Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien dobry brzuszki 😜

Witamy na łonie forum Holi, ciesze sie ze Holi-day sie udały 😁

Ja dzisiaj do Zus-u (nie lubię) - i po drzwi bo głąby przywiezli plyty a o drzwiach zapomnieli 🤪

Aaaaa wczoraj mi odwaliło i zabrałam mame do Pobierowa na LODY 🙂
Jechałysmy 55 km w jedna strona , zeby zobaczyc te samo morze co w Kołobrzegu i zjesc po 2 lody ale pyyyyycha były 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,
asiadudzika - wiem ze Ci przykro ale 81 lat to piekny wiek, chcialabym chociaz tyle dozyc 🙂
pammat - zrobil sie z ciebie ranny ptaszek 😉
ja dzis mialam tragiczna noc, najpierw rozbolal mnie brzuch, potem poleciala mi krew z nosa, nad ranem rozbolal mnie krzyz, bo pies nam sie wbil to lozka i oczywiscie zajmowal polowe miejsca!! a nad ranem jezdzila smieciara, yyyych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamuśki 🙂 wyobraźcie sobie,że byłam z córką moją 4 letnią u dentysty drugi raz i dzioba tylko otworzyła.jak stomatolog chciała jej posmarować zęba żeby go "uśpić" to odmówiła i na darmo po raz drugi się przejechałam.powiedziała że na siłę to ona może to zrobić ale to bez sensu.dała mi nr do jakiejś prywatnej przychodni gdzie dziecku dają syropek rozweselający...porażka...w genach po mamusi to ma...ma 2 dziury z czego jedna jest taka spora że niedługo zacznie ją boleć.muszę się zapisać na syropek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
Witam Mamuśki 🙂 wyobraźcie sobie,że byłam z córką moją 4 letnią u dentysty drugi raz i dzioba tylko otworzyła.jak stomatolog chciała jej posmarować zęba żeby go "uśpić" to odmówiła i na darmo po raz drugi się przejechałam.powiedziała że na siłę to ona może to zrobić ale to bez sensu.dała mi nr do jakiejś prywatnej przychodni gdzie dziecku dają syropek rozweselający...porażka...w genach po mamusi to ma...ma 2 dziury z czego jedna jest taka spora że niedługo zacznie ją boleć.muszę się zapisać na syropek...



moja coreczka ma 5 lat w zeszlym roku bylam z nia u dentysty wiec narpiew zadzwonilam i stomatolog powiedzial zebym w domu jej tlumaczyla ze tam siedza robaczki i musimy je wygonic i mam z nia trenowac otwieranie buzki i dotykanie np lyzeczka zabka bawic sie znia .... u nas poskutkowalo 🙂 🙂 🙂 niemiala zadnego znieczulenia moja mala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
umówiłam się właśnie do kliniki dla dzieci na Ursynowie w warszawie.z tym syropkiem jet tak że najpierw ma być wizyta zapoznawcza a później umawiamy się na wizytę do zrobienia.jeśli chodzi o ten syropek.ponadto syropek to sprawa taka że dziecko po prostu nic nie pamięta z wizyty a i tak drze mordkę w niebogłosy.przerażające....nie zniosę czegoś takiego....toż to urodzić można...razem z nią będę ryczeć.ale może się da jakoś inaczej...może tam jej się spodoba bardziej??? mam nadzieję. jutro na 19;30 się umówiłam.pojadę z mężem.już mu powiedziałam a on na to że jak dziecko ma chodzić jak naćpane to on dziękuje i woli żeby z dziurami chodziła...tak jak on będzie wyglądała.on ma same czarne zęby!!dziwię się że jeszcze mu wszystkie nie powypadały...panikarz stary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spać nie będę mogła w nocy.ale przecież tego tak nie zostawię...żebym nie była w ciąży to bym ją dzisiaj na siłę chyba wzięła i byśmy zrobiły tego zęba.ale szkoda mi było brzuszka.raz że siedziała mi na kolanach i go gniotła a dwa że udenerwowałabym się nieziemsko.zobaczymy co mi tam powiedzą jutro czy się da załatwić to inaczej może...jestem dobrej myśli i plomba będzie różowa 🤪 taka jaką Julka chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki a ja dziś , powiem wam, niewyspana totalnie!!! 😞
W nocy co 2 godz wstawałam, dzieci mi się chyba poprzekręcały do kręgosłupa bo dziwnie dziś do środka kopią 😉 do tego bardzo wysoko i czuję jakby w żołądek 🥴
Spać mnie się chce cały czas..
A jak u was dziewczyny z przygotowaniami torby do szpitala dla siebie?
macie już gotowe,kompletujecie,może podpowiecie co zabieracie do szpitala dla siebie , dodam że ja będę miała cesarkę więc co mi będzie potrzeba??? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez jeszcze nic nie przygotowuje, bo mamy jeszcze czas...
Nie ma co sie spieszyc, wszystko w swoim czasie 🙂
Najpierw zaczne kompletowac ciuszki i inne rzeczy dla malego, potem przygotuje lozeczko, a jak juz to bedzie to bede mogla sie przygotowywac do szpitala, ale to tak dwa tygodnie przed terminem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
ja jaszcze o torbie do szpitala nie myślałam nawet ...
na razie nie chcę zapeszać i nie pakuję się dopiero jak będzie ponad 30 tydzień to wtedy zacznę o tym myśleć 🙂
teraz się nie wybieram na salony jeszcze 😜

ja nie wierze w zapeszanie ale poza ciuszkami to nie mamy jeszcze nic 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam popołudniu dziewczynki!!! ja jeszcze też nie myślę żeby pakować się do szpitala moim zdaniem za wcześnie o ciuszkach dla maluszka już myślę mam już troszkę tego także spoko!!! A co do szpitala normalnego państwowego muszę zabrać prawie wszystko swoje!!!! podkłady podpaski i ligninę i takie tam rzeczy także wiecie to dopiero potem!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co na obiadek dobrego jadłyście???? ja byłam u teściów bo nie chciało mi się gotować po przyjedzie z wczasów ale jutro już coś muszę zrobić!!!! dziś jadłam kotleciki ziemniaczki i ogóreczki korniszony mniam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ogórkowa pyszna!!
ja dzis mialam krzywa cukrowa robiona po raz 3 i mi wyszedl wynik po 2 godzinach 140 chyba mam sie z czego cieszyc dziewczynki
!!!!!! wiem ze i tak musze pilnowac diety ale sie ciesze ze taki wynik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...