Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka!

My dziś od rana od 9-tej na dworku, 2 godzinki snu, na karmienie do domku i znowu na dwór, tak więc spędziliśmy na powietrzu ponad 4 godz. 🤪 Teraz Szkrabek słodko śpi 😉

Karola ja też nie wiedziałam, że trzeba smarować główkę oliwką nawet jak nic nie ma 😞

Zakupów mikołajowych jeszcze nie mam, a potrzebuję dla 5 dzieciaczków, może jutro z rana M. wyciągnę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka!

My dziś od rana od 9-tej na dworku, 2 godzinki snu, na karmienie do domku i znowu na dwór, tak więc spędziliśmy na powietrzu ponad 4 godz. 🤪 Teraz Szkrabek słodko śpi 😉

Karola ja też nie wiedziałam, że trzeba smarować główkę oliwką nawet jak nic nie ma 😞

Zakupów mikołajowych jeszcze nie mam, a potrzebuję dla 5 dzieciaczków, może jutro z rana M. wyciągnę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po kontroli bioderek 🙂
Wszystko w jak najlepszym porządku.Stawy biodrowe rozwijaja sie prawidłowo 🙂
Śmiać mi się chce, bo ortopeda mnie chwalił, ze przypilnowałam wszystko i nosiłam dzień, noc poduszke frejki:P
Szczerze nosiłam ją przez pierwsze 2 tyg. non stop z przerwami na odpoczynek dla Natki. Teraz nie nosiłam bo wolałam z nią ćwiczyć.

Inka mi nikt nie kazał olivkowac główki małej. Poprostu jak urodziłam Bartka, to pamietam jak moja mama kapała małego i zawsze podczas wieczornej toalety olivkowala główkę malenstwa, a potem miekka szczoteczką czesała. Mówiła, ze to jest dobry masarż dla dziecka. Polecam bardzo.:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...