Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
w pazdzierniku 2008 kupilismy forda fokusa, a po 2 tygodniach sprzedalismy poloneza caro którego mielismy od tesciów ...wolalismy 3 tyś. dostaliśmy 2,5...samochód był w super stanie, troszke bombelki miał na nadkolach...kupił go młody chłopak, który twierdził ze urodziło mu sie amlutkie dziecko i chce samochód tani i na gaz...facet był z kolo Karkowa...jechał po auto cala noc pociagiem...

dzis gdy wrócilismy ze wsi, dzwoni telefon i jakas kobieta sie mnie pyta czy bylismy włascielami takiego i takiego poloneza...no to ja ze tak ale podam meza bo on lepiej wie 🙂 jak sie okazało ten mlody był handlarzem samochodów, sprzedał go jej za 3,8 , cofnoł licznik o 40tyś., powiedział ze dokumenty od gazu zagineły, wymienił opony na uzywane i zdarte a my dalismy mu gratis nówki letnie...radio wstawił stare i najlepsze napisał ze samochód jest w bardzo dobrym stanie bo uzytkował go dziadek w wieku 80 lat:laugh: :laugh: :laugh:



co za koleś...
Widzisz, niektórzy to sobie w życiu radzą... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
Mady, ale mi stracha napędziłaś...


halo co się dzieje Mady??


Z Mady ok, tylko byłam dzisiaj na zakończeniu roku w przedszkolu, a potem u teściów i nagle jak włączyłam tel, zobaczyłam 3 połączenia od Mady i się wystraszyłam, ale to na szczęście nic takiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
Mady, ale mi stracha napędziłaś...


halo co się dzieje Mady??


Z Mady ok, tylko byłam dzisiaj na zakończeniu roku w przedszkolu, a potem u teściów i nagle jak włączyłam tel, zobaczyłam 3 połączenia od Mady i się wystraszyłam, ale to na szczęście nic takiego 🙂


🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
też się cieszę że sobie poryczałam 😉

a co do tematu, to nie jestem twórcza, mi wciąż jedno i to samo dzisiaj po głowie chodzi, i to nie jest to co Wam chodziło 🤨 😉 🤢


Tojuś ja ostatnio miałam takie dni płaczliwe...ale przeszło mi...hormony buzują dlatego...bedzie wszystko dobrze zobaczysz, dacie rade 🙂 Twój M napewno cos wymysli madrego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...