Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hello!

Melduje się z Łucją na kolanach :laugh:
właśnie jak miałam pisać to się obudziła :P

Powiem,Wam, że jestem bardzo zadowolona z mojego wózka, jest długi, głęboki, wysoki i mięciutko się prowadzi.
Łucja jest długa a mam jeszcze wciśnięty śpiwór gruby i swobodnie Łucjanda leży, także myślę że do końca zimy powożę ją w gondoli 🙂

Karolka fajny ten Twój Bartuś :laugh: a jak pięknie się prezentuje w roli modela 🤪
Fotelik też extra, i w sumie już mogłabym go kupić, muszę się popatrzyć po sklepach czy gdzieś dostanę i cenowo się zorientować, wtedy albo zamówię albo w sklepie kupię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny co do fotelików - dopóki dziecko nie waży więcej niż tyle na ile przewidziany jest fotelik dziecko może jeździć bezpiecznie - nóżki mogą wystawać, ważne żeby nie wystawała głowa.

Karola super ten fotelik który pokazałaś, my na pewno będziemy szukać takiego który można przechylić do pozycji chociaż półleżącej, bo spanie na siedząco z opadającą głową raz że jest niewygodne, dwa wątpię żeby to nie miało negatywnych skutków dla kręgów szyjnych i ogólnie kręgosłupa maluszka...

Co do mieszkań, to prawda że nam się udało 🙂 ale nasi sąsiedzi z dołu (młode małżeństwo z dzidziusiem w drodze 🙂 bardzo fajni ludzie 🙂 🙂 ) zdążyli przed samym kryzysem i mają o wiele lepszy kredyt, mniejsze raty i to we Frankach jeszcze. Gdyby dwa dni później złożyli wniosek już nie dostaliby kredytu 🤪 🤪

Dzisiaj mamy gości 🙂 wczoraj upiekłam szarlotkę, tym razem polską (z tej samej stronki co sypana - pycha!) i znów te popękane ciasteczka czekoladowe - tym razem z podwójnej porcji ciasta i tyle ich mam że szok! No ale liczę na to że dzisiaj pójdzie dużo, potem ksiądz będzie, też mam nadzieję że się poczęstuje no i sąsiedzi mieli być ale coś im wypadło - dam im puszkę tak czy siak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Wyniki z krwi mam bardzo dobre 🙂Byłam u lekarza, choc nie miałam umówionej wizyty 🙂Witamin mi zadnych nie brakuje 🙂Kazał tylko oszczedzac się w domowych obowiazkach i nie dzwigać dzieci, uważac na blizne.

Z Natka na spacerze 2 godzinnym byłysmy, troszke wymarzłysmy ale swieze powietrze dobrze zadziałalo i na mnie.

Dziewczyny co do fotelików, jak ja urodzilam Bartka to miałam taki fotelik jak teraz, a dopiero jak miał ok 9kg zmienilismy na siedzący. Miał podpórki i wogóle ale główka i tak leciala. Teraz np juz wiem, ze był zły. Dla Natalki juz wybiorę taki jak ten co wam link pokazalam.
Mimi jestes młodą mamą, skąd mogłas wiedzieć??Teraz zwrócisz juz na to uwage.

zmykam odebrac Bartka, póki moda drzemie 🙂
miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki byłam w sklepie i były te foteliki co Karolka linka dała i powiem Wam, że fajny tylko dla mojej Łucji będzie za płytki za jakiś czas na nózki i szybko mi z niego "wyrośnie" i nie przechyla się tak mocno do pozycji leżącej ale babeczka pokazała mi ten:
http://www.allegro.pl/item881856763_fotelik_samochodowy_ramatti_venus_9_18_wys0zl_wwa.html

i jest moim zdaniem lepszy, bo jest głebszy na pupę i bardziej się przechyla myślę że o wiele dłużej nam posłuży.
Tylko w tym na allegro i w sklepie nie było wkładki dla niemowlaków ale też sa takie w sprzedaży i wtedy kosztuja 349zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka to super że wyniki ok 🙂 , tylko oszczędzaj sie kochana bo niepotrzebne Ci komplikacje

Moja Łucja znowu zaliczyła balkonowe wietrzenie :laugh:
najpierw bylismy na zakupach a później z racji tego, że smacznie spała wystawiłam ją w wózku na balkon :P

Co do spania to ja robie podobnie jak Toja poprostu kłade mała do łóżeczka daje smoka i to wszystko, oczywiście zaglądam do niej co jakiś czas czy wszytsko ok
ale nie bujam jej ani nie usypiam w wózku
jedynie to wieczorem biorę ja do siebie i obok mnie zasypia ale później wędruje do swojego łóżeczka 😉

zmykam bo gościa mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mowa o usypianiu, to ja robie tak jak Wy kładę małą w łózeczku, właczam jej melodyjkie, a ona troszke się wierci,a potem sama usypia 😆 Wieczorami leży z Nami w łozku,a potem T przenosi Ją do łóżeczka. 🙂

Dziś Natalka dostała deserek z banankami. Wcinała ślicznie i troszkę nie ucieszyła sie, ze tylko kilka łyżeczek dostała. 🥴
Jejku jak te Nasze szkraby rosną, dopiero co ze szpitala wychodzilismy a już 4 miesiące bedą...wow 🤪

ps. mój T wczoraj podpisywał oswiadczenie, ze bedzie wykorzystywał przed ukonczeniem przez Nati 12miesiecy zycia urlop ojcowski w wymiarze 7dni 😆 Dziewczyny zadbajcie aby Wasi faceci tez tego nie stracili. Zawsze dodatkowe dni urlopu. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane!

Normalnie zwariowac mozna moj gnutek chyba ma skok rozwojowy,
nie chce jesc,spac i wogole wszystko jest na nie,wszedzie i wszystko nie odpowiada 🤨

Kar_olciu dobrze ze sie przebadalas i uwazaj na siebie.
Od poczatku jak wrocilas z Natka do domu jestes power mama,ale teraz to wyszlo i naprawde kochana oszczedzaj sie,zdrowie masz tylko jedno!

Odnosnie tematu usypiania,ja jak daje gnutkowi ostatnie mleczko to sam zasypia przy butli,wkladam go do lozeczka i rano wyciagam usmiechnietego i wyspanego 🙂

apropo kochane moje,musze wam sie pochwalic,ze moj gnutek zajada pieknie lyzeczka banana z jabluszkiem i wieczorna kaszke 🤪 drazni go tylko,ze tak malo.
Zaczelam tak jak poradzila kar_ola i zadzialalo 🤪
kar_ola 😘
buziaczki kochane mamunie 😘
dobrej i spokojnej nocy zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja ciągle zamierzam dodać Łucji trochę kaszki do mleka i jakoś zebrać się nie mogę 🤢

ale dzisiejsza morelka chyba jej smakowała :laugh: bo aż złapała za moją rękę w której miałam łyżeczkę i wepchnęła sobie do buzi 🤪 :laugh: głodomorek mały
następne jej kupiłam jabłuszko z delikatnym banankiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
A ja z usypianiem mam ostatnio problem 😞 mój mały pada dopiero około 22ej i zasypia zwykle przy cycu 😉


MImi mi Łucja też tak zasypia na dobre.
Ja robię tak: kąpiel o 19, ewentualnie po jest butla bądż herbatka ona zasypia na ok 40 min, budzi się, trochę ją zabawimy i ok 22 zasypia juz na noc, tylko, że ją karmię na śpiocha ok 24 a później budzi się jeszcze na 2 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...