Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karola dzwoniłam do tego sklepu z allegro i dogadałam sie z gosciem wysle mi to w poniedziałek narazie czeka na towar i wysle mi to za pobraniem nawet miły facet superr ja lece sie ubierac i jade na dalsze zakupy ,kurcze od 3 dni mam nogi spuchniete troche przecież jak prawie cały dzien nic nie robie tylko siedze 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki,
dzieci pozwoliły mi pospać do 9. Jestem w szoku. Dzisiaj napięty dzień przedemną. Ale tak to jest jak się zostawia wszytsko na ostatnia chwile 😞 . Wczoraj zrobiłam liste ostatnich rzeczy do dokupienia dla małodego i musimy jeszcze kupić wyprawke + podręczniki Oli do szkoły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aska a Ty spac nie mogłas 🤪 🤪 szok 5-ta rano 🤪 Asiu moja rada na szwagierkę- nie daj sie jedzy i tyle. Jak chce niech bierze, a na chrzestną zawsze mozna kogos innego wziąsć. Ja np. nie wezme w zyciu szwagra...bo go nie lubie 🙂

Atus ja tez sledze sierpnióweczki...i normalnie niedługo czas na Nas 🙂
I śpij sobie długo kochana bo niedługo wrezsien i znów bedziesz wstawac z kurami o swicie....

Miłego Dnia.

Moni trzymamy kciuki za Ciebie i młodego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babeczki!

Asia spróbuje zaobserwować czy po nocy schodzi Ci opuchlizna, bo jak nie schodzi to od razu do lekarza...


Współczuję szwagierki, a na nk na pewno Cię nie mam - nie wiem jak to się stało bo przecież miałam... Wyślę Ci zaproszenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Bąbelki!

Asia ale ty masz przeboje z tą rodziną, nie zazdroszczę ale głowa do góry i nie przejmuj się tym zbytnio żeby Maluszkowi nie szkodzić.

Moni trzymam kciuki za dobre wyniki

a co do sierpnióweczek to faktycznie idą jak burza :laugh:

Ja po śniadanku, lecę zaraz do fryzjera a póżniej do gin'a.

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia wyluzuj, nerwy nic nie zmienią na lepsze, tylko Tobie i kruszynce będzie źle. 😘 na spokojny dzionek. I mężem tez się nie martw, mój też ostatnio podsumował, że już przesadzam z tymi zakupami. Nie pozwolił mi ostatnio pieluch ani kosmetyków dla syneczka kupić, powiedział, że przecież zanim wrócę ze szpitala on może dokupić to co zabraknie, zazdrosny się robi czy co? :P I torby na wyjście też nie mogłam przyszykować, bo się prawie obraził, że myślę, że sam nie da rady...

Karola83 zrób się na bóstwo i powodzonka u lekarza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie wczoraj i dzisiaj znów stawy podolewają 😞 W nocy mężuś musiał mi nacierać nóżki, trochę szkoda mi go było, bo o 5-tej musiał do pracy śmigać i pewnie się nie wyspał, a ja do 9-tej jak suseł :P

Wczoraj pół dnia przeleżałam i dziś chyba też za nic się nie zabiorę, pogoda w sam raz do leniuchowania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki,
Pierwsza tura zakupów za nami. Dokupiłam reszte pierdółek dla maałego i dla mnie i troche z wyprawki dla Oli. Terza obiadek i po 15 runda po ksiegarniach za książkami.
U nas tez parówa na dworze, a tak fajnie chłodno rano było.

Mam coraz wiekszego pietra przed ta wizytą, łudzę sie troszeczke , że może jednak mnie nie połozy w szpitalu. No nic do 20tej jeszcze troche.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni z taką diagnozą to ja bym wolała do szpitala... Wiem że w domu to w domu, ale tam jesteś pod stałą kontrolą i jakby co to mogą migiem zadziałać...

Ani jednej kafelki nie zobaczyłam dzisiaj, takie ślimacze tempo obraliśmy że zdążyliśmy tylko zrobić zakupy do lodówki i zaliczyć wizytę u mojej internistki. Dostałam skierowanie na posiew z moczu bo w ogólnym badaniu wyszły mi nieliczne bakterie, w sumie nic takiego, ale lekarka powiedziała że lepiej dmuchać na zimne szczególnie przy moim wodonerczu. Więc w piątek odwiedzę Sanepid 😉

Inka buuuziam, żeby nóżki przestały boleć. Stawy potrafią być dokuczliwe też to przechodziłam, ale w 'młodości' 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...