Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wanilia troche ci zazdrosze tego czopa...przynajmniej wiesz ze cos sie dzieje...a u mnie cisza, spokój, sielanka normalnie 😮 (gdyby nie napier*** kość łonowa). jak bylam tydzien temu na wizycie to tak sie ucieszylam ze wszystko juz gotowe do porodu i tylko czekac na skurcze, a tu cisza, jak makiem zasial, zadnych objawów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
dzięki Coq. co do medalu to widać że Ci sie nudzi :P mi się ostatnio nic nie chce... jutro mam na pocieszenie USG w ośrodku więc 10;30 będe dupcynkę Milenki oglądać 🤪 coś miłego wreszcie!!


No troche sie nudzi, 😜 ale ja lubie takie robotki. Dlatego nie moge sie doczekac kiedy edziemy z Mala rysowac, kolorowac, wycinac, wyklejac, wypiekac... 😁
Aniqa no widocznie twoja Kalinka potrzebuje czasu jeszcze - nie poganiaj jej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
Wanilia troche ci zazdrosze tego czopa...przynajmniej wiesz ze cos sie dzieje...a u mnie cisza, spokój, sielanka normalnie 😮 (gdyby nie napier*** kość łonowa). jak bylam tydzien temu na wizycie to tak sie ucieszylam ze wszystko juz gotowe do porodu i tylko czekac na skurcze, a tu cis, jak makiem zasial, zadnych objawów

Ja nie porzucam nadziei że to już niedługo bo lekarka powiedziała wczoraj że mała już naprawde nisko.
asiadudzika ja nie wiem co to jest że się nam tak problemy piętrzą przed samym porodem 😮 Moja teściowa ma jutro operację, też niewesoło..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
asiadudzika napisał(a):
dzięki Coq. co do medalu to widać że Ci sie nudzi :P mi się ostatnio nic nie chce... jutro mam na pocieszenie USG w ośrodku więc 10;30 będe dupcynkę Milenki oglądać 🤪 coś miłego wreszcie!!


No troche sie nudzi, 😜 ale ja lubie takie robotki. Dlatego nie moge sie doczekac kiedy edziemy z Mala rysowac, kolorowac, wycinac, wyklejac, wypiekac... 😁
Aniqa no widocznie twoja Kalinka potrzebuje czasu jeszcze - nie poganiaj jej 😉


musze ja gonic, bo jak ona leniwa za matka, to przez najblizsze dwa miesiace nie bedzie jej sie chcialo wyjsc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mężowi obiad wreszcie idę zrobić,bo cycki nadal w proszku 😮 kotlet,ziemniaki i surówka z pekinki 🙂 zwyczajnie a najlepiej czasem. dzięki dziewczyny za słowa otuchy,jakoś się wszystko ułoży mam nadzieję i będzie lepiej,bo przeciez moje dzieciątko nie może się na smutno rodzić 😎 milego popołudnia i wieczoru Wam życzę 🙂 i oczywiście przespanej nocy,ja jak nawiedzona wstaje od jakiegoś czasu codziennie o 5 rano 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
asiadudzika napisał(a):
dzięki Coq. co do medalu to widać że Ci sie nudzi :P mi się ostatnio nic nie chce... jutro mam na pocieszenie USG w ośrodku więc 10;30 będe dupcynkę Milenki oglądać 🤪 coś miłego wreszcie!!


No troche sie nudzi, 😜 ale ja lubie takie robotki. Dlatego nie moge sie doczekac kiedy edziemy z Mala rysowac, kolorowac, wycinac, wyklejac, wypiekac... 😁
Aniqa no widocznie twoja Kalinka potrzebuje czasu jeszcze - nie poganiaj jej 😉


musze ja gonic, bo jak ona leniwa za matka, to przez najblizsze dwa miesiace nie bedzie jej sie chcialo wyjsc 😉


No ejjj normalne u kobitek 😉
Zanim się Kalinka tam ogarnie i makijaż zarzuci to jeszcze chwilę jej to zajmie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
dorianna napisał(a):
Moze frytki? 😉 Bo ja wlasnie ide robic 🙂


Hmm pomysl dobry, ale nie chce mi sie ruszyc na dol do kuchni 😞


Hehe no ja też leniwca mam na plecach 😜
Ja muszę wymyślać coś co Ola mi podać lub zrobić może heheh 🤪
I tak mi przez myśl przeszły tosty albo deserek z "koroną" 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
dziewczyny miala ktoras silny bol podbrzusza jak na okres plus bole krzyza?? prysznic cieply nie pomaga 😞

nie chcę się wtrącać ale jeśli na te bóle nie pomaga ciepła kąpiel to trzeba liczyć odstępy między bólami i być w pogotowiu 🙂 w razie czego życzę powodzenia 🙂 mi przy pierwszej córce odeszły wody i po ponad 2 godzinach zaczęło się dopiero od lekkich bóli podbrzusza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...