Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karola to niedobrze,że tak kiepsko sie czujesz 😞 Ja fizycznie ok ,psychicznie to przemęczona jestem,nie wiem jak ułożą się moje losy tzn nasze całej rodziny 😞 w tym okresie przygotowuje sie juz "gniazda" a ja nie wiem gdzie to "gniazdo" będę miała,masakra jakaś,musze wyluzowac troche ale jak ,kiedy znowu sama zostałam 😞..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Karola to niedobrze,że tak kiepsko sie czujesz 😞 Ja fizycznie ok ,psychicznie to przemęczona jestem,nie wiem jak ułożą się moje losy tzn nasze całej rodziny 😞 w tym okresie przygotowuje sie juz "gniazda" a ja nie wiem gdzie to "gniazdo" będę miała,masakra jakaś,musze wyluzowac troche ale jak ,kiedy znowu sama zostałam 😞..


troche cię rozumiem...mnie psychicznie wykonczyly ostatnie dni...maz chory, mały lata i wszystko chce...ale teraz już Tom wrócił do sil to zajmuje sie Batim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Tak to już bywa, kiedy hormony nami rządzą...

Moniu, o co chodzi z tym gniazdem...??


Jak to w skrócie wyjaśnic..hmmm.... czeka nas przeprowadzka jednym słowem,problem powstał gdzie..do wrzesnia z remontem naszego domu raczej nie zdążymy 😞 a stąd gdzie teraz mieszkam juz się wymeldowaliśmy aby przyjeli dziecko do szkoły w innej gminie,aby nie mieszkac z teściową(zwariowałabym chyba)chcieliśmy wyjając stancje ale ktoś juz nas ubiegł i wygląda na to,że będę musiała mieszkac u teściowej,ale ja tego nie przeżyje,nie potrafię juz z kimś dzielic kilka metrów mieszkania 😞 i wogóle mamy całkiem inne charaktery więc na dłuższą mete się nie dogadamy 😞
Tak jakos przedstawia się ten mój problem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie wiem ,raczej nie 😞 w mieście to szybciej znajdziesz stancje niż na wsi 😞 Kurcze jeszcze net mi szwankuje 😠
Najgorsze jest to,że strasznie nastawiłam się na ta stancje,niepotrzebnie ludzie z którymi rozmawiałam dawali mi nadzeje,że będę tam mieszkac 😞 kazali czekac dwa dni na odpowiedz bo mieli sie zdecydowac czy tamtym wynajmą czy nam,no ale fakt ,że tamci chcieli na czas nieokreślony ,chcieli tam mieszkac latami a my tylko na czas remontu,może dlatego wynajeli tamtym...życie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czekaja mnie ciężkie dni a szczególnie wieczory 😞 mały juz jęczy i marudzi,że taty nie ma,spac nie chce,aż mi go szkoda...znowu musi troche minąc aby sie przyzwyczaił ,masakra

NO dam rade,muszę,jak zawsze 🙂

Sprawdzałam totolotka ,wygrałam 16 zł :P hhehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...