Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Toja napisał:
już nawet podjął decyzję.
Ja bez niego jestem taka słabizna, że sobie sama nie poradzę niestety... I jeszcze zawód mam tak słabo opałacalny...


kochana nie mów mi ze słaba jestes bo nie raz pokazałas ze silna z ciebie osóbka 🙂
co do zawodu, zawsze moze się wszystko zmienić...glowa do góry...nie zamartwiaj sie...mysl o Anusi 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
Super, że Bartuś ma dobre pierwsze dni w przedszkolu, potem we wrześniu lepiej się zaaklimatyzuje 🙂


no tak mysle...nawet sisiu nie chciał w przedszkolu robic 🙂
bawił sie wszytkim, na placi zabaw szalał...troszke piaskiem sypał ale mówie trzeba z nim pogadac dobrze i wszytkiego się nauczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Karola, ale mi smaka zrobiłaś 🤪
słodkiego mi się zachciało... Kupiłam sobie morele - już drugi raz, ale tym razem nie tak dobre, jak poprzednio 🤨 no i jeszcze jabłka mam. To jedno chyba wciągnę, ale to nie to samo co karpatka... Kurcze już nie pamiętam kiedy jadłam takie cudo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
jutro pójdę do ulubionej kawiarni, tam zawsze zjadam dobry sernik polany czekoladą 🙃


mi T obiecał jutro lody w włoskiej lodziarni /pod warunkiem/ ze ciepło bedzie bo inaczej nie pojedziemy, gdyz zaraz gardło sobie zapaskudze...mam do tego zdolosci...
hehe nic mu nie mówiłam, bo dzis jadłam juz loda...ale malutkiego:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha, dziewczyny, będę teraz robić akcję po tytułem - zablokuj swoje konto na nk nieznajomym i nie przyjmuj zaproszeń od kont fikcyjnych.

1) pokazujesz swoje śliczne kochane dzieci
2) podajesz miejscowość w której mieszkasz
3) porywacz wykorzystuje Twoje zdjęcia w swoim 'katalogu' na handel dziećmi - bardzo łatwo mu jest namierzyć Ciebie i Twoją rodzinę, szczególnie jeśli mieszkasz w małej miejscowości...

Pomyślcie o tym kochane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
Aha, dziewczyny, będę teraz robić akcję po tytułem - zablokuj swoje konto na nk nieznajomym i nie przyjmuj zaproszeń od kont fikcyjnych.

1) pokazujesz swoje śliczne kochane dzieci
2) podajesz miejscowość w której mieszkasz
3) porywacz wykorzystuje Twoje zdjęcia w swoim 'katalogu' na handel dziećmi - bardzo łatwo mu jest namierzyć Ciebie i Twoją rodzinę, szczególnie jeśli mieszkasz w małej miejscowości...

Pomyślcie o tym kochane...


weszłam, aby Ci odpisać 🙂
Toja popieram własnie dlatego ja mam to wszystko zablokowana galerie, zdjecia wstawiam takie, które na pedofilie sie nie nadają...
ja mam blog Bartka na portalu Smyki.pl, swego czasu pokradziono własnie Nam fotki dzieci i powtawiaono na nk jako swoje...prwie wówczas n/k nie splajtowało...dlatego super pomysł...ja stoja za tym murem...bo nie raz nie chodzi o porywacza czy pedofila, niekiedy gówniarze tworza sobie konta kradna zdjecia dzieci w sieci i wtawiają jako niby swoje "pusi" "nusi" i tym podobne...


dobra zmykam
Mimi dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...