Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
inka906 napisał:
:laugh: Dobre Mimi, ja też prawie popłakałam się z śmiechu, aż synuś się obudził i zaczął fikać w brzuszku :laugh:

To ja dorzucę historyjkę mojej koleżanki: parę lat bie była u gina i bardzo stresowała się wizytą. Rozebrała się do badania, spodnie powiesiła na wieszaczku, majtki włożyła do przedniej kieszonki w spodniach i usiadła na samolot. Po badaniu, szczęsliwa, że już po wszystkim, ubrała się i wyszła zza parawanu, postała jeszcze chwilę z lekarzem, bo receptę jej wypisywał, przeszła przez kilka pięter przychodni, wróciła autobusem do domu, jeszcze po drodze zakupki jakieś i jakoś dzień zleciał. Wieczorem rozbiera się do kąpieli, a pod spodniami nie założyła majtek, które poza tym elegancko zwisały jej z kieszni od spodni... ☺️



:laugh: :laugh: :laugh: ale niezła, nie zorientowała się:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
😘 Ata 😘 i zeby mi te narzekanie było ostatni raz. Dl a Nas zawsze Ty trzymałas forum w kupie, wiec i niech tak zostanie. 😘


dziękuję ☺️
ale tak jakoś mi momentami smutno, jak czytam o Waszym samopoczuciu, dolegliwościach... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
😘 Ata 😘 i zeby mi te narzekanie było ostatni raz. Dl a Nas zawsze Ty trzymałas forum w kupie, wiec i niech tak zostanie. 😘


dziękuję ☺️
ale tak jakoś mi momentami smutno, jak czytam o Waszym samopoczuciu, dolegliwościach... ☺️


Atuś pamietasz jak pisałaś co Ci lekarz powiedział o ciazech ile kobiet jednego dnia zachodzi, a ile traci...
Miałas to szczescie...przyjdzie czas i bedzie kolejne...

Ja Cie rozumiem i tak napewno jak Ty byłoby mi smutno...ale dla Mnie zawsze bedziesz wrzesniówką...pamietam jak w kwietniu to Ty mnie podtrzymywałas na duchu...wiec głowa do góry Pani Prezes!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
😘 Ata 😘 i zeby mi te narzekanie było ostatni raz. Dl a Nas zawsze Ty trzymałas forum w kupie, wiec i niech tak zostanie. 😘


Ata, Kar_ola ma rację, odkąd Was zaczęłam podczytywać wrześniówki kojarzyły mi się z Tobą 🙂 Zawsze gotowa dla wszystkich i służąca swoim doświadczeniem. Nawet dla mnie "nowej". A do tego nie zrzygnowałaś z Nas mimo swoich przykrych przejść...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał:
Kar_ola napisał:
😘 Ata 😘 i zeby mi te narzekanie było ostatni raz. Dl a Nas zawsze Ty trzymałas forum w kupie, wiec i niech tak zostanie. 😘


Ata, Kar_ola ma rację, odkąd Was zaczęłam podczytywać wrześniówki kojarzyły mi się z Tobą 🙂 Zawsze gotowa dla wszystkich i służąca swoim doświadczeniem. Nawet dla mnie "nowej". A do tego nie zrzygnowałaś z Nas mimo swoich przykrych przejść...


dzięki za miłe słowa ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...