Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
tatę mi jutro przewożą do tego Rzeszowa na onkologię i nerwa mam jak to teraz będzie... w nocy dostał strasznych bóli i darł się na pół szpitala...


aha
o matko, niezłe ma te bóle!!!
Atus wszytsko bedzie dobrze!!!Myslami bede z Wami 🙂
Ja jutro zawoze dziadka do hospicium na kilka dni...biedak znów ma cos z płucami 😞a w przyszły piayek babcia ma operacje oczu... 😞


widzę, że też masz nieciekawie...


takie zycie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Atus zmykam, musze pod prysznic i spac ide...wykończona jestem.
Trzymaj się jutro. Nie mysl za duzo negatywnie, tylko pozytywnie.
For you 😘


jutro zawioze dziadka, a potem albo działeczka , a jak brzydko bedzie to łazienke chce wysprzatac i randka z zelazkiem/ ale moze Tomek poprasuje/

zmykam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Atuś tak mi przykro że Twój tata musi to cierpieć...


Karola jeszcze nie urządzamy, ale wybieramy wszystko do mieszkania. Wszystko zaplanujemy i M. będzie wiedział co i jak, bo ja będę z dzidzią tutaj jak juz zaczną się prace wykończeniowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki,
troche późno ale musiałam poszykowac sobie wszytko do szpitala. jednak dostałam skierowanie , mam sie stawić jutro o 8. Dobra nowina jest taka , że jeśli mi się wyniki porawią to możliwie że jeszce wyjde ze szpitala , a jak nie będzie poprawy to ok37-38 tyg , będe miała wywoływany poród. Chyba że do tego czasu urodze bez wywoływania.
Dziecko , jak u Karoli jest już ładnie ułozone do porodu. Szyjke mam miękką. Młody waży 3300 🙂 , to tez jest duży plus w tej sytuacji , bo jak by sie urodził wczesniej to wage juz ma dobrą.
To tak w skrócie tyle, mam tel do 2 Karolin , to będe Was informowała przez nie(jeśli nie mają nic przeciwko) co tam u mnie.

Buziaki dla Was 😘 , i mam nadzieje do poklikania niebawem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś popołudniu idziemy do teściów i zostawimy u nich dzieci na kilka dni, bo od jutra chcę jeździć do taty, a z nimi nie bardzo miałabym co zrobić... dziś dowiemy się jak wygląda możliwość siedzenia przy chorym na onkologi, bo nawet nie wiem, a nie wyobrażam sobie, że tata będzie musiał radzić sobie sam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni oczywiscie, ze nie mam nic przeciwko. Trzymaj się, moze wyniki sie jeszcze poprawia i wrócisz przed porodem na troche do domu. Jezeli jednak nie to szczęśliwego rozwiazania kochana. Czekamy na dobre wieści!!!!

a ja już wstałam, bo na 9.30 do tego hospicjum 😞kregosłup mnie boli dzis, wczoraj za duzo skakałam po krzesłach...a dziś znów ładnie chłodno, to pewno bede szalała:P

Atuś napewno mozna byc cały czas na onkologii, niewiem jak noce...bo my mielismy 60km i codziennie dojezdzalismy...zreszta opieka była wspaniała i dziadek miał super lokatorów w pokoju...ŻYCZĘ Tobie i rodzince wytrwałości w nadchodzacych tygodniach i pogody ducha.

Moni for you 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kobitki ! 🙂

Ja już po badaniach, popołudniu będą wyniki 🥴 a do tego czasu to chyba się naprawdę zadrapie 🤢 ale z nerwów.

Moni będzie dobrze, raz dwa wypłuczą z Ciebie co złe i wrócisz do nas. Czekam na dobre wiadomości, pisz śmiało 🙂

Karolka Ty to szalejesz, chyba chcesz już tulić Natalcię :laugh:

Mimi dobrze, że szczerze porozmawiałaś z mamą, mam nadzieje, że po przeprowadzce nie będziesz czuła się samotnie i wszystko szybko się ułoży. Wiadomo strach przed nieznanym. Głowa do góry będzie dobrze.

Atuś oby tacie tam ulżyli i przestał cierpieć, trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...