Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzindybry 🙂

ja już nie śpię...
Trzeba było Ani siuśki złapać i się udało. Ona śpi dalej a ja jem śniadanie, bo mnie strasznie już ssało 🙃 🙃
tak w nawiasie, to od szóstej te siuśki łapałam... A to już prawie ósma... Spania to już raczej nie będzie... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Doberek 🙂
Ja też juz Toju od 6-tej na nogach.
Natalka spała ładnie od 21-4, a potem o 7obudziła sie i łobuzuje do teraz:laugh:

Bartek od kilku dni ma koszmary, placze w nocy i na zmiane z T z nim spimy...nie mam pojecia jak temu zarazić, tak sie boi, ze jak go przytulamy to tak nas sciska jakby miał udusić 🥴

Toju za złapanie siuśków:P 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!!!
A u nas noc spokojna, mały rano zjadł o o 7ej, a teraz sobie kima:P:P
Inka to Kubuś naprawdę dzielny chłopczyk skoro nawet nie płakal na szczepionce 🙂
Moni widzę, ze Maksiu nieźle Ci łobuzuje, ale miejmy nadzieje, że to mu szybko przejdzie i wróci do stałej pory spania 😉
Karola no ja też zerknę sobie na te projektory, bo wydają sie byc ciekawe 😉
Toju oby wyniki badan siuśków Ani były jak najlepsze 🙂
ACSB my tez ostatni siedzimy non stop w domu i nie wychodzimy na dwór, bo pogoda jest fatalna 🤢 😠 ale cóż trzeba to przeczekać jakoś 😉Dla Ciebie 😘 na lepszy humor 😉
Zmykam miłego piątku życzę!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też siedzimy w domu, ale to dlatego że to pakowanie końca nie ma... A jeszcze obiad, nie powiem już o karmieniu Ani itd... 🤨

No ale jutro przyjeżdża moja mama i brat do pomocy 🙂

Karola, przejdą mu te koszmary, dobrze że może na Was liczyć... 🙂

Ale normalnie nie mogę uwierzyć że to już jutro wielka akcja przeprowadzka, mam nadzieję że wypali, a nie tak jak w zeszłym tygodniu... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂
padnieta jestem na całej lini 😉
od rana sprzatałam, myłam meble, podłogi, przegladałam ozdoby swiateczne 🙂
popołudniu miałam gosci 6dorosłych, 4dzieci w wieku 4-5lat, a ja sama z mała i Batim 😆
teraz pełen komfort, cisza w domu 🙂
Bartus bawi się u siebie, a mała usneła, tez była nerwowa, ze taki zgiełk był 🙃 🙃 🙃
marze o goracym prysznicu, masarżu i cieplej kolacji:P
niestety T wrac dziś ok21, wiec poczekam sobie troszkę 😆

a jak Wam laski minał dzień?? ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
:laugh: :laugh: :laugh:

teraz się z tego śmieję, ale pamiętam wtedy jak się obudziłam to się cała trzęsłam!!!

teraz mam taką moc nad swoim snem, że jak mi się coś nie podoba to się budzę po prostu 😉


no chyba każdy...
a mi sie kiedys sniło, ze T w wojsku narkomani napadli i naszprycowali jakimś świnstwem...T mnie obudził, bo strasznie płakałam przez sen...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do koszmarów, to ja jak miałam 3/4 latka to śniła mi się wojna 😞 straszne to było, bo nawet jak otwierałam oczy to widziałam walki.

Karolka chyba też zgapie od Ciebie ten projektor ☺️
(łap 😘 za fajny pomysł) , bo Łucja uwielbia światełka a moja mama się dopytuje co bym chciała dla Fuśki pod choinkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak na marginesie... Karolka Twoja Natalcia jaki rozmiar ciuszków już nosi?
Bo jestem ciekawa czy Łucja faktycznie taka długa i duża jest jak wszyscy mówią 🤢
Ona teraz body i bluzeczki ma na 68, a spodenki 68/74 🙃

Idę poszperać na allegro :laugh:

Spokojnej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia to prawda rola matki, zony i kochanki powinna byc płatna *6:Ppodwójnie za kazdą z ról 😆

Projektory fajne ja poluje na nowy z kubusiem puchatkiem, dzis jeden sprzatneli mi sprzd nosa na allegro...teraz czekam...jak znajdziecie gdzies w necie to dajcie namiary 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki!

Karola duża już ta Twoja Fuśka. Kubala nosi 62 i to niektóre bodziaki jeszcze są przydługie. Trochę mnie to dziwi, bo jak byłam w ciąży i kupowałam mu 56, to wszyscy mówili, żeby nie za dużo kupować, bo on góra 2-3 tyg. ponosi. A ja dopiero niedawno ostatnią rzecz 56 odłożyłam 🤨

Kar_ola 😘 dla Bartusia na spokojny sen 😉

Toja, oby wszystko jutro poszło jak z płatka 🙂

Kubuś dziś prawie cały dzień przespał, chyba ta szczepionka tak podziałąła 🥴 Ale poza tym żadnych innych skutków ubocznych 🙂 Miałam dziś trochę czasu posiedzieć na allegro i pozamawiać prezenty, ale ciągle mi paru brakuje. A przed świętami mam jeszcze 14-tego urodziny taty i 22-go urodziny teściowej 😮

A co do projektorów, to my od początku mamy karuzelkę fishera z projektorem i Kubala wprost uwielbia na nia patrzeć i rozmawia z obrazkami :laugh: O taką:http://www.allegro.pl/item815692272_fisher_price_karuzela_2w1_z_biciem_serca_gratis.html
Polecam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Moni napisał:
Inka, widze że ty też długodystansowiec 🙂 12 lat razem -pięknie 🙂 .
Ja ze swoim już 16 🤪 . Matko boska 😲


no ja dołączam do klubu 12 lat 🙂



Ponad 12 lat razem, a dopiero niecałe 2 po ślubie, to trzeba mieć cierpliwość, jak się facet boi ustatkować 😉 Medal mi się za to należy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...