Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
My dziś byliśmy na roratach i później naukach przed chrztem, ogólnie nauka techniczna trwała 10 min i mało co pamiętam, mam nadzieje, że siary nie narobię 🤢
Normalnie mam tremę 🤨

Wam też tak dni szybko mijają? Teraz przy małym berbeciu to strasznie szybko, ciąża zleciała strasznie szybko ale teraz to już pędzi czas, wydaje mi się,że wstaje rano i zaraz znowu się kładę spać... 😲 🙃

Łucji przysnęło się nareszcie oby teraz na dłuzej, bo jakieś 30 min temu zasnęła na 20 minut 😞 szkoda mi jej bo zmęczona jest biedulka

Ja też zmykam
DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane mamusie!

Dawno mnie tutaj nie bylo 😞 postaram sie bardziej angazowac niz w ostatnim czasie.

Ja juz po chrzcie Philla,mialam taki stres przed ta uroczytoscia,jak jeszcze nigdy.
Phillip w kosciele byl dzielny,troszke poplakal podczas lania wody swieconej,ale szybko mu przeszlo i zasnal slodko 🙂

Pozatym przesypia ladnie juz cale noce o 21 idzie lulu i spi do 8 rano 🤪

Dziewczyny,mam z Phillipkiem maly klopot,mianowicie,on nie chce lezec na brzuszku 🤨 gdy go obracam placze jakbym go ze skory obdzierala,na waszych zdjeciach z NK widze,ze wszystkie maluchy dzielnie dzwigaja glowki,a moj leniuch nie ma ochoty! 🤨

Karola83 nie martw sie chrztem,ja tez przezywalam,a jak przyszlo co do czego to ani sie obejrzalam i juz bylo po wszystkim 😉 😘 na pozytywne myslenie.

Ata,gratuluje rzucenia papierochow 🙂

karola Twoj Bati fajny chlopczyk,czytalam o tej skarbonce i musze przyznac,ze wspanialy braciszek trafil sie Natalce 🙂

Toju 3mam kciuki na te przeprowadzke,obys juz byla u siebie.

jutro troszke nadrobie i obiecuje poprawe 🙂

Dobrej i spokojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny no wtedy jej to starłam apotem juz nierobiłam byłam u lekarza zapisał nestayne i fiolet na wodzie i narazie jej smaruje sama nestatyną zobacze narazie jej troche schodzi moze obejdzie sie bez fioltu bo gdzie to buzie bedzie miała cała pomalowana,zabieram sie do sprzetania a pasowało by mi zeby mi sie tak chciało jak mi sie nic niechce,potem bede robic placka bananowca jutro bede miec chyba gosci bo szwagierka ma przyjechac to natalci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
Witam wieczornie 😉

Toju 😘 na przeprowadzkę.
Najważniejsze kochana że już coraz bliżej, to jak z końcówką ciąży i zbliżającym się porodem, nigdy tak naprawdę nie wiadomo kiedy nastąpi ale juz jest bliziutko :laugh: :P


dobre porównanie :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!

Ja dzis od rana za sprzątanie sie wzięłam a jeszcze prasowanie czeka 🙃 😮

Ale dziś udało mi się wyspać, bo Łucja spała od 23 do 6 i później dostała butelke i dalej spała do 9.

Teraz pięknie bawi się robaczkami na nowej karuzeli :laugh:

Uciekam bo robótka czeka 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!

Widze,ze nie tylko ja mam malo czasu na net,kazda z nas zajeta.

Karola83 pieknie Lucja przesypia noc,chyba nowe robaczki maja na nia taki dobry wplyw 😉

A u mnie dzis sajgon,Phill caly dzien marudzil,raniutko bylam z nim w centrum handlowym po ozdoby swiateczne,podczas zakupow byl grzeczny jak aniol,ogladal co sie dzieje wokol,a po powrocie do domu zaczela sie "jazda" prawie wogole nie spal,za to o 20 polegl 🙂

Postanowilismy sie dzis z mezulkiem odchamic i pojdziemy na male zakupki,sklepy otwarte do 24.I do kina wyskoczymy,niania zalatwiona,wiec do 2 mamy czas tylko dla siebie 🤪 🤪 🤪

spokojnej i milej nocy dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam niedzielnie! 🙂

Az wstayd sie przyznac,ale ja dopiero wygrzebalam sie z lozka ☺️ 🤪 ,wczorajsze wyjscie bylo fajne,bez biegu i na spokojnie.Mimio,ze nic nie zakupilismy to kino zrobilo swoje 😎 .Juz dawno nie czulam sie taka swobodna 🙂

Teraz siedze i sie zastanawiam co tu przygotowac na obiad,a wy jaki plany macie na dzisiejsza mikolajkowa niedziele??

milego dnia i z okazi mikolajek wszystkiego naj naj.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!
A odemnie własnie pojechala siostra z chłopakiem, spędziliśmy bardzo fajny weekend w piątkę 😉Szymus byl bardzo grzeczny i bawil sie ładnie z ciocią i wujkiem 😉
Troche mi żal, ze moja siostra juz pojechala 😞 😞 ale cóz dobre i kilka dni razem spędzone 🙂 Teraz byle do świąt 😉 😉
Zmykam, milego niedzielnego mikolajkowego wieczoru:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ACSB dla synka na 3 miesiace pełne 😘


Dziekujemy za buziaczki dzisiejsze 🙂 odwzajemniamy :* drugi pozniej bo jakis brzydal wymyslil co 6h!!!

Mimi wierze,ze ci zal.U mnie jak rodzinka pojechala po chrzcinkach to,lezki w oczach tanczyly,chcialabym jeszcze do swiat sie z nimi zobaczyc bo na swieta zostajemy tutaj 😞

A jak mikolajki wam uplynely?U nas dosc spokojnie,Phill zrobil nam mily mikolajkowy prezencik i caly dzien grzecznie spal 🙂 mielismy okazje odespac wczorajszy wypad 🙂

Tym czasem spokojnej nocy dla was i dzieciaczkow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasze Mikołajki były wesołe juz od wczorajszego wieczora.
Bartus wyczyscił 2 pary butów, jedne połozył na oknie w swoim pokoju, drugie do pradziadków zaniósł 🙂
W Naszym mieszkaniu obok butów synka stały, buty Natki oraz talerz z ciasteczkami i kubek z mlekiem dla Św. Mikołaja. Bartuś z wrazenia oczy mial jak 5zł, podekscytowanie nie dawalo mu spac, choć czaiła sie tez nutka strachu przed Mikolajem. Z całej eksytacji młody zasnał grubo po 23-ciej 🤪 oczywiscie wyprosił, abym z Nim spała. Gdy stwierdzilismy, ze zapadł juz w głeboki sen, zaczełam ukaładc podarunki. W buty poszły słodycze, a w torbe podarunkową zabawki. Ciaseczka zjedlismy mleko troszke rozlałam i wypiłam:P Napisałam list, ze ma byc grzeczny przez cały rok 🙂i zostawiłam mu dzwoneczek:P
Młody wstał po 6-tej 🤪 najpierw siku, potem czaił i czaił się aby podejsc do okna az w końcu zapytał T czy moze zobaczyć. Podszedł i zawiedziony stwierdził, ze znów dostał słodycze 🙃 🙃 . Połozył się troszke zawiedziony 😉 T mu zaczął podpowiadac, ze tam stoi jeszcze torba i młody odzyskał wigor, zaczał ogladac prezenty, budził wszystkich, po czym ok 8-mej w pidzamie pobiegł do pradziadków sprawidzic buty!!!
Pózniej przezywał ze Mikołaj był głodny bo wszystko zjadł 😎i trzeba sprzątnac bo mokro jest 🙂

Dziewczyny tak się ciesze, ze mu tak wszystko zrobiłam, jego usmiech to najwieksza radosc i ta powaga i ciekawośc wczoraj wieczorem, gdy mówilismy ze slychac dzwonki sań 😉

DOBRANOC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ACSB dla Was na 3 m-ce 😘

U nas po chrzcinach :laugh:
aż tak strasznie ie było ale oczywiście na początku gafę strzeliliśmy bo powinniśmy wyjść do przedsionka i ksiądz miał nas wprowadzić a my nie wiedzieliśmy i biegiem pędziliśmy, na szczęście zdążyliśmy w porę 🤪

Zła byłam bo na naukach ksiądz nie raczył wspomnieć o tym fakcie 😠

Łucja jak przystało na aniołka cała mszę przespała, a jak ksiądz polewał główkę to tylko kontrolnie otworzyła jedno oczko żeby sprawdzić co się dzieje i spała dalej :laugh: 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka fajnie wymyśliliście te Mikołajki dla Bartunia 😉 jeszcze jak Natalcia podrośnie to już całkiem będzie wesoło

Łucja nareszcie zasnęła bo biedna cały czas tylko przysypiała i już padnięta była za dużo się działo jak dla niej.
ale już po wszystkim.

DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!
Karola no mikołaj super zorganizowany, po
prostu jestem pod wrażeniem Twojej pomysłowości:P
U nas noc spokojna, Szymek obudzil sie tylko o 3.30 nad ranem, także już wstaje do niego tylko raz w nocy 🤪
Karola83 super, że chrzciny udały sie 🙂 Dla Twojej Łucji aniołka 😘
A pogoda dzisiaj jak pod psem 😞 ponuro, deszcz pada.. 😞 ehh..już bym snieg wolała, ale cóz począc 🤨
Zmykam chyba jeszcze pokimac troche 😉
Miłego poniedzialku!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Ja dopiero wstałam, normalnie po weekendzie jestem zmeczona tak jakbym maraton Malinowskiego przebiegła:P
Dobrze, ze Natka tez spioch i dała mi odpoczać 🙂

Karolcia dla Twojego aniołka 😘

U Nas tez pada od rana, brzudko, choc ciepło 🥴
Miłego Dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babeczki!!

Karola no Mikołajki mieliście niesamowite! Bajeczne! Buziak za pomysłowość 😘 aż mi się ciepło na sercu zrobiło jak czytałam Twojego posta 🙂 🙂
Nie obraź się ale zgapię od Ciebie ten scenariusz od a do z!!! 😁 😁 Oczywiście jak Ania już będzie na tyle duża 🙂

Karola83 🙂 gratuluję grzecznej córeczki 🙂 świeżej chrześcijanki 😁

Mimi ja też marzę o śniegu 😁 ale może od przyszłego tygodnia - wtedy będziemy już całkowicie na nowym 😁

Może przeniesiemy się w środę albo czwartek - mamy tam łóżko, kuchnia już działa, łazienka też, a reszta mebli dojedzie w sobotę. Ja do tego czasu sobie tam wysprzątam na błysk 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie tez nie usuneła 🥴 , moze przez przypadek 😉
Oj śnieg by sie przydał, ida swięta byłoby bialutko 🙂

Toju co do mojej pomysłowości, to kiedyś przeczytałam u znajomej na blogu, jak ona synkowi wszystko organizuje. Postanowiłam, ze póki jeszcze ma słodkie dzieciństwo to niech ma takie wspomnienia bajeczne 🙂Troszke dodałam od siebie i wyszło 😆 Polecam, bo dziecko przezywa to bardzo 😆

W wigilie natomiast, w rodzinie Tomka, wszystcy zbieramy się na duzej kolacji, gdzie przychodzi gwiazdor i kazdy czy ma miesiac czy 87 lat musi powiedziec modlitwe, wierszyk lub zaspiewac piosenkę a potem dostaje podarunek.
Najlepsze jest gdy wyjmujemy wielką poszwe na kołdre i pakujemy prezenty, 3 pomocnikow niesie zawsze cały wór:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...