Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej kobietki!!!!
U nas po nocy spokojnie, mały obudził się nad ranem o 4ej, potem o 8.30 a teraz sodko śpi 🙂 Ja już sobie opanierowałam kotlety na obiad, a męża wysłałam po ziemniaki do piwnicy i będę zaraz działała z obiadkiem niedzielnym 😎
Karola dla Ciebie 😘 na prawde, az miło poczytać(zobaczyc na nk) jak Twój Bartuś kocha swoja młodsza siostrzyczkę 😆
Toju, rzeczywiście niezły szef kuchni się z Ciebie szykuje 😉 😉 😉 😆 😆 😆
Karola83 zaraz z ciekawości zerknę do wrześnioweczki 2010:laugh: A Twoja Łucja to na prawdę silna babeczka, że tak do siadania już się porywa 😉 🤪
Moni to super, że nocka spokojna i że Twoje damy tak dzielnie opiekują się małym Maksiulkiem 😆 😆 My nie śpimy z małym, bo mamy za małe łóżko 🤢 i ja bym chyba troche sie bała, ze mu krzywdę zrobię jak zasnę zbyt twardym snem 🤨 Także Cię podziwiam 🙂
ACSB zawsze masz nas i nie martw się, każda z nas jako mama bardzo przezywa wszystko, co robi jej maluch 🙂
zmykam zabierać się za obiadek 😉Miłej niedzieli Słoneczka!!!!!:P :P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam niedzielnie!

My dopiero co wygrzebalismy sie z lozka ☺️ ,a Phill juz znowu spi 🤪 dokazywal do 24 wiec nie dziwe sie,ze nie dospany 🙂

karola83 ja mam te lyzeczki zmieniajace kolor z Tomme Tippee,maz zakupil,ale uzywam ich tylko do mieszania by sprawdzic,czy jedzenie nie jest za cieple,bo Phillip ich nie lubi.
Uzywam lyzeczki z nestle,albo hippa (dostalam w prezencie z probkami jedzonek)

Ale odkrylam juz nowy sprzet do karmienia,bardzo praktyczny,zaraz poszukam to wam pokaze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laseczki fajnie tak przy kawce podczytać...az miło 🙂
Monia Twoja Jagoda to prawdziwa weteranka najpierw Olę miała, teraz Maksia. Mój tez chce jeszcze siostrzyczke, ale rodzice juz nie 🥴
Monia usmiałam się z tych boxerek. Niedawno sie okazało, ze moja tesciowa tez prasuje wszystkie majtki, a ja tez nie:P Miałas zawsze małe "czary mary":P:P:P:P
Chyba każda dziś miała super noskę i długo spała.
Ja lubie spac z moja kluska, jednak biore ja dopiero nad ranem jak T jedzie do pracy, chyba, ze jest jakas akcja z Batim i T spi znim cała noc, to wtedy Natalcik jest ze mną. Nie musze wtedy wstawac na karmienie, tylko dam jej piers a ja spie 🙂Nie wiem, czy wam kiedys pisałam, Bartek i Natalka spia w innym pokoju 😆 ednak młodej kazdy ruch to dla mnie znak, ze trzeba tam zajrzeć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ACSB napisał:
http://allegro.pl/item879213502_nuby_natural_touch_butelka_silikon_z_lyzeczka.html

fajne rozwiazanie 🙂
Tylko ACSB czy warto??
mamy Nasze dzieci nauczyc jeśc z łyzeczki, bo niebawem pokarmy geste bedą kosztowac, a marchwianki czy warzywianki nie dasz synkowi z butli.Potem dojda biszkopty, flipsiki...i takie rózne jedzonka...kochana nie wiem czy warto...
lepiej korzystac z łyzeczek z sylikonową końcówką 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karola powiem Ci,ze widzialam,to juz kiedys u kuzynki meza.Co prawda nie z Nuby,ale cos podobnego.
W sumie tanie to to nie jest,ale,dziala na zasadzie lyzeczki.
Nie wiem jeszcze sie zastanowie,pojade jutro do sklepu oblukac ten sprzet jak to na zywo wyglada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ACSB napisał:
karola powiem Ci,ze widzialam,to juz kiedys u kuzynki meza.Co prawda nie z Nuby,ale cos podobnego.
W sumie tanie to to nie jest,ale,dziala na zasadzie lyzeczki.
Nie wiem jeszcze sie zastanowie,pojade jutro do sklepu oblukac ten sprzet jak to na zywo wyglada.

no zobacz sobie dokladnie na zywo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

powiem Wam że to gotowanie coraz większą mi sprawia frajdę 😉

Co do łyżeczek, to ja mam jedną taką dziecinną, plastikową z Hippa, ale jak jest brudna to podaję Ani witaminki zwykłą łyżeczką 🙂 Każdą akceptuje bo od początku tak robiłam, tylko wybierałam takie najpłytsze, żeby łatwo jej było zlizać kropelki 🙂 Szkoda mi pieniędzy na takie wynalazki, bo one i tak na krótko posłużą 😉

Byliśmy na Mszy w naszym Kościele parafialnym i całkiem miłe wrażenia odnieśliśmy. Musieliśmy zaprosić księdza na kolędę bo w naszych blokach jeszcze dużo mieszkań pustych... Bardzo fajny wikary z nami rozmawiał 😁 Kolęda w czwartek 🙂 upiekę popękane ciasteczka czekoladowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂 ,
My już po obiadku i po deserku 🙂 . Teraz luzik i zabawy z dziećmi 😎 . Czekamy na tatusia aż wróci z pracy. Żal mi laleczek , bo z chęcią wyszłabym z nimi na dwór , ale nie dam rady przez te zaspy z wózkiem 😞 . Jutro z tatulkiem pójdą.

Co do łyżeczek , to tak naprawdę każda dobra . Byle nie za duża. Troche ich się uzbierało u mnie. A te co mam teraz z Tommy T to dostałam od przyjaciółki bo jej niunka dostała kilka i nie potrzebne jej tyle. A jak dla mnie są fajne bo maja miękka silikonową koncówkę.
Zresztą już niedługo nasze dzieci świetnie będą radziły sobie rączkami przy jedzeniu:laugh: :laugh: . Własna rączka-najlepszy sprzęt do jedzenia 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂 Wieki mnie tu nie było.
Jaki miło tu zajrzeć i wasze dzieciaczki pooglądać i poczytać o nich.Szkoda,że tak rzadko tu zaglądam,ale to wina internetu a prawdę mówiąc jego brak 😞

U mnie w sumie ok,mała rośnie,ząbki jej idą 🙂 tylko bidulka ma AZS 😞 Ciężko mi samej z dwójką dzieci 😞 Wojtuś mój tylko na święta i Nowy Rok był w domku teraz znowu cztery tygodnie samotni 😞 No ale nic,nie będę Wam tu marudzić 🙂 Pozdrawiam Was wszystkie moje kochane 🙂 Buziaczki dla Waszych skarbów:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi widzisz, Szymcio madry chłopak i juz dzielnie wcina deserki.
Monia27 kochana tzrymaj się, ciesz sie ze mamy kontakt na n/k i telefoniczny 🙂Tęsknimy za Wami.

a mnie cos rozłozyło...
lezałam od 13-tej z wielkim bólem głowy do teggo dreszcze a teraz jeszcze krew mi poszła z nosa 😞 😞
T każe mi lezec, a on przygotował zapiekanke i pichci reszte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my wybraliśmy się na kulig :laugh: mieliśmy tylko jedne sanki, ale we 3 dziewczyny i tak na nie wlazłyśmy było fajnie i smiesznie tylko, że ta na końcu ciągle lądowała na tyłku.
oczywiście smiesznie było do czasu, ja zeszłam bo wiecie mam Łucje i lepiej nie ryzykować i pojechała moja kuzynka i koleżanka, pech chciał, że koleżanka miała niogi na płozach (!a powtarzalismy, że się ich tam nie trzyma!!!)i się wywaliły, leży teraz w szpitalu z pęknięciem w lewej nodze w dwóch miejscach i czeka na zabieg 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia ja sok z marchewki sama wyciskam, najpierw tre na grube oczka, a potem przez gaze wyciskam. Jablko będę tarla na takiej tarce dla niemowlaczków 🙂Pisałas ze masz blender to mozesz bananka z jablkiem jej zmiksowac i podawać.
Obiadki to samemu bede robiła,zawsze gotuje mały garnuszek i mam po zmiksowaniu na 5-6 obiadków.

moze i przemeczona...nie wiem, ale fatalnie się czuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 cieszę się że do nas zajrzałaś 🙂 Myślałam że Twój mąż to już z Wami został...

Karola, zrób sobie badania ogólne... Sprawdź w jakim stanie jest Twój organizm po ciąży, może potrzebujesz jakiegoś wzmocnienia...

Karola83 to podawaj na razie swoją marchewkę a owocki ze słoiczków - na pewno są pewniejsze niż kupione w sklepach...
Ja teraz żałuję że w Turawie nie kupiliśmy trochę więcej jabłek od miejscowego producenta ekologicznego i nie zrobiłam przecierów...

Przy słoiczkach warto zwrócić uwagę czy nie mają cukru/glukozy w składzie. Nie ma potrzeby przyzwyczajać dzieci do słodzonego tak wcześnie... Cukier nie jest zdrowy, a przecież owoce są same w sobie słodkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 miło Cię "usłyszeć" na forum 😉 Wierze, że jest ci ciężko samej z dwójką Szkrabów, ale dasz radę, jestes silną kobietą:P
Karola83 współczuję Twojej koleżance, bidulka się bólu ocierpi 😞
No ja niestety musze dawac ze sloiczków, bo ze sklepu owoców wole nie kupowac i nie ryzykowac 🤨
Ale z Bobovity produktu nie mają cukru 😉
Karola rzeczywiście może przemęczona jesteś, odpocznij troszkę kochana 🙂 A mężuś widzę, że Cię już wyręczył w przygotowaniu obiadku, to dobrze 😉
zmykam kochane, miłej nocki!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...