Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂

Karola83 😘 dla ciebie za starania. Najważniejsze że próbowałaś 🙂 . Teraz przez butle przynajmniej Łucja jest spokojniejsza i ty też się nie stresujesz.

Toja, super że już niedługo bedziecie już na swoim mieszkanku 🙂

Ja raz w szpitalu przy Oli wypiłam bawarke i więcej juz tego nie tknełam 🤢 Jakoś mi nie podeszło 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam sobotnio!

Jest 6 a ja od 2godz nie śpię 🥴
moje dziecko obudziło się na mleczko i 3 razy po karmieniu przysypiało już ale jednak po chwili stwierdzała, że jeszcze trochę powariuje ku mojej radości 🤢

Ale dostała herbatkę uspokajającą i przysypia. Muszę jeszcze chwilę posiedzieć przy niej żeby mieć pewność, że to właściwy sen 😉 i nie zrobi mi psikusa i się obudzi :P


Dzięki za wsparcie 😘
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂 ,
Wpadłam na chwilunie z kawką.Młody dzisiaj też o 6 zrobił pobudke wariował do 8, zasnoł ale słysze że juz się wierci. No ale niech tatulek troche się nim zajmie.
Na dzisiaj planów brak,tradycyjnie jak co sobotka:zakupy , sprzatanko i pewnie jakiś spacerek zaliczymy.
Wieczorkiem obiecałam mojej Olci wróżby andrzejkowe, wiec musze cos pomyśleć.

Póki co życze miłej i spokojnej sobotki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dopiero teraz doczytałam bo wczoraj przysnęłam z lapkiem 🤪

Karola - bardzo dobra decyzja z tym kupnem mieszkania! Kiedyś też rozważałam TBSy, koleżanka mieszka, ale raz że płaci się na początku dużo to potem drogi czynsz i np w Opolu jest taka sytuacja że prezydent miasta podnosi czynsze i ludzie mają ponad 1000zł opłat miesięcznie!!! I boją się co to będzie bo to dla nich za dużo... A najlepsze jest to że jak się decydowali na te mieszkania to obiecywano że będą tanie.
I dooopa.
A podnoszą czynsze bo nie mają kasy na budowę następnych TBSów.
porażka.

A własne to własne 😉

Zaraz przyjadą do mnie teściowie na chwilę, po drodze do Opola wejdą Anię zobaczyć 😉 a potem jadą pomóc M w malowaniu mieszkania. 🙃 🙃

miłego dnia babeczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!
u nas po nocce oki 😉Karola83 starałaś się ile mogłaś, ważne, że teraz obie jesteście spokojniejsze 😉
Kurcze własnie zadzwoniła do mnie moja przyjaciółka..zaszła w ciążę i nawet nie wiedziała, że jest, bo brała tabletki i nie miała miesiączki...w nocy pojechala do szpitala...okazało się ze była w 4 miesiącu ciąży,a dziecko jest martwe... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja z tymi TBS-ami to u Nas taka sama sytuacja 😠
Kochana, ale jestem zazdrosna 🙂Już niebawem na swoim bedziesz 😎
Karolcia najważniejsze, że Fuśka ma się dobrze i jest spokojna i najedzona 😉
Ja też walcze, staram się nie dokarmiać, nawet już jak karmie to chodze z małą 😉 spróbuje jeszcze ta bawarke, jak Atus poleca 🙂

my po obiadku już 🙂
teraz 😉 zaczynam szykowanie dzieci a potem sama ide się odpicowac i jedziemy do tescia na urodziny 🙂

Atula 😘

Mimi przykra wiadomość.[***][***]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Jestem styczniówką, chociaż podczas ostatniego usg zmienił mi się termin na 31 grudzień (wcześniej miałam na 4 styczeń).

Mam do was pytanie... ile przed porodem obniżał się wam brzuch?? Czy jest na to jakaś norma??

Mi się wcześniej czasem obniżał, bo mały się tak układał chyba, ale potem podnosił sie znowu... A teraz obniżył mi się tak, że prawie rękę między brzuszkiem a biustem położę, do tego każdymi kto mnie widzi mówi, że mi się obniżył...

Czy to znaczy, ze urodzę szybciej, czy to jest jakiś objaw, że niedługo mogę rodzić??

W poniedziałek umawiam się na termin obrony pracy mgr i chciałabym się obronić przed porodem... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megi85, z tego co ja czytałam, brzuszek obniża się tak na 4 do 6 tygodni przed porodem 😉Więc spokojnie mieścisz się w normie 😉 U mnie było tak,że w ogóle mi się nie obniżył, a pękł mi pęcherz płodowy i odeszły wody, a poźniej poród miałam wywoływany (4 dni po) 🙂
Każda kobieta jest inna, więc myślę,że nie masz się czym zamartwiać 😉Oprócz tego są jeszcze inne symptomy zbliżającego się porodu (pewnie o nich czytałaś zresztą) jak np:odchodzący czop śluzowy (podbarwiony krwią), biegunka, czy sączące się wody oraz skurcze nieregularne tzw. przepowiadające 😉
Pozdrawiam!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola, jeszcze trochę i Wy też będziecie na swoim 😉 powodzenia w szukaniu mieszkania!

megi mi się brzuch obniżył jakieś 3 tygodnie przed porodem 😉

Mimi, to straszne co się stało u Twojej koleżanki... 😞 dlatego ja jestem przeciwna jakimkolwiek pigułkom hormonalnym, nie dość że rujnują organizm kobiety, to jeszcze zdarza się tak że ucierpi na tym dziecko 😞 😞 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamunie!
My dziś cały dzionek spędziliśmy na podwórku. Robiliśmy porządek na naszej działeczce, na której stoi nasz domek i wreszcie teren wokół zaczyna te ż jakoś wygladać 🙂 Już odliczam dni ( a raczej miesiące ) do naszej przeprowadzki, ale jeszcze długa droga przed nami.

Zmykam, bo synuś już wykąpany na jedzonko czeka 🙂

Aha! Dziś Kubuś śmieje się w głos na nasze zawołanie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane!

My z A zaliczyliśmy wczoraj imprezkę andrzejkową :laugh:
Łucja została z dziadkami w domku i była bardzo grzeczna, jak wróciliśmy nakarmiłam ją na śpiocha i spała dalej, ok 6 zaczęła się wiercić więc znowu dostała butlę na śpiocha i dalej do łóżeczka, az o 8 się obudziła ale dostała jeść i śpi do teraz 🤪 dała nam odespać że aż :laugh: 😉

Karolka prędzej czy później będziesz miała swoje wymarzone mieszkanko (3mam mocno kciuki)
My we 3-kę mieszkamy w M1 (czyli w pokoju u moich rodziców) 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!
U nas dzisiaj noc spokojna, dwie pobudki jak zwykle 🙂 A pogoda ładna,bo słoneczko świeci 😎 tylko trochę wietrznie jest 😉
Karola83 dla Was 😘 za ten udany Andrzejkowy wieczór 😉 My spędziliśmy go w "pierzynowie" hehe:laugh: , bo jak na razie to nie zapowiada się wyjście na żadną impreze, bo małego nie ma z kim zostawić, a szkoda.. 🤨
miłej niedzieli!!!!! 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...