Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Otwieram czwartek 🙂
Śpioszki Wrzesniowe witam porannie.

Ja już z kawka i sniadankiem przybywam 🙂
niebawem jade do szpitala na pobranie GBS, a pózniej do teściów na kawkę.

Monia trzymaj się, jesteśmy z Tobą 🙂
Monia27 kochana może niebawem Cie jeszcze puszczą przed rozwiazaniem do domku.
Ata Ty pewno odsypasz wczoraj...biedulko Moja...mam nadzieję, że wszystko dobrze. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Słoneczka! Mam już dość tej chandry 😠 Dopadło mnie tak parę dni temu i nie chce puścić. Wczoraj przeryczałam cały wieczór i dziś ledwo na oczy patrzę i znów nic mi się nie chce... A tyle mam do roboty... Muszę się zmusić, bo w innym razie synuś nigdy nie wyjdzie 😉
Lecę Was poczytać z/w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Atula super wieści przynosisz z ranka 😘 for you. Może wreszcie zaczną się same dobre wiadomości sypać.
Karola mam nadzieję, że z ciocią też szybko wszystko się wyjaśni i będzie dobrze i wreszcie nam się denerwować przestaniesz 😉
Moni trzymaj się w tym szpitalu kochana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane!!!Ata bardzo sie ciesze ze stan Twojego taty po operacji jest dobry, oby tak dalej 🙂 Monia trzymaj sie cieplutko w szpitalu, wszystko sie na pewno ułozy, trzeba byc dobrej mysli 🙂
a my z ranka bylismy z mezem na targu, kupilismy troche owocow i ja sobie kupiłam szlafrok do szpitala dalam za niego 25zł, bo tu w Łasku w sklepach to za takie chca 58 zł 🤪 zdziertusy 😠
Ja własnie wstawiłam pranie a nie długo zmykam do sklepu po mleko, bo mi sie chce bardzo 🙂 Miłego dzionka dziewczynki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Karola83 napisał:
A mi sie zachciało kąpieli i przy wstawaniu pośliznęłam się i poleciałam na tyłek ☺️ dobrze chociaż że za wysoko nie wstałam :laugh: Niech żyje zgrabność 🤪

mam nadziję ze nic ci sie nie stało...


Nie, zresztą Mała później mi oddała z nawiązką. Chyba mam prawe żebro do wymiany :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
3 dni i 90 stron 🤪 🤪
produkcja na maksa 🤪 🤪

a ja śmigam po domu - gniazdowanie mi się włączyło... wczoraj zaczęłam prać ciuszki, miejsce już naszykowane 🙃 🙃
No i siostra absorbująca...
Szkoła rodzenia trzy razy w tygodniu, oszaleć można, już nawet nie umiem poleżeć bez myślenia - co jeszcze muszę zrobić...

pa kochane, lecę Was trochę poczytać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...