Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
novaM napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
novaM napisał(a):
Cholera, a ja miałam akcję z Bondi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wygrzebała sobie (nie wiem skąd) stłuczony słoik i zaczęła go wylizywać 😮
Długo się nie pokazywała i zaczęłam jej szukać...za późno ją znalazłam bo cały ryj ma zmasakrowany, krew jej leciała razem ze śliną a jak jej zajrzałam do gęby to jej język wygląda jak morda Frediego Krugera 😮 😮 😮
Qrwa jak nie ja to ona coś odwali 😠


uuuu, to musi nieciekawie wyglądać 😮


Nooo teraz na "obserwacji" ją mam koło siebie bo nie wiem czy kawałków szkła nie pochłonęła 😠
No głupia suka nooo 😠


jak to się mówi: "jak nie urok, to sraczka" 🤢


No, no byle ta "sraczka" z krwią nie wyszła bo tu nawet nie ma przychodni dla zwierzaków czynnej całą dobę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
guga napisał(a):
Chloe !!!!

gdzie jestes ???

Guga Cie potrzebować i Bondi chyba też 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

Ooooooooooo taaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkk 🥴
Bo w necie nic nie mogę znaleźć... żadnych konkretów 🤢
Na razie śpi ... trochę wcześniej niż zwykle ale może to zbieg okoliczności 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamimoże ja nie puchłam tak bardzo jak Ty ale tez mi puchły ręce a do tego drętwiały.gin doradziła mi na początek 'wkręcanie żarówki'.wykonywać takie ruchy w sensie.do tego pić zwiększoną dawkę magnezu.piłam po 2 rozpuszczalne tabletki plus witaminy.pomogło 🙂 woda się zatrzymuje w organizmie, tym bardziej jak pisałaś że tyle przytyłaś.ja na np miałam przez tydzień niechęć do mięsa i powiedział mi lekarz ze organizm sam się bronił z nadmiaru soli.są też tabletki jakieś.jak chce Cię poobserwować to niech popatrzy 🙂 tylko pomaluj się ładnie 🙂 bez stresu 🙂a i usg pewnie zrobia to swoje szczęście zobaczysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
Agamimoże ja nie puchłam tak bardzo jak Ty ale tez mi puchły ręce a do tego drętwiały.gin doradziła mi na początek \'wkręcanie żarówki\'.wykonywać takie ruchy w sensie.do tego pić zwiększoną dawkę magnezu.piłam po 2 rozpuszczalne tabletki plus witaminy.pomogło 🙂 woda się zatrzymuje w organizmie, tym bardziej jak pisałaś że tyle przytyłaś.ja na np miałam przez tydzień niechęć do mięsa i powiedział mi lekarz ze organizm sam się bronił z nadmiaru soli.są też tabletki jakieś.jak chce Cię poobserwować to niech popatrzy 🙂 tylko pomaluj się ładnie 🙂 bez stresu 🙂a i usg pewnie zrobia to swoje szczęście zobaczysz 🙂

asia ja przytyłam 7 kg to chyba nie az tak duzo....magnez biore 3x1 a łapki puchna ale bola nie w nadgartkach tylko te kosteczki od palcow przy zaciskaniu dłoni bola...nie to ze mocno nie do zniesienia tylko ze bola... pewno poloze sie jak trzeba.. o ile w ogole bedzie miejsce bo znajoma sie juz 2 razy o izbe obila i powrot do domu.... tylko ja nerwusek jestem... dlatego pewno cala nocka nie przespana... no chyba ze jutro sie obudze i łapki bolec nie będą to wtedy powiedzial lekarz ze moge sie nie zjawiac tylko zadzwonic do niego....ehh no ale skoro boli 5 dni to pewno jutro samo z siebie nie minie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale od wczoraj popisalyscie, prawie 30 str do nadrobienia! zaraz poczytam, ale najpierw sie pochwale: byłam na wizycie, z Kalinką wszystko ok, widziałam dzisiaj jej cipeczke, wiec jest potwierdzone ze dziewuszka 😁 😁
poza tym "Malutka" waży już 2200gram, czyli maly olbrzymek mi sie szykuje 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
ale od wczoraj popisalyscie, prawie 30 str do nadrobienia! zaraz poczytam, ale najpierw sie pochwale: byłam na wizycie, z Kalinką wszystko ok, widziałam dzisiaj jej cipeczke, wiec jest potwierdzone ze dziewuszka 😁 😁
poza tym "Malutka" waży już 2200gram, czyli maly olbrzymek mi sie szykuje 🙂 🙂


gratuluję 🙂 🙂 🙂 fajnie, że wszystko jest w porządku 🙂 no ja jestem ciekawa ile mój bobas będzie ważył, w piątek mam wizytę to się dowiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami ale gafa ☺️ pomyliłam Cię z którąś dziewczyną co 12 kg przytyła....po to mamy lekarzy a nawet jak nie będzie miejsca dla Ciebie to zlecą badania i coś zaradzą 🙂
Kalinka duża dziewczynka 🤪 ciekawa ile moja będzie ważyła jutro 🙂 Julka się urodziła 3180 więc raczej kolosa się nie spodziewam 🙃 aczkolwiek lekarz mówił że nogi to ma długie... będzie laska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami nic się nie martw, odpoczniesz sobie, będziesz spokojniejsza pod specjalistyczną opieką - trzymam za Was kciukasy 🙂
Katja i Aniqa super, że wizyty udane 🙂
Asia bier się za siebie i dzieciaki i tego swojego ślubnego pogoń na cztery wiatry. Sama się źle czujesz, dzieci też to czują, jeszcze będą Ci za to wdzięczne. Mój ojciec nigdy nie pił, ale tak prawdę powiedziawszy mało go obchodziliśmy, liczył się on i on nie liczył się z nikim. Mama najwspanialsza kobieta na świecie znosiła te jego zdrady przez lata, bo uważała, że tak dla nas będzie lepiej... szczerze to mam do niej o to żal 😞 Pomyśl Asiu o swoich skarbach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...