Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 ,
Ja też wyspana, młody zasnoł o 22 a na karmienie wstał dopiero o 5.30. Dzisiaj troche mam do załatwiania. Jedziemy na 11 na tą kontrole stawów biodrowych , a potem musze pojechać do ksiegowej bo od 10 stycznia na wychowawczy przechodze i musze papierki popodpisywać. Jeszcze potem do miasta musze skoczyć , bo chrześniaczka ma roczek za tydzień i musze coś kupić.
Póki co życze miłego poranka, jak sie obrobię ze wszystkim to zajrzę.
Inka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie ale mialam noc prawie niespalam mala sie budzi co 1.5 godz.i tak co dzien. Pokarmu mam dosyc ze tak jak dzis to sciagalam niewiem czemu sie tak budzi my dopiero wstajemy musze podlozyc do kominka bo cos slabo sie pali a dotego osmoliło mi szybe i niegrzeje tak.inka ja tez bede skladac o to dodatkowe maciezyskie i zaraz o urlop wychowawczy mi sie maciezyski konczy 10 lutego i na wychowawczy mialam isc 23 lutego po urlopie wykorzystanym musze zadzowic do ksiegowej bo niewiem kiedy czy zawiesc razem wychowaczyn osobno inka napisz mi kopie jak sie pisze wniosek o dodatkowy maciezyskie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu ja pisałam wczoraj o dodatkowy macierzyński.
Napisałam tak.
Uprzejmie prosze o udzielenie mi dodatkowych 14 dni urlopu macierzyńskiego liczac od 29 stycznia 2010.
Ja osobno składam o urlop wypoczynkowy, ksiegowa mówiła, ze wszystko musi byc oddzielnie udokumentowane. Ja waracm do pracy ok 22marca 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula ja napisałam jednym zdaniem, że proszę o dodatkowe 2 tyg. macierzyńskiego od 26 stycznia i tyle.
A po wykorzystaniu wszystkich urlopów, wychowawczy zaczyna mi sie 8.04. 🙂

Ja dziś wybyłam do moich rodziców, choć jeden dzień spędzę spokojnie, bez nerwów... Wiecie co ten mały mojej szwagierki wczoraj zrobił? Ściągnął sobie pampersa (!!!), kucnął w pokoju gościnnym za fotelem i zrobił kupę na podłogę 😮 🤢 🤨 😠 I oczywiście w żaden sposób nie został ukarany 🤨 Masakra ten dzieciak...
A do nas do pokoju wparował i nasikał w progu, potem obklejonymi rączkami po gumisiach haribo, obkleił Kubie smoczki i butelkę 😮 😮 😮 Myślałam, że sama mu w dupę przyładuję :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny i to na kartce kalaracyjnej piszecie. A od dnia to jakiego bo ten muj urlop 20 teg. Konczy mi sie 10 lutego czyli odnia 11 lutego mam napisac. Kurcze ząb mi sie ułamał dwojka musze isc w przyszlym tyg i go zrobic niewiecie czy jak bym miala miec znieczulenie to moge miec?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu ja pisałam na kompie i druknelam sobie.
Moim zdaniem mozesz miec znieczulenie, powinnaś zapytać dentysty.Jeżeli konczy Ci sie 10.02. to kolejny zaczyna sie 11-tego. Ja 12 lutego już przechodze na urlop wypoczynkowy 🙂

zmykam na miasto, spacer z Natalcia i kawcie u siostry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochniutkie!

Ja w poniedziałek idę załatwiać wszytskie te formalności.
o ile już mi coś m=nie przyszło bo mam do odebrania polecony i myślałam, że to ta naklejka na auto a naklejka przyszła dziś 🥴
i mam stresa co to?! 🤨

Łucja wczoraj senna była po tym szczepieniu ale jak zwykle męczyła się żeby usnąć.
jak już jej się udało to pięknie spała a na jedzenie budziła się co 4/4,5 godz więc pospaliśmy trochę :laugh:

Teraz mała drzemie a ja powoli szykuje się na spacer bo wczraj nie byłyśmy 😞

a tak wogóle to na szczepieniu spatkałam koleżanke ze szkoły rodzenia 🤪 tylko, że ona urodziła Agatke w lispoadzie ale wynieniłyśmy się nr i będziemy chodzić razem na spacerki :laugh: no i Łucyjka będzie miała koleżnake nową :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!!
A ja dopiero teraz weszłam, bo coś net mi szwankuje 😠 😠
Karola83 to ładnie Łucyjka już ci waży 😉 my mieszkaliśmy z moimi rodzicami 8 miesięcy i moja mama też sie wszystkiego czepiala, a czemu tak długo śpimy, a to ,a tamto 😞 , także Cie rozumiem kochana 😉
Inka no rzeczywiście nierozgarnięty ten dzieciak 😠 Dla Ciebie na miły dzień z rodzicami 😘
No ja chyba jako jedyna z Was wogóle nie pracuje i nie jestem na zadnym urlopie niestety ☺️ ☺️
Mi wczoraj wieczorem mały dał popalić, podejrzewam, ze babcie Go rozpusciły, bo na rękach cały czas był noszony i teraz chce zebym ja go cały czas nosila 😞 Mam nadzieje, że to minie 🤨
Uciekam kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wróciłam zmarznieta...brrrrrrrrrr...mloda nadal w wózki spi na balkonie 🙂dobrze jej 🙂
kupiłam małej przesliczne białe buciki do chrztu, potem Wam pokaże 🙂
zaopatrzyłam sie tez w herbatke z Hippa jabłko z melisą i deserki Bobovity bananowy i jabłko/marchew, pewno dam jej ok 5 miesiaca...najpierw domowe 🙂

a teraz na wariata rybe smaże i surówke robie:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
ja też już po wszystkim. Bioderka o.k , to był już ostatnia wizyta 🙂 . U księgowej też byłam, ale zła jestem bo mi piczka dopiero teraz powiedziała o tych 2 dodatkowych tyg. I nie wie jak mnie w Zus'ie potraktuja bo to pismo powinno być im przesłane tydzień temu 😠 . To kur... rozmawiałam przecież z nia przed świętami i mówiła że wszystko jest dobrze a teraz mi wyskoczyła. No nic nie ma się co denerwować bo i tak już za późno. Napisałam pisemko, zostawiłam i ma w poniedziałek wysłać do Zus'u.
Juz mi się z tego wszystkiego nie chciało do miasta jechać 😞 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi miło upływał dzień, byłam na spacerze z mała i przychodze a Arek mi oznajmia, że jego matka przychodzi się dziś Łucją zająć 😠
tylko po co skoro on jest w domu a ja mam w planach siłownię?
i teraz nie wiem czy pójdę bo strach jej dziecko zostawić w sensie ja nie chcę, ostatnio jak u nich bylismy i ona się nią zajmowała to Łucja dobre 10 minut marudziła zanim zwróciłam uwagę, że może pielucha jest do zmiany!!! no i była 😞

Ten to potrafi popsuć dzień a wogóle to by nie przylazła tylko A jej ostatnio nagadal jak to obiecywała pomagać i dupa mam teraz 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kochane!!!

Przepraszam,ze tak dlugo sie nie meldowalam 😞
Jakos tak od nowego roku nie wyrabiam sie tak,jakbym sobie tego zyczyla 😞 😠

Najpierw goscie,ktorzy okazali sie byc ogromnym ciezarem 😞
Tak sie cieszylam na ich przyjazd,ale teraz to jestem Bogu wdzieczna,ze juz pojechali ☺️
Przez te kilka dni robilam doslownie wszystko sama,a oni nawet Phillem sie nie zajeli,zebym mogla chociaz spokojnie przygotowac jedzenie czy ogarnac.Dobrze,ze mezus byl w domu to pomagal mi dzielnie,podczas gdy nasi goscie zajeci byli ogladaniem filmikow na youtube 😠 😠 😠 😠 😠 lub truli o to by z nimi po zakupach jezdzic 😠 😠 😠
zero zrozumienia,ze w domu jest dzieciatko,ktore potrzebuje uwagi,spokoju i ciepla rodzicow 😠 (moze dlatego,ze sami nie maja dziecka).
Zaraz po Nowym Roku napisalam tez rezygnacje z mieszkania,czas pomyslec o czyms wiekszym,aby gnucio mial swoj pokik i przestrzen do raczkowania,wiec ganiamy teraz w poszukiwaniu mieszkania w spokojnej dzielnicy.Do 31.03 musimy sie wyniesc z obecnego.
Bylam tez u szefa w sprawie ulopu wychowawczego,gdyz macierzynski sie juz konczy,wyznaczyl mi 2 lata,najpierw bylam wsciekla,ale teraz stwierdzam,ze nawet dobrze,bede z gnuciem w najwazniejszych chwilach i nic nie przegapie 😉

Pozatym zima zagoscila u nas na dobre,mrozy i snieg brrrr...
Gnucio zajada juz kaszke bananowa w mleczku,calkiem mu smakuje,szczerze nie wiem jak rozszerzac diete gnucia,zaczelam wiec od kaszki,poki co brzunio go nie boli,kupal tez w normie,pozostaje tylko pytanie co nastepne.

milego wieczoru kochane,wieczorkiem jeszcze odwiedze brzuszek bo mam troszke zaleglosci.

karola83 😘 za list z Nk,ktory mnie dzis zmotywowal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ACSB najwazniejsze, że już macie spokój i że wszytsko ok u Ciebie :laugh:

Ja tez mam spokój zostałam w domu (jutro polecę na siłownię) :laugh: bo a przeciagnęło się w pracy i nie miałam jak iśc bo na kąpiel Łucji bym nie zdąrzyła 😞
no i teściówa tez nie przylazła :P bo i po co 😉

a moja Łucja ciągle śpi po tym wczorajszym szczepieniu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ASCB kochana fajnie, że znalazłaś czas na małe "brzuszkowanie" 🙂
Niestety są na swiecie osoby, które nie rozumieją rodzin z małymi dziećmi. CHyba dopiero jak bede mieli własne pociechy zobacza jak bezswiadomie się zachowywali.CHociaz niewiedomo, czy beda o tym pamietali. Szkoda, ze ich wizyta tylko Cie umeczyła, a radosc schowała się gdzieś w kąt 😉

My z Natalcikiem popołudniawa drzemke zaliczylismy. Przed snem, młoda wypiła herbatkę łyzeczka jej dawałam, dwie łyzeczki soku z marchwi też dostała. Ładnie załapuje jedzonko. Cieszy mnie to. Jutro kolejna porcja.

Dziewczyny zazdroszczę Wam tego urlopu wychowawczego. Niestety ja nie moge na niego sobie pozwolić ze wzg.finansowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Zabrałam się za remanent w ciuszkach - masę odłożyłam... Nagle rękawki jakieś przykrótkie, a to bodziak po zapięciu ma jakiś taki wielki dekolt 😁 😁

Podostawałam też dużo ciuszków od rodziny i też przez to muszę przebrnąć... Także sajgon 🤪 🤪

zmykam babeczki kąpać Annę 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola,ale Natalcia to juz kobieta,rosna te nasze szkraby jak na drozdzach,a buciki przeslodkie,nie martw sie napewno do chrzcin stopki jej dorosna 🙂
Ja troszke obawiam sie dawac gnutkowi nowe jedzenie,dzis w ruch poszla marchewka,ale pomlemlal i wyplul,nie wiem czy to normalne,kurcze niemam pojecia co i jak 😞 😠

karola83,Inka podobnie jak ja "kochacie" tesciowe,moja tez na mnie dziala jak plachta na byka.Tez nie cierpie jak przylazi z tymi glupkowatymi komentarzami i jeszcze glupszym wyrazem twarzy.Jak najdalej od takich.

Inka,wiem,ze napisze to co juz wiesz,ale lepiej dmuchaj na zimne i miej zawsze Kubunia na oku,bo ten maly o ktorym pisalas to niezly diabel jest i nie widomo co mu strzeli do glowy,tym bardziej,ze wyglada na porzadnie rozwydrzonego.

ide czytac co u reszty dziewczyn bo juz zapomialam co chcialam im pisac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...