Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
powiedzmy 😉
babka przyszła do mnie o 7-mej 🤪 abym jej w oko krople wcisneła, bo ma zaczerwienione...wiec potem juz wstał Bartuś i baje ogladał...a ja tylko kimałam....
nogi mam od spodu spuchniete...wczoraj juz moczenie nie pomagało...
jejeku jak stare baby narzekamy:P
ale juz niebawem koniec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
noc miał okropną, raz miał straszne dreszcze, a za chwilę oblewały go poty... dobrze, że jest możliwość opłacenia pielęgniarki na noc, bo strasznie źle by było...


Ata to sa reakcje po operacji!!!
no fajnie, ze taka mozliwosć jest...


tyle, że kosztuje 250 zł 🤪 za noc


nic mi nie mów o płaceniu w szpitalu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
powiedzmy 😉
babka przyszła do mnie o 7-mej 🤪 abym jej w oko krople wcisneła, bo ma zaczerwienione...wiec potem juz wstał Bartuś i baje ogladał...a ja tylko kimałam....
nogi mam od spodu spuchniete...wczoraj juz moczenie nie pomagało...
jejeku jak stare baby narzekamy:P
ale juz niebawem koniec 🙂


to prawda, niewiele Wam zostało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
ja zbudziłam się koło 8 i poszłam pranie nastawić, śniadanko zrobić, a moje dzieci ładnie się bawiły w pokoju.

potem okazało się, że strugały kredki w pościeli 🤪 🤪 🤪 ale im się dostałao, ja wczoraj pościel zmieniałam...


hehe:P:P:P:P:P:P
super pomysła:P:P:P:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
ja zbudziłam się koło 8 i poszłam pranie nastawić, śniadanko zrobić, a moje dzieci ładnie się bawiły w pokoju.

potem okazało się, że strugały kredki w pościeli 🤪 🤪 🤪 ale im się dostałao, ja wczoraj pościel zmieniałam...


hehe:P:P:P:P:P:P
super pomysła:P:P:P:


no, oni potrafią zaskoczyć:P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki 🙂 Poczytałam i jestem.
Atula teraz czekają tatę najgorsze dni, więc nie sugeruj się tym co widzisz. Trzymam kciuki za pomyślne informacje od lekarzy.
Moni, oby szybko poszło 😉
Ja też zabieram się za sprzątanie, tym razem w szafach, bo ostatnio nie mogę nic znaleźć, i jeszcze prasowanko mnie czeka 😞 A ma dziś być 31 stopni 😎 Ciekawe jak długo dziś pociągnę?:P
Karola na moje nóżki też już nic nie działa. Moczenie tylko przynosi ulgę,a jak zadzieram do góry, to pomaga, ale dopóki nie spuszczę nóżek na dół 😞
Buziole mamunie, zabieram się póki jeszcze w miarę rześko jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!A ja dopiero niedawno wstalam w nocy spac nie moge a potem rano zasypiam jak suseł 😲 Ata z tatą bedzie na pewno dobrze tylko potrzeba czasu żeby jego organizm powalczył 🙂 kurcze to byc moze monia dzis urodzi, bylby juz wrzesniowy szkrab u nas 🤪 fajnie 😆
A ja zjem sniadanie i biore sie za sprzatanie, bo pranie wczoraj zrobilam podwójne 🙂
Miłego dnia kochane,buziaki 😘
Ata for you 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babeczki!

Wczoraj padłam jak kawka - półtorej godziny łażenia po szpitalu - od Izby Przyjęć do Noworodków...
Nogi miałam jak belki ciężkie...

Ale warto było! Porodówka w moim szpitalu bardzo mi się podoba - mają takie superaśne łóżka z którymi można zrobić wiele rzeczy żeby rodzić w wygodnej pozycji - nie narzucają niczego.
Tylko jedna rzecz mi się nie podoba - mąż będzie wpuszczony kiedy ja będę miała 4-5cm rozwarcia... 🤨 więc pewnie będziemy jechać do szpitala jak skurcze będą co 5 minut, żeby cały czas być razem.
Jeśli wcześniej nie odejdą mi wody albo nie będę wymagała hospitalizacjii...

Moni powodzenia!
Moniu27 dobrze że obrzęki zeszły!

Jeju Karola, Mimi Wy już macie 38 tydzień! szok... Ale ten czas leci..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja ze sklepu wrócilam przed chwila kupilam rybke i czekam az mi sie troszke rozmrozi i bede smazyła na obiad, a pozatym powycierałam podłogi i takie tam drobne bzdetki porobiłam 🙂 Toja to dobrze, ze porodowka jest na miare Twoich oczekiwań, zawsze to bedziesz wiedziała na co sie nastawić znając juz to miejsce 😉ja nie wiem jak jest tu w łasku, w poniedziałek ide na ktg wiec moze conieco podejrze 🙂 albo i nie 🤨
Inka miłego odpoczynku, a co nalezy Ci się 🙂 Karola no ja nie puchne wcale az mnie to dziwi 🤔 dobra zmykam, zaglądnę wieczorem miłego popołudnia kobietki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...