale swinie tez czasem maja przeblyski inteligencji, moze sprobujecie pogadac?

marzenka, - w 10tygodniu ciazy? 10 miesiecy to u klaczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chloe napisał(a):
Marzenakamil napisał(a):
Najgorsze jest to, że ja już wiem jak to boli...ojciec Oli zostawił mnie dla innej jak byłam w 10m-cu ciąży a niecałe dwa tyg. później poroniłam bo musiałam się wyprowadzić z mieszkania które wynajmowaliśmy i się przeciążyłam bo z nerwów zaczęłam rzeczy z domu wynosić...później była bardzo długo depresja, która czasami daje mi się jeszcze we znaki...Ola już jest duża, a ja znowu przechodzę przez podobne piekło 🤢


Powtorze co napisalam....swinie!!!!

Ale swinie tez czasem maja przeblyski inteligencji, moze sprobujecie pogadac?

marzenka, - w 10tygodniu ciazy? 10 miesiecy to u klaczy


Racja tygodniu...ryczę cały czas i piszę bez namysłu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenka kurcze aż nie wiem co pwoiedzieć. Nie umiem wyobrazix spobie jak bardzo teraz Ci ciężko. Pamietaj jednak ze masz teraz w po sercem dzidziusia. Kochana trzymaj się ciepło. Wierzę ze dasz sobie radę czy z nim czy bez niego. Jestes silna kobietą> Liczę na to ze da się to wszytko poukładac tak jak trzeba. Buziaki Kochana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Ula - wiesz co...ja chyba nie chcę żeby mnie przepraszał...już dosyć się napłakałam przez niego i nawłaziłam mu w dupę...kiedyś nawet przyleciałam do niego chociaż nie przyjechał po nie na lotnisko i siedziałam tam prawie całą noc zanim się do kogoś znajomego dodzwoniłam żeby mu udowodnić że będę walczyć nawet z dala od domu i po co?? żeby teraz przed ślubem usłyszeć: spoko będę ci płacił alimenty !!
ku*wa mać noooo 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenakamil napisał(a):
@ Ula - wiesz co...ja chyba nie chcę żeby mnie przepraszał...już dosyć się napłakałam przez niego i nawłaziłam mu w dupę...kiedyś nawet przyleciałam do niego chociaż nie przyjechał po nie na lotnisko i siedziałam tam prawie całą noc zanim się do kogoś znajomego dodzwoniłam żeby mu udowodnić że będę walczyć nawet z dala od domu i po co?? żeby teraz przed ślubem usłyszeć: spoko będę ci płacił alimenty !!
ku*wa mać noooo 😠


Marzenko niezaleznie co zdecydujesz jestesmy po Twojej stronie. Ale zwiazki na odleglosc na pewno sa trudne. Jak juz tyle wytrzymaliscie to moze szkoda to marnowac przez klotnie.
Ale z drugiej strony , nawet jak sie nie uda, to dobrze ze chociaz poczuwa sie do alimentow....

3mamy za Ciebie kciuki! Bedzie dobrze! Przynajmniej bedziesz miala dzieciatko a on zostanie z niczym. Taka nasza przewaga, jako kobiet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...