Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mady napisał:
wyrzuca mnie cały czas z netu!!!!!!!!!!!!!!

a to ja wydzielin nie mam, no przyznam sie ze jak robie siku to mnie cholernie boli i piecze 😞 😞


Mady to moze za czesto uprawiasz sex. Polecam tak jak Ata Lactcyd, mi poleciła kiedys własnie Ata i do tej pory bardzo mi słuzy. Własnie jak mnie piekło jak ze szpitala wyszłam to wtedy z dnia na dzien przeszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
jestem z powrotem 🙂
ale sie zdrzemnełam....szkoda słów....


Co tak krótko...??


myslałam, ze Bati połozy sie ze mna...a on płacze ze chce bajki...a przeciez nie zasne a on bedzie siedział sam...musze miec oko na niego...wiec musze czekac na T do 15-tej i wtedy sie kime przed sama drogą...moze i lepiej przynajmniej bede wyspana na trase 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Mady napisał:
ata38 napisał:
Mady, może za bardzo szalejecie z Sebą?? 😲




Ata!!!!!! ja juz nie pamietam jak to sie robi 🙂 🙂 🙂



oj kochana, ja nie pamiętam jak to się robi, normalnie jakbym dziewicą była... 😞


oj dziewczynki, a ja bym mogła...przynajmniej mam checi a nie moge narazie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
Mady napisał:
ata38 napisał:
Mady, może za bardzo szalejecie z Sebą?? 😲




Ata!!!!!! ja juz nie pamietam jak to sie robi 🙂 🙂 🙂



oj kochana, ja nie pamiętam jak to się robi, normalnie jakbym dziewicą była... 😞


oj dziewczynki, a ja bym mogła...przynajmniej mam checi a nie moge narazie 🙃


Karolciu, Wy uważajcie przy Twoich skurczach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
Mady napisał:
ata38 napisał:
Mady, może za bardzo szalejecie z Sebą?? 😲




Ata!!!!!! ja juz nie pamietam jak to sie robi 🙂 🙂 🙂



oj kochana, ja nie pamiętam jak to się robi, normalnie jakbym dziewicą była... 😞


oj dziewczynki, a ja bym mogła...przynajmniej mam checi a nie moge narazie 🙃


Karolciu, Wy uważajcie przy Twoich skurczach...


no własnie pisze, ze checi mam...ale zakaz tez mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...