Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Moni napisał:
Toja napisał:
Karola chętnie zobaczę ten chlebek 🙂 ja mam Carrefoura niestety daleko... Słyszałam że pieluszki z Carrefoura są super... Sprawdzałaś?


Ja nie miałam ale koleżanka i mówiła że sa porównywalne do tych Tascowych.


no a tescowe sa rewelacyjne, choc ja kiedys kupiłam tescowe ale te ceratowe przez pomyłke 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja dzis szalałam wieczornie w kuchni 🙂
przygotowałam farsz do pierogów pieczonych na jutro, mam fajny przepin na 14szt, akurat na kolacje dla Nas 🙂
no a dzis serwowałam T sałatke z ananasa, kukuryczy, szynki, szczypioru, pory,majonezu 🙂oczywiscie miska pusta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nie mam puszek z bobovity a nawet ich nie widzialam w sklepach a przydałaby się takie oryginalne bo zawsze wtedy wiadomo jaka kaszka jest w środku - nonic trzeba będzie zapolować :laugh:

a mi Łucja wieczorami szaleje i marudzi strasznie. Dzis nie mogła zasnąć. po kąpieli przysypia na trochę, budzi się i marudzi albo śmieje się znowu przysypia aż w końcu ja biorę do łóżka i śpi obok mnie, tylko ze dziś sie nie dalo takpłakała i nic nie działało dopiero jej konika włączylam iod razu się uspokoiła, ululałam ja i zasnęła. ale ciagle przez sen kwili 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nie mam puszek z bobovity a nawet ich nie widzialam w sklepach a przydałaby się takie oryginalne bo zawsze wtedy wiadomo jaka kaszka jest w środku - nonic trzeba będzie zapolować :laugh:

a mi Łucja wieczorami szaleje i marudzi strasznie. Dzis nie mogła zasnąć. po kąpieli przysypia na trochę, budzi się i marudzi albo śmieje się znowu przysypia aż w końcu ja biorę do łóżka i śpi obok mnie, tylko ze dziś sie nie dalo takpłakała i nic nie działało dopiero jej konika włączylam iod razu się uspokoiła, ululałam ja i zasnęła. ale ciagle przez sen kwili 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Ja miałam koszmarna noc. Dość, ze Bartus poszedł spać po24-tej 🤪 to płakał, abym z nim spała 🥴 po 30minutach, mnie budził na "sisiu".Po 1godz. Natalka na cyca, i tak do 5-tej co godzine na cycu wisala, strasznie piszczała dzis w nocy 😮 i raczki pchała do pycholka.Moze zaczynaja ja na powaznie swedzieć dziasełka. Musze o apteke zachaczyć 😉
Rankiem obudziłam Bartka bo miałam nadzieje, ze powie, ze chce spac i nie pójdzie do przedszkola, a ten co tam. Mamo wsajemy tylko bajke włącz 🤪 i po spaniu było 🥴
a teraz kawulec inkowy na wzmocnienie 🙂

Miłego...
Karola83 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!
Karola83 dla Ciebie 😘 Pociesze Cię, że ja do pewnego czasu "zrzucałam" brzuszek, a teraz stoje w miejscu 🤢 Nawet krem mój za bardzo nie pomaga 🤨 🥴
Mój brzdąc wczoraj poszedł spać o 22.30 🤪 Wstał o 5ej na karmienie, a teraz śpi dalej:laugh: Ja za to zerwałam się jakoś tak wcześnie, ale zaraz kładę się spowrotem 😉
Zajrzę później 🙂
Do usłyszenia:P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyniki ja to duzo schudłam na twarzy w rekach nogach zbrzucha tez ale taki flak mi troche został kiedys zaczelam robic brzuszki ale to tak przychodzi wieczur to mi sie niechce i tak sie zabieram ., a do tego jestem strasznie blada i kazdy mi muwi -ales ty blada-podobno sok z buraka jest dobry na to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Dzisiaj tak nam się dobrze spało że zaspaliśmy z Olą do szkoły 😞 . Ledwie zdążyliśmy. Teraz na spokojnie kawka i ostatni kawałeczek ciasta 🙂

Karolcia współczuje nocki. Też nieraz mam takie 😞

Mimi, na dziąsełka jest Bobodent, Calgel, Dentinox. Ale z doświadczenia wiem ze nie za bardzo pomagają, tzn nie na długo tylko na chwilke póki dziecko nie zliże całego żelu z dziąsełek. U mnie przy Jagodzie sprawdzały sie czopki Viburcol. Już je profilaktycznie zakupiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi masci na dziąsełka to te które napisała Monia 🙂 Ja uzywałam Bobodent oraz czopków Eferalgan.
Ja tez chudłam na poczatku strasznie, ale pózniej zaczełam jesc słodycze w ogromnych ilosciach i tabl.antyk. i tyję. Narazie sie staram kontrolowac, ale silnej woli nie mam na czekolady i ciasta. Przyzwyczaiłam sie przez ciaze, potem miałam zabronione, pewno dlatego teraz nadrabiam.

Mała pospała do 9-tej, to ja godzinke podespalam, ale i tak czuje sie fatalnie. Brakuje mi wyjscia na miasto, pobuszowania w sklepach...zreszta musze pare rzeczy kupic, a małej nie chce wyciagac bo u nas -10 i sniezy niesamowicie.
Chyba poprosze tesciowa jak przyjedzie, aby z młoda zostala a ja na godzinkę się wyrwę.

uciekam...młoda wciaż placze i płacze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Ja słyszałam że Dentinox jest najlepszy 🤔 ale nie mam pojęcia. Moja kuzynka przy dzieciach używała Calgelu, a jak mi szły ósemki to mi Bobodent pomógł :P :P

Ania mi właśnie na macie zasnęła 🤪 🤪

idę ją zanieść do łóżeczka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola współczuję nocki - Ania też się często budziła ale to chyba dlatego że szybko zasypiała przy cycku i nie zdążała się najeść... 🤔

Karola 83 'pikowane nóżki' 🤔 😁 😁 🤪 ale mnie rozbawiłaś :laugh: :laugh: :laugh: buziak! 😘

Moni mi też było ciężko dzisiaj wstać... Dobrze że się nigdzie nie spieszę 🙂 U nas po cieście dawno nie ma śladu... Już bym upiekła drugie z chęcią, ale jak będę tyle tego jadła, to... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...