Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej kobietki!!!
Witam Was poniedziałkowo 😉
U nas nocka troche niespokojna byla, mały zasnął o 22.30 🤪, a potem budził się o 2ej i o 6ej 😲 Trochę więc się nie wyspalam 🤢 Wogóle ostatnio czuję sie taka przemeczona i śpiąca, to chyba przez to, że nigdzie nie wychodzę tylko się kisze w domu 🤨
A i jeszcze zapomniałam Wam napisać, ze mój smyk ma teraz faze na pchanie nóżek do buzi (szczególnie prawej):laugh: :laugh: 🤪 🤪
Zmykam pranie załączyć i ogarnąc chałupe 😎
Inuś 😘
Pogodnego poniedziałku:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie mamuski.
Mimi za tą przerywaną noc 🙂masz buziola 😘
Toja przyjdzie czas i na Anusi nowe pokarmy, bedziesz miala juz zaprawę po Nas 😉

u mnie nocka dobrze, Bati kaszle sporadycznie, jednak w domku siedzi, w czwartekk ma w przedszkolu "DZIŃ BABCI I DZIADKA" to go puszcze, wierszyk umie, poleczkę ładnie tańczy 😆

co do pogody to u Nas multum sniegu ale -3 😆 mloda zasnęła niedawno, ale jak tesciowa przyjedzie to ja pojade z Natalka na spacer a młody z babcią zostanie 🙂

Mimi ja też taka zmeczona jestem...ale mam nadzieje, że sie tearz unormuje.
Miłego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki!

troche brzydko z moje strony (a nawet bardzo brzydko ☺️ ) ale cieszę się naprawdę, że tym razem to nie misię coś stało. Bo jakoś nie widzi mi się leżenie w szpitalu ze śrubami w nodze keidy mam dzieciątko 😞
My jesteśmy przerażeni cała tą sytuacja, normalnie jedne sanki tylko były i taki pech 😞 😞
Oby obyło się bez większych komplikacji



Mimi moja Łucja ciagle tak sie budzi 🤢
aq dziś jak zrobiła pobudkę o 6 to do 7 z nią walczyłam az padła później ja odsypiałam bowstała o 8 a Arekz nia siedział

no i koniec pisanai dzidziol się obudził
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my już po spacerze 🙂niestety ja nie maialm tym razem radosci z spacerowania i przebijania się przez wielkie zaspy...chodniki i ulice nieodsniezone...masakra jakaś...

dobre tylko, ze Natka pospala na dworze....teraz glizda na macie szaleje...a ja kawulcem się rozgrzewam...
dziś mam gina...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja Łucjande na balkon wystawiłam, a miedzy czasie mieszkanko na ksiedza ogarnęlam 🙂

wiecie tęskni mi się za takim dniem tylko dla siebie ☺️
musiałabym fryzjera, kosmetyczkę zaliczyć i wogóle chciłabym tak na spokojnie coś zrobić tylko dla siebie bo nawet obiad jem w pośpiechu, bo zazwyczaj jak zaczynam jeść obojętnie co to Łucja akurat się budzi i marudzi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola, Mimi u mnie to samo 🙂jak obiad tylko podaje i zasiadamy to Natalka albo sie budzi, albo czas na mleczko lub sie okupkała 🥴 ma wyczucie czasu 🤪

ja z kosmetyczka i fryzjerka mam dobrze, bo przychodza do mnie 🙂wiec jestem w lepszej sytuacji 🙂

ale tak bym chciał iść do teatru na jakiś kabaret...tak mi sie marzy...a tu jak na złośc Centrum Kultury nic nie planuje narazie 🤨

a Wasze dzieciaczki tez patrza jak WY jecie??i przełykaja slinke jakby chciał 🤨 same wszystko skosztować??moja to normalnie trzesie się i patrzy w talerz zaciekawiona, jakby chciala powiedzieć "TY WCINASZ, A MI NIE DASZ!!!" 😉
zmykam się szykować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja po pierwszej próbie z soczkiem marchewkowym 🤪
wiekszość wylądowała na sliniaku i chyba jej nie smakowała bo dziwne minki robiła 🤪
Łucja jak kotek zlizywała z łyżeczki soczek :laugh: 🤪

Jutro ugotuje jej marchewulę i zmiksuje może jak będzie gęstsza i mniej intensywna w smaku to jej posmakuje 🙃


Moja Fuśka tez patrzy jak jemy, w oczkach oczywiście żal że my wcinamy jakies dziwne potawy a ona butle ciągnie :P
ostatnio mama pokazała jej kiełbaske na widelcu i oczywiście od razu chwyciła za widelec i do buzi :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz po lekarzu 🙂
wszystko ok, tylko przytylam 3kg 😞mówie lekarzowi, ze od tabletek tyje, a on na to ze tabletki wzmozyły apetyt dotego karmie piersią, ale moja decyzja, ze jem dużo:P

musze wziąsc się za cwiczenia...ale zeby mi się chciało....znów mam "6"z przodu na wadze...

uciekam moja glizdka się obudziła, czas na cyca i porcje marchewki 🙂

Karolcia podałas jej pierwszy raz to nie dziw sie, ze krzywi sie na nowy smak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
o kurde, oby to było zwykłe zmęczenie albo wina tab.
Karolka a co z mięśniakiem?


Ja też musze iść do gina ale nie mam kiedy 🤢


miesniak jest, ale nie powiekszył się...nie miałam teraz usg, ale ginekolog mówił, ze jakby hormony na niego mocno działały to mimo wszystko bym krwawienia jakieś miała nawet drobne...a ja miałam przez tydzien tylko ból brzucha jak na miesiaczkę, lekarz powiedział, ze to poczatek brania tab. i dlatego organizm sie przyzwyczaic musi...
wyniki nieoficjalnie bede znała w srode 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...