Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Arek od godzinki spaceruje z Łucją a ja zdążyłam zrobić obiadek 🙂
makaron w sosie szpinakowo-śmietankowym z kurczakiem :laugh:

Teraz lecę ściągnąć dla małej buteleczkę milko a później jadę z kuzynką połazić po sklepach, bo muszę poszukać czegoś na chrzciny 🙂

Udanej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi ja kupuję używaną 🙂 wychodzi taniej i wciąż fajna mata 😉

Ata kuruj się, kuruj! 😘 nr 200 😉

Moja Ania się dzisiaj łobesrała po kark... i nie wiem jak ona to zrobiła bo była prawie pionowo u mnie na rękach!!! 🤪 🤪 aż ją wykąpaliśmy bo nie było sensu zmywać tego chusteczkami... 🤢 :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toju ja mam nie TINY LOVE, tylko BABY LOVE sorki za blad, dzis ja wlasnie wyjełam dla małej i spojrzałam. My płaciliśmy za nia ok.80zł. Patrzyłam na allegro i podobne są BABY ONO itp.
Moja mapełno dziurek, na które mozna dowiesic grzechotki i rózne maskotki.
Te drozsze maty sa piekne, ale dla mnie tez stosunkowo za drogi. Tym bardziej, ze to jest dla dziecka i słuzyć nie bedziekilka lat tylko pare miesięcy.
Postaram się pózniej fotkę znaleść i wstawić mojej maty.

Bartka tez znów rozkłada. Dziewczyny słyszałyście aby podczas goraczki dziecko narzekało ze nie może chodzic, ze ma bóle nóżek??

Ata zdrowiej Nam kochana 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja Wam powiem, że fajnie było tak spędzić dzień jak Łucja nie była na mojej głowie :laugh: choć pusto było bez niej w domku i tak cicho... 🤨

Wieczorkiem jeszcze udało mi się wziąć kąpiel z pianką :laugh:

Kurde powiedzcie mi co robić bo ja już sama nie wiem... 🤨
bo w nocy Fuśka pięknie je z cyca, w dzień jest istna histeria i ściągam do butelki, tylko, że ona domaga się co 2-3 godz. a ja nie daje rady ściągnąć znowu butelki w takim czasie więc daje jej sztuczne, na następne karmienie znowu dostaje moje.
I nie wiem czy to dobre jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki!

Nie nadrabiam, szkoda mi tej odrobinki wolnego czasu 😉 Mam nadzieję, że nic złego się nie wydarzyło...
Widzę tylko, że Batiego rozkłada 😞 😘 dla Was na te choróbska 😉 Karolinko ja tak miałam jak byłam mała, nóżki bolały najczęsciej jesienią i wiosną i przy chorobie. Zresztą zostało mi to do dziś i na zmianę pogody i jak jest powietrze wilgotne to mnie stawy bolą 😞

Weekendzik minął spokojnie bez żadnych rewelacji. Pogoda przepiękna więc dużo byliśmy na świeżym powietrzu. Dziś zaliczyliśmy obiadek u moich rodziców. Młodego zostawiliśmy na 2 godzinki i pojechaliśmy na zakupki. Kupiłam sobie spódniczkę, choć od lat nie noszę spódniczek, ale mój M. ostatnio powiedział, że powinnam ☺️ A do spódniczki 2 sweterki i już jestem happy 🙂

Zmykam na ciepłe kakao, bo chodzi za mną od rana, pod prysznic i lulu 🙂 Buziole!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolinko ja z tym karmienie robiłam tak: jak ściagałam więcej, ok. 150, to młody wypijał 80-90 i zostawało mi do następnego karmienia, tylko "dorzucałam" do tego z kolejnego ściągania. Ale dochodziło zawsze do momentuże musiałam mu dawać sztuczne i tak na zmianę zjadał moje mleczko np. x2 lub 3, a potem 1 butelkę sztucznego i od nowa. Nie udało mi się go przetrzymać tylko na moim, bo musiałabym ciągle z laktatorem siedzieć 😞 A nocki były najgorsze: karmienie z butli, odbijanie, usypianie, ściąganie, 0,5 godz. lub 1 snu i od nowa 😮 Nie dałam rady...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał:
Karolinko ja z tym karmienie robiłam tak: jak ściagałam więcej, ok. 150, to młody wypijał 80-90 i zostawało mi do następnego karmienia, tylko "dorzucałam" do tego z kolejnego ściągania. Ale dochodziło zawsze do momentuże musiałam mu dawać sztuczne i tak na zmianę zjadał moje mleczko np. x2 lub 3, a potem 1 butelkę sztucznego i od nowa. Nie udało mi się go przetrzymać tylko na moim, bo musiałabym ciągle z laktatorem siedzieć 😞 A nocki były najgorsze: karmienie z butli, odbijanie, usypianie, ściąganie, 0,5 godz. lub 1 snu i od nowa 😮 Nie dałam rady...


o kurde to ja w życiu tyle nie ściągnę 🤪
chyba, że w nocy bym nie karmiła wcale to wtedy z dwóch bym uzbierała może tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
Inuś dla Ciebie 😘 na udane zakupy.

A ja nic sobie nie kupiłam 😞 a szukałam jakiejś kreancji :P na chrzciny ale mam za duży brzuch i cycole i przez to w nic się nie mieszczę 😞


Mi została dupka i brzuszek, cycole zmalały po skończeniu laktacji 😞 No i niestety rzeczy kupuję teraz większe niż przed ciążą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia moja w nocy tez pije pieknie, a w dzień akcje odstawia. Pisałam Ci już, ja najczesciej karmię na leząco, bo wtedy Natalka nie szaleje. Wieczorami po kapieli, karmię ja ale juz zdejmuje stanik i wówczas piersi sa luzniejsze i jej lepiej jest.
Nie dziwie się, ze jak ściagasz to potem nie masz tyle mleka. Ja zauwazyłam, ze jak tylko przestaje pic inke zaraz mam mało pokarmu. Kiedys czytałam, że to nie ma znaczenia, ale jednak ma.
Dziś tez przed południem, Natalka wisiala na cycu i piszczała. Dałam jej butle z sztucznym, zasnela na 3godzinki, a potem już tylko moje mleczko. Karolcia to nic złego jak dopajasz ją innym mlekiem, ale pamietaj zawsze przy karmieniu najpierw cyc potem butla, nie na odwrót.
Inka fajnie ze zakupy udane 🙂Ja tez ostatnio na spodnice i sukienki sie przezuciłam.
Dobrej Nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał:
Karola83 napisał:
Inuś dla Ciebie 😘 na udane zakupy.

A ja nic sobie nie kupiłam 😞 a szukałam jakiejś kreancji :P na chrzciny ale mam za duży brzuch i cycole i przez to w nic się nie mieszczę 😞


Mi została dupka i brzuszek, cycole zmalały po skończeniu laktacji 😞 No i niestety rzeczy kupuję teraz większe niż przed ciążą 😞


Mi tyłek i nogi szybko spadły, gorzej brzuch właśnie i boczki 😞 ale waga mi spadła bo 24kg i tylko 2 kg jeszcze zostały ale ubrania też większe kupuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...