Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
w pazdzierniku 2008 kupilismy forda fokusa, a po 2 tygodniach sprzedalismy poloneza caro którego mielismy od tesciów ...wolalismy 3 tyś. dostaliśmy 2,5...samochód był w super stanie, troszke bombelki miał na nadkolach...kupił go młody chłopak, który twierdził ze urodziło mu sie amlutkie dziecko i chce samochód tani i na gaz...facet był z kolo Karkowa...jechał po auto cala noc pociagiem...

dzis gdy wrócilismy ze wsi, dzwoni telefon i jakas kobieta sie mnie pyta czy bylismy włascielami takiego i takiego poloneza...no to ja ze tak ale podam meza bo on lepiej wie 🙂 jak sie okazało ten mlody był handlarzem samochodów, sprzedał go jej za 3,8 , cofnoł licznik o 40tyś., powiedział ze dokumenty od gazu zagineły, wymienił opony na uzywane i zdarte a my dalismy mu gratis nówki letnie...radio wstawił stare i najlepsze napisał ze samochód jest w bardzo dobrym stanie bo uzytkował go dziadek w wieku 80 lat:laugh: :laugh: :laugh:



co za koleś...
Widzisz, niektórzy to sobie w życiu radzą... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
Mady, ale mi stracha napędziłaś...


halo co się dzieje Mady??


Z Mady ok, tylko byłam dzisiaj na zakończeniu roku w przedszkolu, a potem u teściów i nagle jak włączyłam tel, zobaczyłam 3 połączenia od Mady i się wystraszyłam, ale to na szczęście nic takiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
Mady, ale mi stracha napędziłaś...


halo co się dzieje Mady??


Z Mady ok, tylko byłam dzisiaj na zakończeniu roku w przedszkolu, a potem u teściów i nagle jak włączyłam tel, zobaczyłam 3 połączenia od Mady i się wystraszyłam, ale to na szczęście nic takiego 🙂


🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
też się cieszę że sobie poryczałam 😉

a co do tematu, to nie jestem twórcza, mi wciąż jedno i to samo dzisiaj po głowie chodzi, i to nie jest to co Wam chodziło 🤨 😉 🤢


Tojuś ja ostatnio miałam takie dni płaczliwe...ale przeszło mi...hormony buzują dlatego...bedzie wszystko dobrze zobaczysz, dacie rade 🙂 Twój M napewno cos wymysli madrego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...