Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzwoniłam do doktorki muwiłą mi ze bym magnez zażyła bo mi jeszcze prawa dłon dretwiała narzie bajaka sie czuje ide zaraz do sklepu odebrac kosz bo został mi po weselnych kwiatach i dałam zeby mi sztucznumi przestroiła babka w kwiaciarni jeszcze kupie jakoms czekolade , wczoraj chodziły za mna trufle zjadłam ale mi nie smakowały jakies mdłe były
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!!A my juz po pierwszym spacerku z Szymkiem 🙂 Dzisiaj byli u nas połozna i lekarz i zbadali małego i wszystko jest oki 😉Moni dla Maksia 😘
Toja pewnie masz skurcze przepowiadające, bo to juz najwyższy czas 🙂
Karola, Inka miejmy nadzieje ze powoli ruszy sie cos u Was 🙂 Inuś nie bój się wywoływania, nie jest to az takie straszne 🙂
A ja tez jem brokuł tak jak Moni pisała bo kalafior jest wzdymający, a unikam czekolady, kakao, banany itp, jabłka jem surowe, no i moze jutro spróbuje ogórka zjeśc kawałeczek 🙂
Atuś pomodle sie dzisiaj za Twojego tatusia..
Dobra znikam, bo obiad gotuje a mały spi po spacerze jeszcze wiec musze to wykorzystac 😉Papaksy!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki.
Mimi fajnie, ze synus zdrów, ze wszystko ok i gratuluje pierwszego spacerku 🙂

ja po Ktg- zapis prawidłowy...wiecie co zauwazyłam...że podczas ktg miałam skurcze...i one wogóle nie wychodziły...a znów ruchy których nie czułam widniały...

jejku jeszcze 2 dni, wtorek i sroda i szpital 🙂 :P :P


spotkałam dzis męza kolezanki, która miala termin na 2.09.09, wczoraj przyjechali na ktg i zaraz kazano jej zostac bo był nieprawidłowy zapis...była godzina 18-19, ok 22 dostała skurczy a o 24 miała synka przy sobie...
lekko i szybko...
ja tez chce taki poród 🙃 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja miałam robic paprykę zrobiłam kiedys pare słoików ale juz mi sie niechce robic ogladałam teraz posiele do łużeczka chciałam kupic z takim ochraniaczami w koło co są łużeczka ale niema na taki wymiar jak mi trzeba 60/120 może jutro w miescie kupie jak bedzie niedrogo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ide sie połozyc jakos teraz mam dziwne uczucie i czerwona bużke mierzyłam juz sobie cisnienie przed chwilą mam 133/87 to raczej dobre , rano tez miałm 130/70 połoze sie najwyzej w nocy sie obudze i bede siedziec jak mi sie spac niebedzie chciało 🤨 dobranoc dziewczynki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobranoc Asiu 🙂
ja tez mam nadzieje, ze dziś pośpie w nocy...
mały jutro tez nie idzie do przedszkola, bo nie puszcze go aby inne dzieci pozarażał...ma wciaz katar...

nic Wam nie pisałam, ale teraz napisze 🙂
popołudniu zaczał mi odchodzić czop 🤪 bardzo duzo tego poszło 🙃 teraz byłam pod prysznicem i znów poleciało 🤪 w koncu cos zwiastuje poród 😆 😆 😆
hehe ale taki czop moze odchodzić długoooooooooo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słonko idę oglądac Na wspolnej i M jak miłość. Dzieki- jutro zrobie placuszki:* hehe pamietasz?- jak sie tutaj dopiero poznawalysmy to pisalam ze nie umiem gotowac i zrobilam placki jak mi samka narobilyscie( placki oczywiscie takie kupne, z proszku) i nawet o jajkach zapomnialam wtedy:/ i nie wyszly...a mialam tylko jaja dodac:/ ale jutro zrobie 😉 i juz sie ciesze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał:
Słonko idę oglądac Na wspolnej i M jak miłość. Dzieki- jutro zrobie placuszki:* hehe pamietasz?- jak sie tutaj dopiero poznawalysmy to pisalam ze nie umiem gotowac i zrobilam placki jak mi samka narobilyscie( placki oczywiscie takie kupne, z proszku) i nawet o jajkach zapomnialam wtedy:/ i nie wyszly...a mialam tylko jaja dodac:/ ale jutro zrobie 😉 i juz sie ciesze

no do jutra 🙂
ja tez ogladam "Barwy..." i "M jak m..."
a mój maz chodzi wokół szybkowaru i czeka aż leczo dojdzie:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babeczki!

Karola 😘 na ten czop 😉

Pytałam położnej dzisiaj na szkole rodzenia o te przepowiadające, kiedy się zaczynają mniej więcej. Powiedziała że średnio na dwa tygodnie przed porodem... Mam się oszczędzać...

Wiem że to różnie bywa tak na prawdę, ale mnie przestraszyła...
Jeny ja nie chcę za dwa tygodnie rodzić!
Ja chcę w październiku! Ja sobie poczekam!

dobranoc babeczki!

ACSB chyba już rozpakowana, co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!

u mnie z ktg nic nie wyszło ale to bez sensu jest, bo jak chodziłam przed to miałam skurcze a jak się położyłam to nic.
Eee tam, trzeba czekać i już.

Karola dobrze, że choć u Ciebie coś się ruszyło :laugh:
nareszcie, bo sierpniówki do tego czasu to już prawie wszystkie były rozpakowane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...