Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
teraz wszystko kwitnie i taki okres przeziebień ja sie kiedys lodem włoskim załatwiłam normalnie taka miałam zachcianke ze niemogłam sie obejsc a na polu tez za ciepło niebyło no i teraz mam katar taki ze mi ciurkiem leci ,naszczescie tylko katar 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W szpitalu to w sumie ten lekarski zawsze podaje,bo mówie u mnie to kwestia pół tyg różnicy 🙂
Ja brałam oscillococcinum i katar mi w sumie przeszedl ale kaszel mnie męczy i to bardzo mnie niepokoi a zostały mi jeszcze dwie dawki leku...modle sie oby mi pomogło bo boje sie o dzidzie 😞



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Bąbelki 🙂
ale ze mnie leń, szkoda gadać...


Jeśli chodzi o datę ważności jogurtów jest ona zawsze podawana z kilkudniowym wyprzedzeniem. Więc Aniu nic Ci nie będzie. Mój Michał pracuje w Zott'cie, programuje maszyny które robią jogurty, no i wszystko wie na temat procedur.
Czasem kupujemy za grosze takie jogurty z krótkim terminem ważności (np.2-3 dni) w Zottowskim sklepiku i jemy jeszcze przez tydzień, nic nam nie jest.

Jeśli coś kupujesz w sklepie, to uważam że takie produkty z kończącą się datą ważności powinny być przecenione, bo musisz je zjeść od razu.

Aha i jeśli macie zwyczaj zlizywania jogurtu z wieczka, to lepiej odczekajcie aż ulotni się taki gaz, który konserwuje jogurt i który zawsze zbiera się na wieczku. Więc otwieramy, zjadamy z kubka i z wieczka na końcu 🙂
Nie jest to szkodliwe, bo on szybko się ulatnia.

A jeśli chodzi o katar, to jeszcze inhalacje wodą z solą, albo olejkiem eukaliptusowym, ale jego tylko 2 kropelki bo jest ostry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh udało mi sie zrobic suwaczek hehehe

A tak przy okazji dziewuszki mam pytanko do Was.
dzi8ś w nocy obudziłam sie i miałam cała górna cześć koszulki mokrą, zauważyłam ze z piersi wylewa sie jakis biały płyn. Mam nadzieje ze to jeszcze nie mleko 🙂 🙂 🙂
mam to poważnie potraktować czy obojętnie do tego podejść???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Mady nie wiem co Ci poradzic 😞 ja tak nie miałam nigdy,może któras z dziewczyn bedzie więcej wiedziałam na ten temat..










Ja też nic nie wiem na ten temat. spróbuje zapytac mamę może ona miała cos podobnego w końcu urodziła 8 dzieci 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...