Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Bąble...

wyniki mi nie wyszły za dobre...
Usg wykazało że z wątrobą i woreczkiem żółciowym w porządku, za to prawa nerka powiększona i mocz nie odpływa, a przynajmniej bardzo słabo...
Jutro odbieram resztę wyników (kolejny mocz i krew) i z tym mam się zgłosić na izbę przyjęć do szpitala. Dzwoniłam już do gina on mi kazał tak zrobić.
Tam pewnie dostanę skierowanie do urologa a co potem, nie wiem...

Jeśli coś tam jest i blokuje to leczenie.
Jeśli dzidziuś siadł na moczowodzie z nerki do pęcherza to gorzej... Cewnikowanie jakieś albo co... i z tym to już tylko cesarka... Wyć mi się chce... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja witaj 🙂
Na dobry poczatek masz od Nas 😘 😘 😘 😘 😘
Kochana poczekajmy do jutra, jak beda wszystkie wyniki i bedziesz po wizycie lekarskiej. Trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze.

Natomiast ja czuję, ze wody chyba mi sie saczą...nie jestem pewna na 100%, we wtorek muszę powiedziec o tym lekarzowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki 🙂

Karola pozbycie się tv z pokoju synka tylko wyjdzie na dobre jemu i Wam gwarantuję.

A co do sączenia, papierkiem lakmusowym można sprawdzić czy to wody czy upławy. Bo upławy są kwaśne a wody nie.
Może to takie obfite upławy właśnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
dzięki 🙂

Karola pozbycie się tv z pokoju synka tylko wyjdzie na dobre jemu i Wam gwarantuję.

A co do sączenia, papierkiem lakmusowym można sprawdzić czy to wody czy upławy. Bo upławy są kwaśne a wody nie.
Może to takie obfite upławy właśnie?


dzieki, tez mi sie wydaje ze to takie upławy...ale wspomne o tym lekarzowi podczsa wizyty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Toja napisał:
dzięki 🙂

Karola pozbycie się tv z pokoju synka tylko wyjdzie na dobre jemu i Wam gwarantuję.

A co do sączenia, papierkiem lakmusowym można sprawdzić czy to wody czy upławy. Bo upławy są kwaśne a wody nie.
Może to takie obfite upławy właśnie?


dzieki, tez mi sie wydaje ze to takie upławy...ale wspomne o tym lekarzowi podczsa wizyty...


pewnie, tak najlepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
cześć Just 🙂

aaaa, podczas usg lekarz pooglądał sobie moją dzidzię, a ja z nim 🙂płci nie próbował rozpoznać nawet. Dzidziuś klęczał i miał rączki złożone jak do modlitwy...!!! 😲


hehe:laugh:
najwazniejsze ze poszłaś i teraz na dniach wszystko sie wyjaśni, czemu masz takie bóle...
dzidzka grzeczniutka bedzie za mamuska:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...