Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny. Ja miałam koszmarną noc, mała szalała tak że aż mnie brzuch pobolewa. Chyba moje nerwy nie pozwoliły jej spać. Mój mnie tak na wkurzał że musiałam porządnie sobie poryczeć. Kurcze wiem że ma ciężki okres, ale czasami brak mi sił do niego 🙂 Bardzo się cieszę że po wizytach u was ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
weronika87 no ciocia pammat jest pod wrażeniem 🙂 i właśnie sobie wyobraziłam że ja już też mam taką istotkę pod sercem i niech mi rośnie i rośnie już się nie mogę jej doczekać a ty już tylko teraz musisz czekać żeby Aniusia rosła jak najszybciej i zabrać ją do siebie do domku bo jest na prawdę cudna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja nakarmię ide na allegro olercia nic nie mam dla niej a pampersy to aż się topi w nich na cały tułów
a i dziewczyny nigdy nie słuchajcie durnot ze lepiej urodzic w 7 mies niz w 8 g.... prawda kazdy dzien dla maluszka to szansa przetrwania kazdy tydzien to wiecej procent na przezycie i zdrowie wiec niech nie pier... nam ze lepiej w 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry.... my wstalismy, zjedlismy platki z mlekiem i dalej w wyrku bo chyba jakies przeziebienie mnie dopadło... troszke na własne zyczenie bo zimne mleko z lodowki pilam i dlatego gadlo boli... ale dzis w nocy bylo tragicznie...dopadała mnie kolo 2 taka zgaga ze myslalam ze nie wyrobie.... wzielam renie.... i nic.... no i polozylam sie staralm usnac... i co pol godziny do lodoki i 3 lyki mleka i bylo ciut lepiej.... uspilama po czym znowu budzil mnie ten palacy smak 😞(( i za 4 razem dopiero pomyslalam by nalac mleka do kubka i zostawic na wierzchu no i dzis mam za swoje gardło boli.....ehhh dzis jak sie nie myle zaczynamy 35 tydzien..... juz coraz blizej.....ciagle mam wrazenie ze maly sie jednak nie obrocil.... wiec miedzy 23 a 25 .11 zostaniecie po raz kolejny ciociami bo bedzie cesarka..... ehhh przerazona jestem.... no nic juz nie marudze....
Wercia czekamy na nowe foto....i standardowo jak cos to ja na gg jestem ;D bo dzis meczenia pracy dyplomowej ciag dalszy.... trzeba to badziewie skonczyc i wyslac by mi zdarzyl prof. sprawdzic .... chociaz zanim sie rozpakuje pewno i tak nie zdarzy.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
jak ja nakarmię ide na allegro olercia nic nie mam dla niej a pampersy to aż się topi w nich na cały tułów
a i dziewczyny nigdy nie słuchajcie durnot ze lepiej urodzic w 7 mies niz w 8 g.... prawda kazdy dzien dla maluszka to szansa przetrwania kazdy tydzien to wiecej procent na przezycie i zdrowie wiec niech nie pier... nam ze lepiej w 7

wera a może zamów jej takie pampersy dla wczesniaków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
jak ja nakarmię ide na allegro olercia nic nie mam dla niej a pampersy to aż się topi w nich na cały tułów
a i dziewczyny nigdy nie słuchajcie durnot ze lepiej urodzic w 7 mies niz w 8 g.... prawda kazdy dzien dla maluszka to szansa przetrwania kazdy tydzien to wiecej procent na przezycie i zdrowie wiec niech nie pier... nam ze lepiej w 7

tez mi sie tak wydaje...
no ale tak czy tak chyba wszystkie juz mamy 8 lub 9 miesiac! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
Agami odpoczywaj!!! zamowie ale wiesz dopiero neta się dorwałam a w aptece nie było a wyłazic nie moge by małej wirusa nie przytachac

no nawet z tego linka co ci wyslalam chyab sie da a na allegro tez pewno sa.... no ja duzo odpoczywam ale pisac niestety musze..... bo jak nie napisze teraz to z Kuba na rekach bedzie jeszcze gorzej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewuszki,
ale mialam sen.Snilo mi sie ze bolal mnie brzuch i ze zaczelam krwawic pojechalam do sPitala a taka stara polozna nie chciala odebrac porodu, bo szla na jakis pochod.Zaktecone sny coraz bardziej. a poza tym to bola mnie biodra po nocy az mi w nogi idzie. A z milych spraw to chyba tyle ze sostalo mi okolo 7 tygodni i do polowy grudnia szampon bedzie juz bez odzywki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
halo!
ja też juz po dzisiejszej wizycie. mój mały klopsik waży już 2860g!!!!! poza tym wszystko ok, szyjka twarda, zamknieta, wiec nie rodze 🙂 ale powiedział, że za dwa tygodnie moge już urodzić, nic nie stoi na przeszkodzie 🙂 Matko, fajnie, ale z drugiej strony dwa tygodnie to tak niedługo, zleci jak z bicza strzelił...
a wyniki mam jeszcze raz powtórzyc, bo te dwa z moczu które mam, jakby należaly do dwóch różnych osób...wiec jutro sprawdze, ktory jest prawidłowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super Aniqa... fajna kluseczka ta twoja Kalinka... duża dziewczynka .. moj Kuba tydzien temu tez mial 2,5 wiec teraz moze tez jakos tak dobija ;D hihi no porod zbliza sie wielkimi krokami.... ja mam wizyte za 3 tygodnie i sie dowiem co i jak konkretnie czy cesarka czy jednak czekamy nadal.... ale 99% cesarka...ehhh no ale jeszcze 3 tyg do wizyty myslalam ze beda teraz czesciej... ale lekarz wychodzi z zalozenia ze jak nic sie nie dzieje to nie trzeba w razie co mam jego kom i mam dzwonic jak by cos niepokoilo.... badania pewno powtorz... ale podejdz do tego na luzie... napewno te 2 sa twoje i bedzie gucio 🙂)))
hmmm doriana... obiad powiadasz....ja mam dzis mielone ziemniaczki i to co anemicy lubia najbardziej czyli buraczki...ostatnio buraki u mnie kroluje bo w sobote i niedziele tez mialam barszcz czerwony eheheh no zjadlabym nalesniki na slodko... ale moj M nie przepada... zreszta ja sie tak boje cokolwiek jesc.. bo ta zgaga to jest tragedia....z drugiej strony smazone kotlety mielone to tez nie dobre chyba na zgage... teoretycznie nic by czlowiek musial nie jesc....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 to ty już masz dużą silną córeczke w sobie a moja dopiero1600g ale ja mała jestem może dlatego 160... nie wiem już od czego to zależy i co mam jeść żeby ona urosła mi jak najszybciej chociaż do 2500 żeby miała to bym się nie musiała martwić a tak to musze leżeć plackiem żeby jej nie zgubić 😮 Ja mam na obiad rosół dzień 2 🙃
a tak to wszystko wygląda jak mam wyro złożone :
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/651/sdc16058r.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/5084/sdc16058r.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pammat pokoik piękny 🙂 A wagą Kruszynki się nie martw...urodzi się zdrowa i śliczna a Ty dzieki temu ze mniejsza bedziesz miała lzejszy poród...takzę luz 🙂 Ja mam mikro brzuch, wszyscy mi dają max 5 miesiac a w srodku duuuzy Misio 🙂 i umieram ze strachu przed porodem bo mam wąskie biodra ...grrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
super Aniqa... fajna kluseczka ta twoja Kalinka... duża dziewczynka .. moj Kuba tydzien temu tez mial 2,5 wiec teraz moze tez jakos tak dobija ;D hihi no porod zbliza sie wielkimi krokami.... ja mam wizyte za 3 tygodnie i sie dowiem co i jak konkretnie czy cesarka czy jednak czekamy nadal.... ale 99% cesarka...ehhh no ale jeszcze 3 tyg do wizyty myslalam ze beda teraz czesciej... ale lekarz wychodzi z zalozenia ze jak nic sie nie dzieje to nie trzeba w razie co mam jego kom i mam dzwonic jak by cos niepokoilo.... badania pewno powtorz... ale podejdz do tego na luzie... napewno te 2 sa twoje i bedzie gucio 🙂)))
hmmm doriana... obiad powiadasz....ja mam dzis mielone ziemniaczki i to co anemicy lubia najbardziej czyli buraczki...ostatnio buraki u mnie kroluje bo w sobote i niedziele tez mialam barszcz czerwony eheheh no zjadlabym nalesniki na slodko... ale moj M nie przepada... zreszta ja sie tak boje cokolwiek jesc.. bo ta zgaga to jest tragedia....z drugiej strony smazone kotlety mielone to tez nie dobre chyba na zgage... teoretycznie nic by czlowiek musial nie jesc....


ja tez mam kolejna wizyte za 3 tyg, czyli 16 listopada. tez myslalm ze bedzie czesciej, ale najwidoczniej nie ma potrzeby. No a waga małej mnie przeraża, jak donosze do terminu, albo nie daj Boże przenosze to moze byc 4 kg i wiecej...jak ja ja urodze?! 🙂
a co do zgagi to na szcescie mnie omija, raz tylko mialam delikatna po sosie czosnkowym, a tak to spokój. Podobno jak sie ma zgage w ciazy, to dziecku rosna włosy. Czyli moje cudeńko bedzie łyse 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...