Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Mimi, mnie też kazała już odstawic K, mam jeszce 5 ampułek to je dokończe i wsio. A D kazała zwiększyć do 2 kropelek. , bo teraz mniej słonca i mniej spacerowania.

No Maksiula duzy chłop, wszystkie wymiary w górnych granicach siatki centylowej 😲 .
A jutro u Szymonka równe 3 miesiące 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni dla Maksia na 3 miesiace 😘
My po badaniu. Mała waży 4850g.Ja też podaje witaminę K do konca 3 miesiaca, a D3 cały czas.

Mimi niech ci mąz ściagnie pokarm.
Polecam.Najlepszy laktator na swiecie!!!


a ja wczoraj sie wziełam i powystawiałam ciuch ciazowe na allegro 🙂czas szafy opróznić z tych wielkich rzeczy:P
moze uda sie cos sprzedać 🙂

Miłego Dnia, my czekamy na ciocię, ma odwiedzić bombelki moje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola dawaj znać szybko co z tym mieszkaniem !!!

Słuchajcie mi lekarz zalecił małemu dawać 2-3 kropelki wit. D już na początku, a do tego jeszcze ma w mleczku sztucznycm i czytałam ostatnio, że powinien dostawać 1 kropelkę 🥴 Boję się, że podawałam mu za dużo 🥴 Muszę się dla pewności skontaktować z innym lekarzem.

Ja moje ciuszki ciążowe popakowałam ostatnio i wyniosłam na strych, chciałabym jak najszybciej mieć drugiego brzdąca 🤪 Tylko nie wiem czy mi się przydadzą, bo obiecałam sobie, że druga ciąża, owszem, tylko na pewno już nie latem :P

Moni podziwiam Cię, że ogarniasz to swoje przedszkole 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,
Ale mam mam błooogą cisze w domu 🙂 . Wszystkie dzieci śpią:laugh: Staruszek w pracy-cisza i spokój.
Jakoś po południu czasu brakło na zajrzenie tu. Młody troche marudził po tej szczepionce chyba. A potem Ola wróciła ze szkoły a że miała dużo zadane to tak siedziłam z nia i odrabiałyśmy lekcje.

Karola, super z tym mieszkankiem:laugh: . Oby się wszystko Wam wszystko udało.

Dzieki za 😘 ale wierzcie mi czasami naprawde mam wszystkigo dość. Tak jak dzisiaj np przy odrabianiu lekcji . Młody na rękach jeczy, Jagoda wiecznie o coś wołała a Ola się skupic nie mogła i się denerwowała i w sumie jej nic nie wychodziło. Załamka musiałam wyjść do łazienki i liczyłam sobie do 10.Ale jakos dobrnelismy do końca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Monia i tak wyrazy podziwy dla Ciebie 🙂 😘
Kochana ja z dwójka nieraz po scianach latam, szczególnie dopołudnia.
Mała na rekach bo karmie, a mlody siku woła lub coś innego...oszalec mozna 🤪


No właśnie 😞oszaleć można. Ale jak przyjda te moje małe wiedźmy i mnie przytula i mówią że kochaja najmocniej na świcie to juz mam sił za 10 🙂 Albo jak się młody uśmiecha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka dla Ciebie 😘 pod to mieszkanko.
3mam kciuki oby się udało :laugh:

Monia Tobie naprawdę należą się wyrazy podziwu :laugh:
Ja czasem mojej jednej Łucji nie mogę ogarnąć a co dopiero 3czkę.
Ale fakt faktem, że czasem mam juz dość, szczególnie w nocy jak mała się obudzi i za nic w świecie nie chce usnąć to mnie trafia bo ja padam na twarz ale jak się uśmiechnie to mi tak serducho mięknie, że mogę wszystko.

Inuś ja daje jedną kropelkę vit D, mam Vigantol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam porannie 🙂
Raniutko wpadam, bo mała nakarmiona słodko sobie lezy z Batim w łóżku. Młody opowiada Nati bajeczki 🙂
Natalka znów całą nocke przespała 🙂Zasnęła ok 21 i przebudziła sie o 5.30, a potem o 8 🙂


Karolcia ona tak zawsze tylko po nakarmieniu.Potem jak sie rozkreci to wymachuje nózkami.
Dziewczyny czy słyszycie jak Wasze pociechy juz sie smieją? Moja wczoraj jak sie zachichotala to padlismy z T.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...