Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja tez dzis byłam z Sebą na zakupach i kupiłam nawet fajne spioszki takie mięciutkie 🙂 🙂
Tesciowa widziała je, bo zapomniałam schowac, zobaczyła i powiedziała ze nawet fajne 🙂 🙂
ale jej tradycyjna spiewka ze za wcześnie na kupno ubranek dla dziecka........ bububububbubu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
a ja tez dzis byłam z Sebą na zakupach i kupiłam nawet fajne spioszki takie mięciutkie 🙂 🙂
Tesciowa widziała je, bo zapomniałam schowac, zobaczyła i powiedziała ze nawet fajne 🙂 🙂
ale jej tradycyjna spiewka ze za wcześnie na kupno ubranek dla dziecka........ bububububbubu


no najlepiej jak bys miała zakupy robić jak bóle dostaniesz do porodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no własnie, przeciez trzeba sie przygotowac wczesniej, ja do wczoraj nie miałam nic a wczoraj znajoma dała mi cały karton spioszków kaftaników body itp:laugh: i bez przerwy przeglądam sobie 😉 😉 jutro ide do lekarza na wizyte a poźniej pojde sobie kupić proszek do prania dla bobasów i bede prała te ubranka we środe oczywiście jesli pogoda dopisze 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Mady napisał:
a ja tez dzis byłam z Sebą na zakupach i kupiłam nawet fajne spioszki takie mięciutkie 🙂 🙂
Tesciowa widziała je, bo zapomniałam schowac, zobaczyła i powiedziała ze nawet fajne 🙂 🙂
ale jej tradycyjna spiewka ze za wcześnie na kupno ubranek dla dziecka........ bububububbubu


no najlepiej jak bys miała zakupy robić jak bóle dostaniesz do porodu






Witaj Mimi i Toja

Toja nadrabiaj bo ciekawy temat był dzis hehehehehehehe

a co do mojej tesciowej, to chyba juz sie nie przejmuje bo Seba jej przemówił do rozumu!!!!!!!!!
Aż jestem w szoku ze on sie jej postawił ze wogóle sie odezwał i to tak stanowczo do niej mówił,az mi gesia skórka przeszła 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
no własnie, przeciez trzeba sie przygotowac wczesniej, ja do wczoraj nie miałam nic a wczoraj znajoma dała mi cały karton spioszków kaftaników body itp:laugh: i bez przerwy przeglądam sobie 😉 😉 jutro ide do lekarza na wizyte a poźniej pojde sobie kupić proszek do prania dla bobasów i bede prała te ubranka we środe oczywiście jesli pogoda dopisze 🙂 🙂


a kocyki poprałam te co po Bartusiu mam i nawet stwierdziłam, ze z rózem niektóre są:laugh:
a inne ciuszki chce odświeżyć ale w drugiej połowie lipca jak wróce z wypoczynku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w pazdzierniku 2008 kupilismy forda fokusa, a po 2 tygodniach sprzedalismy poloneza caro którego mielismy od tesciów ...wolalismy 3 tyś. dostaliśmy 2,5...samochód był w super stanie, troszke bombelki miał na nadkolach...kupił go młody chłopak, który twierdził ze urodziło mu sie amlutkie dziecko i chce samochód tani i na gaz...facet był z kolo Karkowa...jechał po auto cala noc pociagiem...

dzis gdy wrócilismy ze wsi, dzwoni telefon i jakas kobieta sie mnie pyta czy bylismy włascielami takiego i takiego poloneza...no to ja ze tak ale podam meza bo on lepiej wie 🙂 jak sie okazało ten mlody był handlarzem samochodów, sprzedał go jej za 3,8 , cofnoł licznik o 40tyś., powiedział ze dokumenty od gazu zagineły, wymienił opony na uzywane i zdarte a my dalismy mu gratis nówki letnie...radio wstawił stare i najlepsze napisał ze samochód jest w bardzo dobrym stanie bo uzytkował go dziadek w wieku 80 lat:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewczyny, dałyście czadu dzisiaj 🤪 🤪 🙃 🙃

ja przeryczałam popołudnie, bo już drugi bank, ni z gruszki ni z pietruszki obniżył nam zdolność kredytową. Dupa.

Kombinujemy po rodzinie pierwszą transzę i składamy papiery do PKO...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...