Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
Zazdroszcze Ci Toja, mi nie bedzie miał kto pomóc.. 🤢


wiesz, ja na początku myślałam że będziemy z M. sami... Nie prosiłam mamy, bo my mieszkamy w kawalerce i jest bardzo ciasno... I mama sama zaproponowała, aż się popłakałam ze wzruszenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
bardzo szybko, jeszcze tylko 4 tyg 🤪 🤪 🤪 poprostu szok 😆 ja jeszcze mam stracha z tego powodu,ze obce miejsce, obcy szpital..i nikt mnie w nim nie odwiedzi z mojej rodziny oprócz tomka...


Mimi a nikt nie będzie mógł podjechać do Ciebie, nie wierze, że najbliższa rodzina odmówi sobie wizyt i chęci zobaczenia Dzieciątka

Choć z tego co mi lekarz mówił to nawet nie ma jak odwiedzić, bo rodzisz a 2 dni i wypad do domu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
kurcze ja nie moge,nie wiedziałam ze tak ciezko mi z tym wszstkim bedzie.. 😞


musisz być twarda i nie poddawaj się... jak Maleństwo będzie z Tobą, będziesz tak nim zabsorbowana, że nie będziesz miała czasu nawet myśleć, że jesteś sama...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
kurcze ja nie moge,nie wiedziałam ze tak ciezko mi z tym wszstkim bedzie.. 😞


wcale nie musi być źle Mimi! Może się okazać że Twój dzidziuś to grzeczny aniołek i z wszystkim sobie poradzicie, najgorzej przez te pierwsze dni, będziesz jeszcze obolała i wtedy najlepiej żebyś dużo leżała, więc to L4 dla męża może się okazać dobrym rozwiązaniem 🙂
Będzie przyjeżdżać położna zawsze coś doradzi... Nie będziesz całkiem sama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Dziewczyny dacie rade. Dobra organizacja to podstawa. Dziecko spi, wy tez spicie i odpoczywacie. MĘZÓW DO POMOCY ZAGONIĆ!!!
Mój Tomek to Mnie zadziwiał...


Kurde ja mam nadzieje, że mój A stanie na wysokości zadania, bo póki co to mówi, że on opiekę nad córcią przejmie jak zacznie mówić. Zresztą z niego to niezdara jest i sama się boję, że ją upuści czy coś 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...