Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
Karola fajnie, ze wyniki sa dobre i wszystko ok 🙂
Dziewczyny wrzuccie jakies zdjecia jak wygladacie na kilkanascie dni przed porodem...plisska...jestem ciekawa 🙂


no mnie już widziałyście 🙂 nie rosnę, ale i nie chudnę 😞


hehe schudniesz jak chcesz:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
Karola fajnie, ze wyniki sa dobre i wszystko ok 🙂
Dziewczyny wrzuccie jakies zdjecia jak wygladacie na kilkanascie dni przed porodem...plisska...jestem ciekawa 🙂


no mnie już widziałyście 🙂 nie rosnę, ale i nie chudnę 😞


hehe schudniesz jak chcesz:P


oj chciałabym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu ja tez synka urodziłam dokładnie w dniu terminu 🙂
tez licze, ze Natalka nie da na siebie długo czekać 🙂tak za 2 tygodnie juz mogłaby uraczyc Nas swoja obecnocią 🙂

wiadomosc od moni ze szpitala: wczoraj miała porobione wszystkie badania, czuje się z małym dobrze, teraz czeka na usg...da znac pózniej...pozdrawia wszystkie wrześnióweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie, ale widzę, że się rozchodzicie 😞 Ja też wpadłam tylko na chwilę, mam dzisiaj trochę biegania, bo muszę jeszcze parę drobiazgów na wesel dokupić, trochę posprzątać i spakować nas, bo wyjeżdżamy jutro z rana. Poza tym siebie muszę też poddać jeszcze zabiegom upiększającym :laugh:

Idę poczytać co tam dziś popisałyście, jakby co z/w.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki
wpadłam Wam życzyć miłego dnia! Przede mną maraton po Opolu, sanepid (mocz na posiew), ginekolog i parę rzeczy jeszcze...

Wczoraj padłam jak kawka przy lapku, nawet nie wiem kiedy odpłynęłam, ale się cieszę że Was złapałam i udało mi się z Wami pogadać jak za 'starych dobrych czasów' 😉 🙃 🙃

pa pa 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane brzuszki!!!A ja od samego ranka w malinkach jesiennych z moja siostrą zasuwam 🤪 🤪 na szczescie już skończyłysmy zbieranie i teraz bedziemy lezały juz do konca dnia i się obijały hehe:laugh:
Karola to super, ze gin powiedział, ze wszystko oki i ze nie musisz sie niepokoić, oby tak dalej 🙂 Dla Ciebie 😘
Ata, Karola owocnego dnia na działeczce wam zyczę, złapcie troche promyków słonca na swoją skóre tylko rozwaznie 🙂
Toja powodzenia u gina 🙂 Inka udanych zakupków przedweselnych 🙂
a własnie miałam sie kobietki was zapytac mniej wiecej kiedy sie pakowac do szpitala przed porodem, 1-2 tyg czy kilka dni????Bo ja sama nie wiem kiedy to zacząć niby mam dwie koszule dopiero ☺️ ale tak sobie myśle, zebym potem na łeb na szyje sie nie pakowała jakby mały zechciał wczesniej przyjśc na świat 🤔
Miłego dzionka kochane 🙂 Zajrze wieczorkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
hej kochane brzuszki!!!A ja od samego ranka w malinkach jesiennych z moja siostrą zasuwam 🤪 🤪 na szczescie już skończyłysmy zbieranie i teraz bedziemy lezały juz do konca dnia i się obijały hehe:laugh:

a własnie miałam sie kobietki was zapytac mniej wiecej kiedy sie pakowac do szpitala przed porodem, 1-2 tyg czy kilka dni????Bo ja sama nie wiem kiedy to zacząć niby mam dwie koszule dopiero ☺️ ale tak sobie myśle, zebym potem na łeb na szyje sie nie pakowała jakby mały zechciał wczesniej przyjśc na świat 🤔
Miłego dzionka kochane 🙂 Zajrze wieczorkiem 😉


Dziękuje Mimi i dla Ciebie 😘 na to zasłużone słodkie leniuchowanie :laugh:

Ja myślałam o spakowaniu torby tak za tydzień/dwa, bo mały remont się jeszcze u mnie szykuje. wtedy też każe A skręcić łóżeczko żeby wywietrzało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiadomości z Norwegii:u Nas ok,ale nogi mi strasznie puchną i nawet w nocy mi nie schodzi 😞mam je az takie zółte, obolałe 😞czuje ze poród juz blisko i na pewno jak wróce do kraju to mój gin połozy mnie na pare dni do szpitala 😞
pozdrawiam buziaki maleńkie 😘

a ja w piekarniku ciacho piekę...i juz doczekać sie nie mogę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...