Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
solenizantka napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
solenizantka napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
solenizantka napisał(a):
dorianna napisał(a):
A ja mysle, ze na kapiel bedzie jeszcze czas i jak ktos bedzie mial sily to i sie ogoli i wlosy umyje 🙂
Ja przy pierwszej ciazy dostalam skurczy odrazu co ok 4 minuty i nie panikowalam, wzielam kapiel bez zadnych cudow, polezalam tylko ok godziny i jak mi skurcze nie minely to po ok 2 godz. pojechalam do szpitala. A tam po badaniu okazalo sie, ze ma juz rozwarcie na 6 cm, wiec dobrze ze sie tak nie spieszylam. Wody mi odeszly pol godz. przed urodzeniem.
Najwazniejszy jest spokoj jak sie dostanie skurczy i oddychanie, a co i jak dalej to zdecydujesz w trakcie. Czasami lepiej pojechac szybciej to najwyzej kaza ci wracac do domu lub poloza na patologie az skurcze beda czestrze. Nie ma co panikowac, bedzie dobrze. A jeszcze sa karetki w razie czego jakby sie a dlugo czekalo 😉

Dorianna no ale my, z tymi naszym paciorkowcami to musimy chyba 4 godziny przed peknieciem blon plodowych dostac antybiotyk dozylnie w szpitalu...?


a jak najpierw pekna błony, a dopiero potem skurcze? to co wtedy? bo przeciez najpierw moga byc wodya apotem dopiero skurcze

wlasnie to mnie martwi troche, nie wiem czy dziecku nie beda musieli podawac wtedy tez...


nie ma co sie martwic na zapas, w końcu ten paciorkowiec wystepuje dosyc czesto i lekarze wiedza jak sobie z nm radzic 🙂

znalazlam plik zrodlowy 🙂 Streptococcus
wlasnie Aniqa moja gin mi namieszala, mowila ze beda mi tylko poziom CRP bdac, a wszedzie pisza o tym antybiotyku i dlatego sie przejmuje, zeby ktos czegos potem nie zaniedbal... 🤨


przeczytalam, jak byk jest napisane, ze profilaktycznie kazda kobieta powinna miec taki wymaz zrobiony...ja nie wiem dlaczego ten idiota, moj gin, nic mi o tym nie powiedzial zeby zrobic...ide w srode do niego zobacze co mi powie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
ano nova sie dorwalam;p jutro bede dzialac.... ehhh pytam bo mojej przyjaciolce sie saczyly... miala wkladke i kilka dni to trwalo i myslala ze wiecej sluzu jest i ten wydzieliny a pozniej lekarz ja uswiadomil ze to byly wody;/ a ja ciagle mam wkladke mokra... i pytalam ostatnio lekarza to powiedzial ze wydzielina i spokojnie ze wody jak odejda to strumieniowo... a ja sie boje ze to bedzie wlasnie ze to sie bedzie saczyc;/ ehhhhh mam nadzieje ze bedzie chlus i juz;p a w ogole macie jakies podklady na materace w lozku polozone? bo moze to glupie ale niefajnie zalac materac w lozku wielkim hehehe

Ja nic nie klade na lozko, mam nadzieje, ze wody mi tam nie odeja 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
ano nova sie dorwalam;p jutro bede dzialac.... ehhh pytam bo mojej przyjaciolce sie saczyly... miala wkladke i kilka dni to trwalo i myslala ze wiecej sluzu jest i ten wydzieliny a pozniej lekarz ja uswiadomil ze to byly wody;/ a ja ciagle mam wkladke mokra... i pytalam ostatnio lekarza to powiedzial ze wydzielina i spokojnie ze wody jak odejda to strumieniowo... a ja sie boje ze to bedzie wlasnie ze to sie bedzie saczyc;/ ehhhhh mam nadzieje ze bedzie chlus i juz;p a w ogole macie jakies podklady na materace w lozku polozone? bo moze to glupie ale niefajnie zalac materac w lozku wielkim hehehe


ja mam 🙂 niewygodne to, ale trudno... a mojego kuzyna zona rodzila corke na poczatku roku i wody jej odeszly na IP, najlepsze ze to tak jej chlusnelo, ze az jej spodnie spadly,bo miala dresy na gumce 🤪 🤪 myslal ze sie spali ze zstydu, bo na dodatek jej byly sasiad tez byl na izbie przyjec. wiec Agami nie wiem co lepsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
Agami napisał(a):
ano nova sie dorwalam;p jutro bede dzialac.... ehhh pytam bo mojej przyjaciolce sie saczyly... miala wkladke i kilka dni to trwalo i myslala ze wiecej sluzu jest i ten wydzieliny a pozniej lekarz ja uswiadomil ze to byly wody;/ a ja ciagle mam wkladke mokra... i pytalam ostatnio lekarza to powiedzial ze wydzielina i spokojnie ze wody jak odejda to strumieniowo... a ja sie boje ze to bedzie wlasnie ze to sie bedzie saczyc;/ ehhhhh mam nadzieje ze bedzie chlus i juz;p a w ogole macie jakies podklady na materace w lozku polozone? bo moze to glupie ale niefajnie zalac materac w lozku wielkim hehehe


ja mam 🙂 niewygodne to, ale trudno... a mojego kuzyna zona rodzila corke na poczatku roku i wody jej odeszly na IP, najlepsze ze to tak jej chlusnelo, ze az jej spodnie spadly,bo miala dresy na gumce 🤪 🤪 myslal ze sie spali ze zstydu, bo na dodatek jej byly sasiad tez byl na izbie przyjec. wiec Agami nie wiem co lepsze 🙂

dobra gumka w spodniach ;D a tak serio serio to mam nadzieje ze mi w szpitalu hehehe ale glupiego nadzieje moga byc;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
a ogolnie tak patrze na te suwaczki za ile dni bede mama... moj pokazuje 23 dni.... a na dobra sprawe jak zrobi mi ta cesarke lekarz jak mowil to zostalo dni tylko 10 lub 12;p hehe


Ooo jaaaaaa 😮 😮 😮
Ejjj rzeczywiście to już tuż, tuż 🤪
Tak samo Guga ... do 2 grudnia niedaleko 🤪
No i Aniqa...i Ania-... 😮 😮 😮
M A S A K R A normalnie 🤪
Na moim jeszcze miesiąc więc zapodaje na tą chwilę chill out całkowity hihih 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ładnie zaszalałyście dzisiaj z pisaniem dopiero nadrobiłam a oglądam jeszcze Mtv 🙂
film był śmieszny 🙂
spakowana do szpitala też jestem 🙂
ja się golę na zero cały czas bo nie wiem czemu ale mi jest wstyd iść z włosami łonowymi JAKIMI KOLWIEK DO LEKARZA ... 😮
ja też nie miałam wymazu na paciorkowca zapytam go w piątek na wizycie DLACZEGO? 😮
idę się położyć 😎 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to jutro kilka wizyt nam się szykuje 🙂 super, bo relacje z wizyt uwielbiam 😁

ja mam na 15 KTG, a potem wizyta. pewnie jak zawsze wszystko się opóźni i wejdę ok 17. a planuje jeszcze podjechać później do jakiegoś marketu, więc moje relacje wieczorkiem 🙂

Meliska a czemu panika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...