Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karola83 napisał:
a dzięki za podpowiedź 🙂

Ale jakoś tak mało tego macierzyńskiego się wydaje 😉
ja pewnie będę szła na wychowawcze, bo nie chce wracać do pracy


ja musze wrócić do pracy 😞
ale dopiero gdzies około marac/kwietnia- mam duzo urlopu i możliwośc chodzenia na rózne godziny...zresztą jestem kierownikiem, wiec ustawie juz sobie dobrze grafik...a tak moja mama lub teściowa zajmowac sie będzie malutka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78 napisał:
heh, nie znam daty porodu 😉 tylko z usg mi dzisiaj powiedzieli, że 6 tydzień. *wg daty ostatniej @ powinnam być w 4 tyg, a chyba zaszłam nieco wcześniej 😉 )


hej
znajdz sobie w necie kalkulator datu porodu i oblicz podaje sie tam date ostatniej miesiączki...
i zauwazyłam że masz date porodu w profilu na 22.maj- chyba kwieciej jak juz co?!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78 napisał:
heh, nie znam daty porodu 😉 tylko z usg mi dzisiaj powiedzieli, że 6 tydzień. *wg daty ostatniej @ powinnam być w 4 tyg, a chyba zaszłam nieco wcześniej 😉 )


a to dziwne, bo od razu lekarz podaje przewidywaną datę porodu. Ciąża trwa 40 tyg więc możesz policzyć sobie mniej więcej na kiedy będziesz miała termin 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh, w Szkocji jest niestety inaczej. dzisiejsze usg miało tylko wykluczyć ciążę pozamaciczną. i wykluczyło 😁 wielkie dzięki, już sobie jakoś policzyłam i jestem szczęśliwa! 😁 póki nie zacznę znowu ryczeć od hormonów 😉 no, ale wy już macie to za sobą, dziewuszki. delikatnych porodów życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78 napisał:
heh, w Szkocji jest niestety inaczej. dzisiejsze usg miało tylko wykluczyć ciążę pozamaciczną. i wykluczyło 😁 wielkie dzięki, już sobie jakoś policzyłam i jestem szczęśliwa! 😁 póki nie zacznę znowu ryczeć od hormonów 😉 no, ale wy już macie to za sobą, dziewuszki. delikatnych porodów życzę!

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Tobie spokojnej ciąży!!!
Forum Brzuszek to super miejsce dla przyszłych mam 🙂
mozna znaleśc i poznać wiele wspaniałych osób!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Karola83 napisał:
a dzięki za podpowiedź 🙂

Ale jakoś tak mało tego macierzyńskiego się wydaje 😉
ja pewnie będę szła na wychowawcze, bo nie chce wracać do pracy


ja musze wrócić do pracy 😞
ale dopiero gdzies około marac/kwietnia- mam duzo urlopu i możliwośc chodzenia na rózne godziny...zresztą jestem kierownikiem, wiec ustawie juz sobie dobrze grafik...a tak moja mama lub teściowa zajmowac sie będzie malutka 🙂


oj, szkoda, bo ciężko pewnie będzie mała zostawić. ale będzie z którąś z babć więc krzywda jej się nie stanie. A skoro Ty możesz sobie ustawić godz pracy to też nie będzie najgorzej.

Ja nie będę miała z kim zostawić Kluski, a do żłobka jej nie dam.
Swoją drogą dlatego też zostajemy u moich rodziców żebym nie musiała wracać do pracy.
Zresztą i tak wszytsko wyjdzie w praniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78 napisał:
heh, w Szkocji jest niestety inaczej. dzisiejsze usg miało tylko wykluczyć ciążę pozamaciczną. i wykluczyło 😁 wielkie dzięki, już sobie jakoś policzyłam i jestem szczęśliwa! 😁 póki nie zacznę znowu ryczeć od hormonów 😉 no, ale wy już macie to za sobą, dziewuszki. delikatnych porodów życzę!


Hormony szaleją przez cała ciążę :laugh:
Oby u Ciebie przebiegała bez niemiłych niespodzianek. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78 napisał:
a mogę jeszcze raz wykorzystać Waszą wiedzę i doświadczenie? 😉 (lizus, hihihihi) też chciałabym ustawić sobie suwaczek, wiadomo - dopiero, co widziałam kijankę i jestem okrutnie podniecona 🙂



http://www.suwaczek.pl/
tu masz link do str z suwaczkami

Wkleja się BBCode w podpisie (tak jak pisze wyżej Karola)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78 napisał:
a mogę jeszcze raz wykorzystać Waszą wiedzę i doświadczenie? 😉 (lizus, hihihihi) też chciałabym ustawić sobie suwaczek, wiadomo - dopiero, co widziałam kijankę i jestem okrutnie podniecona 🙂

poszuja w necie jakiś suwaczek, mozesz kliknac na nasze jak którys ci sie poboba i wtedy otworzy ci sie stronka z nimi 🙂
ustawiasz tam wszytskie dane łącznie z napisem, potem generujesz kod , jak sie nie mylę dla forum musi pisać [url]=http:// jakos tak...i wówczas go kopiujesz , wchodzisz w profil swój, ustawienie forum i go wklejasz w podpisie 🙂
powinno zadziałać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka, świetnie, że z ciocią w porządku, nie będziesz się nam denerwować 😉
Karola83 fajnie, że udało Wam się znaleźć takie auto na jakim Wam zależało, a do jeżdżenia taką dużą limuzyną szybko przywykniesz. Ja też kiedyś w naszym za kółkiem czułam się jak w czołgu, a teraz nie wyobrażam sobie jeździć mniejszym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do pracy, to ja zostaję na wychowawczym. Nie mam komu zostawić maleństwa, chociaż moja mama zaoferowała, że jesli będę chciałą wrócić do pracy, to ona pójdzie na zasiłek przedemerytalny. Ale ja przed zajściem w ciążę miałam dość mojego miejsca pracy i miałam zacząć szukać nowej, a teraz po tak długiej przerwie to już w ogóle nie myślę o powrocie tam. Prędzej poszukam sobie innej jak będę na wychowawczym. Poza tym chciałabym jak najwięcej czasu spędzać z moim maleństwem, a przy pracy, którą miałam za dużo nie byłoby mnie w domu 😞 Zobaczymy jak to będzie też z kasą, może będę musiała wrócić? Mieszkamy teraz u rodziców mojego M., więc na życie wiele nie wydajemy, ale wybudowaliśmy domek i chcielibyśmy najpóźniej za rok tam się wprowadzić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...