Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexandra83 napisał:
wczoraj o mało męża bym udusiła przez telefon 😁 wysłałam go na zakupy masakra tak dlugo sie wkurzał aż zrobił w sklepie foty i kazał mi wybrac cos a on dzis po to pojedzie hahah


Ty narzekasz!!!
super małzonek z niego 🙂tylko pozazdroscić 🙂

My dzis bylismy po kosmetyki dla maleństwa...ufff porfel wyszczuplał...ale juz zostało niewiele 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć Babeczki 🙂
ale się rozpłynęłam kiedy przeczytałam Wasze komentarze o moim brzuszku :laugh: :laugh: :laugh:
Dziewczyny, ja październikówka przez Was przygarnięta, pamiętacie?
Wy już wszystkie urodzicie, a ja będę ostatnia... 🙂

Ola, dobrze że mąż robi zdjęcia a nie kupuje na chybił trafił! 😉

dziewczyny, używacie może takiego dzbanka z filtrem do wody Brita?
Zastanawiam się nad nim, bo ja bardzo dużo wody piję i mi dwie zgrzewki mineralnej idą na tydzień - taniej będzie z takim filtrem, tym bardziej że woda u mnie całkiem fajna - od października, a nawet września zeszłego roku nie musiałam jeszcze czajnika odkamieniać 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Nasza pazdziernikówko:P:P
ja wiem, ze Ty dalszy miesiac, ale nie oddamy Cie, Nasza jestes i juz :laugh: :laugh: :laugh:

co do filtra nie uzywam, wiec Ci nie doradzę 🙂
ja sie zegnam na dziś, ogladamy z męzem zdiecia od chwili narodzin Bartka...na sentymenty Nas wzieło...a smiechu przy tym,:laugh: :laugh: :laugh:

Dobrej Nocy!!!
Toja dla Ciebie kolejny 😘 za piekny maluski brzuszek i dla Anusi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia 😘 😘 😘 😘
za nic na świecie nie zamieniłabym Was na inne brzuszki 😘 😘 🙃 🙃

ja też zmykam, wieszamy z M. zazdroski w kuchni - leżą w szafie od Wszystkich Świętych, więc wielkie wydarzenie :laugh: :laugh:

ciao Brzucholki do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane brzuszki 🙂
Zaniedbuje Was troszkę,a niedługo całkiem zniknę bo tam gdzie będę mieszkac nie mam internetu i nie wiem kiedy będę miała 😞 😞 😞 Dzisiaj juz zostaje tam na weekend,muszę się troszkę przyzwyczaic,mam nadzieje ,że nie zapomnicie o mnie tak szybko i jak wejdę na forum będziecie pamiętały kto to jest Monia27 😉
Pozdrawiam serdecznie ,buziaczki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Babeczki

Atuś, wakacje to dla Ciebie też czas wysypiania się 😉

Monia, a taki internet z telefonii komórkowe? Z Ery, plusa, albo playa??? Nie da się?

ja dzisiaj pospałam... Ale to moje wymuszone przez nerkę spanie na lewej stronie już mi wychodzi bokiem 🤢 🤢 🤢
Łapią mnie nerwobóle, przykurcze w szyi się robią, masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
ata38 napisał:
Ostatni dzień przedszkola, a moja Gabi siedzi ze mną w domku, bo albo mamy obie grypę żołądkową, albo się czymś przytrułyśmy... 😞


bidule... pijcie dużo żeby się nie odwodnić

macie buziaczka na pocieszenie 😘


Dziękuję bardzo, obcałuje Cię za jakieś 1,5 godzinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
czytam o tych dzbankach filtrujących... Zastanawiałam się nad kupnem tego, bo piję dużo wody i myślałam że tą z dzbanka też można pić bez przegotowania ale już nie jestem pewna...


Może i byłoby to dobre rozwiązanie... jeszcze trochę picia Ci zostało 😉
A jak będzie po porodzie, skończą się Twoje problemy z nerką, czy czeka Cię dalsze leczenie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...