Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asia85a napisał:
ja pewnie znikne na chwile musze na allegro buty wystawic ,kupiłam sobie przed weselem do sukienki na poprawiny i wogule ich nieubierałam bo wole chodzic w barelinkach a szpile do ja rzadko zakładam niejestem przyzwyczajona chodzic chyba ze obcas jest wygodny





Asieczku jak wystawisz to wstaw na forum linka 🙂 🙂 lukne sobie na te buciki, moze zalicytuje 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki!

Ratunku, ja mam prawie 100 stron do nadrobienia, chyba już nie dam rady!!! 🤪 🤪

może napiszcie mi króciutko czy działo się coś szczególnego, bo kompletnie jestem nie w temacie...
Wczoraj miałam gości - brat i siostra na Harrego Pottera do kina przyjechali, dzisiaj szkoła rodzenia, jutro duże zakupy (IKEA) i zacznie się szykowanie mieszkanka na maksa, bo spanikowałam że to już tylko 8 tygodni zostało a czas tak szybko leci 😲 😲 😲

Moniu widzę że wróciłaś! Śliczne zdjęcia na nk!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Mady Witaj 🙂
Jak samopoczucie ??
lepiej już??




oj oj dziewczynki ale sie rozpisałyscie, piszcie powoli, bo mi komputer zmula i jestem do tyłu, a dziekuje Karola a lepiej sie czuje, ale tylko dlatego ze biore tablety, cholera tak mozne ze..........!!!!!!! biore je co 6 godzin i wypada mi brac je o północy, i dzis w nocy cholerna komóra mi nie zadzwoniła i przespałam, obudziłam sie o 1:30 a tylko dlatego ze cholernie mnie brzuch rozbolał i drgawek dostałam, sama sie troche wystraszyłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
Kar_ola napisał:
Mady Witaj 🙂
Jak samopoczucie ??
lepiej już??




oj oj dziewczynki ale sie rozpisałyscie, piszcie powoli, bo mi komputer zmula i jestem do tyłu, a dziekuje Karola a lepiej sie czuje, ale tylko dlatego ze biore tablety, cholera tak mozne ze..........!!!!!!! biore je co 6 godzin i wypada mi brac je o północy, i dzis w nocy cholerna komóra mi nie zadzwoniła i przespałam, obudziłam sie o 1:30 a tylko dlatego ze cholernie mnie brzuch rozbolał i drgawek dostałam, sama sie troche wystraszyłam.


oj, to coś nie za ciekawie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Kurcze czaje się czy dac zdjęcie ze stoczni w kasku moje hahahaha:laugh: rozśmieszają mnie te zdjęcia,szkoda,że mam ich tak mało,mąż przypadkiem skasował poprzednie 😞 no ale cóż jeszcze to kiedyś nadrobię ...ale z Dobrusią na rękach 🙂 🙂


Monia dawaj!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Kurcze czaje się czy dac zdjęcie ze stoczni w kasku moje hahahaha:laugh: rozśmieszają mnie te zdjęcia,szkoda,że mam ich tak mało,mąż przypadkiem skasował poprzednie 😞 no ale cóż jeszcze to kiedyś nadrobię ...ale z Dobrusią na rękach 🙂 🙂


Monia dodawaj nie ma co się czaić :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Monia27 napisał:
Kurcze czaje się czy dac zdjęcie ze stoczni w kasku moje hahahaha:laugh: rozśmieszają mnie te zdjęcia,szkoda,że mam ich tak mało,mąż przypadkiem skasował poprzednie 😞 no ale cóż jeszcze to kiedyś nadrobię ...ale z Dobrusią na rękach 🙂 🙂


Monia dawaj!!!!


dawaj dawaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...