Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kochane 🙂

Mimi fajnie, że masz czas zagladać 🙂
Moni Ty również 🙂

Ja dzis miałam przepiekna nockę spałam od 22-do 9-tej 🙂az babcia pókała bo muslałam że ja w nocy na porodówke pojechałam bo taka cisza w domu:P
kurde a mysli krążą już wciąz wokół porodu 🙂
czekam już do jutrzejszej wizyty, musze tego lekarza jakos do muru podstawic niech cos zacznie działać...zmykam smniadanko zrobić..
Miłego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babeczki!

Karola, ponoć takie przesypianie całych nocy przed porodem to znak że już bliziutko 😉 organizm nabiera sił... No ale tak czy siak już blisko 😁 😁

Inka super że ta opuchlizna schodzi po nocy!

Mimi, dla Szymusia buziak!

Mój M. ma ostatni tydzień nocek przed porodem, potem już nie będzie brał... Wiem, że jak przyjdzie nasz czas to może być o każdej porze dnia i nocy, ale jakoś wolę go mieć nocami w domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane!

Ata,super,ze jestes! 😘 Jak twoj tato?Mam nadzieje,ze w "nowym" szpitalu szybciej dojdzie do formy.

Karola dobrze,ze nie zalujesz sobie snu 😉 😘

Toja,ja tez wole by moj maz na noc zostawal w domku,czuje sie bardziej bezpieczna,gdyby mial nocki to nie moglby tak szybko sie zjawic na alarm,musialby czekac na zastepce.

Dziewczyny,ja juz nie wiem,wczoraj z ledwoscia chodzilam poniewaz w pachwinach nie milosiernie bolalo.
A wieczorem znowu ten ostry bol podbrzusza i tak przez pol nocy,teraz nawet jak maly sie rusza to sprawia mi bol.
Czy powinnam to sprawdzic?Nie chce wyjsc na histeryczke,ale strasznie mnie to martwi 🤨 bo nie wiem co sie dzieje.

Milego dzionka wam zycze! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ACSB jeśli masz kontakt telefoniczny ze swoim lekarzem to po prostu zadzwoń... Możesz też zadzwonić na Izbę Przyjęć do szpitala w którym będziesz rodzić i zapytać, czy z takimi objawami jechać do nich, czy czekać 🙂

Twoje ciało szykuje się do porodu, miednica się poszerza, dzidzia schodzi niżej - ma prawo boleć...


A ja dzisiaj po raz pierwszy w ciąży piję czarną herbatę... Tak mnie naszło... Wcześniej mdliło mnie na samą myśl o niej... 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ACSB wydaje mi się, że maluszek wchodzi Ci w kanał rodny, ustawia się ładnie do porodu, a to niestety kazda kobieta odczuwa inaczej.
jednak zawsze mozesz zadzwonić lub podejsc do szpitala aby rozwiać watpliwości i sie uspokoić 🙂

śmiac mi sie chce, bo tyle spałam, a znów mnie oczka szczypia i na spanko bierze 🙂
jednak Bartus juz wrócił i nie ma spania, jedynie lezenie...z kontrola otoczenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki!

ACSB ja mam tak samo, a dziś to z trzy razy w nocy czułam takie lekkie skurcze, ale były nieregularne 😞 No, ale coś zaczyna się dziać 😉 Od rana zasuwam jakbym miała jakiś motorek w ... :P Ciągle coś jeszcze muszę dokończyć, dosprzątać , doprasować... Ehhh, chyba na ostro syndrom wicia gniazda mi się włączył :laugh: :laugh: :laugh: Torbę do szpitala z samego rana sprawdzałam czy aby na pewno wszystko jest...
A malutkiego to co chwilę czuję już tak niziutko jakby za chwilę miał wyskoczyć i też bolą pachwiny 😉 Jutro wizyta u gina, ciekawa jestem co mi powie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Inka miałam ostatnio to samo z tym sprzataniem, sprawdzaniem 🙂
teraz mam wszystko gotowe 🙂
jutro Bartus idzie do przedszkola a ja pewno bilet otrzymam na porodówkę:P:P:P



:laugh: :laugh: :laugh: To ściskaj nogi i jutro jakoś wytrzymaj :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał:
Kar_ola napisał:
Inka miałam ostatnio to samo z tym sprzataniem, sprawdzaniem 🙂
teraz mam wszystko gotowe 🙂
jutro Bartus idzie do przedszkola a ja pewno bilet otrzymam na porodówkę:P:P:P



:laugh: :laugh: :laugh: To ściskaj nogi i jutro jakoś wytrzymaj :P


powiem Ci, że jakos wiem ze w tym tygodniu sie rozwiaze ale nie czuje nic...ma byc to bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
inka906 napisał:
O.k. już sobie sprawdziłam, nie muszę mieć robionego jeśli nie ma zagrożenia wcześniejszym porodem i jeśli czuję ruchy dziecka.


o co chodzi ??
o ktg??

ja nie mialam jeszcze ani razu...


No włąśnie ja też i troszkę się zaniepokoiłam, ale nie ma o co 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał:
Hej dziewczynki!

ACSB ja mam tak samo, a dziś to z trzy razy w nocy czułam takie lekkie skurcze, ale były nieregularne 😞 No, ale coś zaczyna się dziać 😉 Od rana zasuwam jakbym miała jakiś motorek w ... :P Ciągle coś jeszcze muszę dokończyć, dosprzątać , doprasować... Ehhh, chyba na ostro syndrom wicia gniazda mi się włączył :laugh: :laugh: :laugh: Torbę do szpitala z samego rana sprawdzałam czy aby na pewno wszystko jest...
A malutkiego to co chwilę czuję już tak niziutko jakby za chwilę miał wyskoczyć i też bolą pachwiny 😉 Jutro wizyta u gina, ciekawa jestem co mi powie 🤨



Inka to jestesmy dwie 😉
Ja skurcze czuje tez,sa nie regularne,takze mam nadzieje,ze rusza sie po malu 🙂
Mam nadzieje,ze do piatku mnie ruszy 🙂
Tez musze,sprawdzic moja torbe,ciagle mam wrazenie,ze czegos mi tam brakuje 🙂
Inka,sliczne wstawilas zdjecie na NK
😘 na bole

karolciu dobrze,ze nareszcie zlapalo Cie odpoczywanie. 😉
😘 na odpoczynek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...