Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Karola, Moniu ja tez juz uciekam powoli myc sie a potem spac, bo ręce mnie tak bolą po tym szorowaniu podłogi, że szok 😲 Ale jutro same przyjemności idziemy z męzem na zakupy po jakąś ładną tunike dla mnie, bo w niedziele mamy komunie 🙂 🙂
dobrej nocki kochane brzuszki, śpijcie dobrze, kolorowych snów 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mimi, cieszę się, że kończycie remont, a co do porodu, to masz bardzo dobre podejście, brawo 🙂 Ja przy narodzinach Gabrysi i teraz przy Marysi miałam bóle krzyżowe i nie powiem , że nie boli, ale ten ból jest do wytrzymania. Głowa do góry 🙂

Monia, cieszę się razem z Tobą, gratuluje studniówki 🙂

Karolcia, nie szalej za bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MiP napisał:
oooo Atusia nie spi 😘 Co nslychac, jakie plany na dzis? 🙂


Dzieci do przedszkola a potem jakieś sprzątanko i siedzenie w domku 🙂 Wczoraj cały dzień latałam i dziś chcę sobie nieco odpocząć 🙂
A popołudniu, to zależy od pogody 🙂

A Ty??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Mimi, cieszę się, że kończycie remont, a co do porodu, to masz bardzo dobre podejście, brawo 🙂 Ja przy narodzinach Gabrysi i teraz przy Marysi miałam bóle krzyżowe i nie powiem , że nie boli, ale ten ból jest do wytrzymania. Głowa do góry 🙂

Monia, cieszę się razem z Tobą, gratuluje studniówki 🙂

Karolcia, nie szalej za bardzo 🙂


Ja pozniej nadrobie i poczytam zaleglosci, bo znowu nie w temacie jestem hihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
MiP napisał:
oooo Atusia nie spi 😘 Co nslychac, jakie plany na dzis? 🙂


Dzieci do przedszkola a potem jakieś sprzątanko i siedzenie w domku 🙂 Wczoraj cały dzień latałam i dziś chcę sobie nieco odpocząć 🙂
A popołudniu, to zależy od pogody 🙂

A Ty??
0

Ja zaraz male sprzatanko i jedziemy na zakupy spozywczo- chemiczne do auchana bo pustki mamy:P
Wroce, zjemy cos i do roboty znowu trzeba sie brac:P
Ata a Ty faktycznie dzis sobie odpocznij, pobycz sie- a co:P heheh tez taki mam zamiar...hmm.. tylko kiedy? moze w sobote? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Martuś, muszę uciekać, bo dzieciaczki moje trzeba budzić. Zaspało mi się dzisiaj trochę i mam mało czasu. Miłego dzionka 🙂 🙂 🙂 😘 😘 😘 😘


Papapa i milego dnia 😘
Ja tez uciekam narazie. Postaram sie pozniej zagladnac.Pozdrowienia dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki. Ano sobie dzis pospałam do 9.30 🙃 mąz poszedł po chorobowym i urlopie do pracy, wiec my w wyrkach dłuzej poleżelismy:P

za oknami znów szaro, buro i ponuro...mam nadzieje, że lipiec bedzie ładniejszy...urlop mi sie zbliza a tu taka plucha 🤨 dziś nie mam żadnych planów...hehe ciekawe co bede robić...

Miłego Dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

u mnie po staremu, nerka trochę się odzywa w dalszym ciągu.
Dzisiaj mam wizytę u ginekologa - ciekawe co mi powie na to wszystko...
Ech...

No i mam nadzieję że zajrzy na tą nerkę czy nie większa a przy okazji potwierdzi że Ania to Ania 🙃

buziaki
i miłego dnia Bąble!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Szwabską:
ziemniaki
ogórki kiszone
jajka
cebula sparzona
kukurydza
I to wszystko w dość grubą kostkę kroję, majonez, sól, pieprz do smaku 🙂 Polecam. Ja dodaje jeszcze tuńczyka i fasole czerwoną 🙂


nazwa odpowiednia do moich gosci z Niemiec 🙂
chyba dzis ja sobie zrobie, tylko cebulke dam małą, bo mam długie zeby na te warzywko:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...