Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Babeczki!

Ja od jakiegoś czasu nie mogę dłużej pospać bo Mała na biodrach jakoś mi się układa i bolą w dodatku mam chrypkę i nie chce przejść 🥴 ale popłucze gardło ziółkami może pomoże 🙂

Ja póki co nie mam żadnych planów na dziś, A musi jechać na 2 godz do pracy a później zobaczymy, może coś się wymyśli. Upałów dziś nie będzie raczej choć zapowiada się ciepły dzień.

Udanej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!ja tylko na chwilkę póki Szymuś śpi 😉juz wrzuciłam jedno zdjęcie na nk 😉uciekam bo musze jakis obiad sobie ugotowac dopóki malutki spi 😉
Milej niedzieli kochane brzucholki!!!!
A ja czuje sie jeszcze lepiej wprawdzie szwy po nacieciu troche ciągną i swędza ale da się wytrzymac 🙂
Do usłyszenia kochane!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki,
ja tak na momencik 🙂 U nas wszytko dobrze, młody grzeczny śpi i je (i już nie będe go więcej chwalić bo jeszcze zapesze 😉 ). Ja póki mąz jest w domu to odpoczywam na maxa, bo już niedługo skonczy sie dobre. Jakiś większych problemów nie ma-nawału pokarmu nie miałam i mysle że juz sie troche wszytko unormowało. Szwy tylko troche ciągną ale to tez jeszcze kwestia dni-mam nadzieje. Pępuszek ładnie sie zasuszył i też może lada dzień odpadnie. Dziewczynki tez coraz spokojniej podchodzą do młodego.
A no i wczoraj bylismy na pół godzinnycm spacerku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamulki!

Mimi, Szymuś jest przesłodziutki 😉

My właśnie wróciliśmy od moich rodziców i dłuuugiego spacerku. Nóżki trochę spuchnięte, ale rano po nocce opuchlizny nie było 🙂 Teraz zajadam się kisielkiem i zaraz idę porandkować z książeczką 🙂 Miałam wziąć się za buciki na szydełku, ale już dziś mi się nie chce :P Może wieczorkiem 🥴

Miłego popołudnia i wieczorku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj uciekłaś już 😞

Ja generalnie nic wielkiego dziś nie robiłam, a czuje się tak zmęczona jakbym maraton przebiegła.
Byliśmy w pobliskiej wioseczce na dożynkach ale nic ciekawego się nie działo bo za wcześnie było, więc uciekliśmy do domu na obiad i film, długo to nie potrwało, bo zaczęli schodzić się znajomi i chyba to mnie najbardziej wymęczyło...
zaraz zmykam spać, więc dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobietki dziękuje Wam bardzo za miłe komentarze na nk, ja niedawno nakramiłam Szymonka, a teraz on i moj mąż śpi a ja postanowiłam na troszkę do Was zajrzeć 😉
Moni for you 😘
Ja tez nie mam nawalu pokarmu,tylko troche szwy mi dokuczają, nie moge siedziec za długo na pupie ☺️ ☺️ ale z dnia na dzien jest coraz lepiej 😉
Jutro ma nas prawdopodobnie odwiedzić lekarz lub połozna, troche sie boje,bo mały jest jeszcze troszke zółty i nie wiem czy nie beda mi kazali wrócic do szpitala 😞 ale zobaczymy okaze sie jutro 🙂
Kochane miłej nocki i buziaki dla WAS wszystkich 😘 😘
Dobranoc 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was porannie w ostatni dzień sierpnia 🤪

Ja znowu spać dziś nie mogę, nocka też nie należy do zbyt udanych, bo co chwila się budziłam 😞
Mam nadzieje, że uda mi się za jakąś chwilę zasnąć jeszcze.

Mnie dziś czeka nudny, samotny dzień, bo A jedzie do firmy więc wróci późnym wieczorem. A ja na 19 idę na KTG zobaczymy może coś się zaczyna powoli dziać...

Póki co przyjemnego poniedziałku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...