Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jak to nie ma nic w biedronce 🙂 są super bodziaki jednokolorowe za 7zł z długim rękawem 🙂 kupiłam Ani trzy, jasno i ciemno-zielony i różowy 🙂

Ja lubię takie jednokolorowe, bo mam od siostry dużo takich letnich bluzeczek, prześlicznych, ale dobrych właśnie teraz i zakładam je Ani właśnie na body z długim rękawem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola proszę bardzo 🙂
http://mojewypieki.blox.pl/2007/10/Chocolate-Crinkles-popekane-ciasteczka-czekoladowe.html

tylko ciasto musi być bardzo dobrze schłodzone, tak żeby trudno było w nie wbić łyżeczkę, inaczej tak ładnie nie popęka i stopi się cukier puder, więc nie będą takie białe...

Za pierwszym razem wyszły mi ładniejsze, ale za drugim razem na smaku nic nie straciły 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
Karola proszę bardzo 🙂
http://mojewypieki.blox.pl/2007/10/Chocolate-Crinkles-popekane-ciasteczka-czekoladowe.html

tylko ciasto musi być bardzo dobrze schłodzone, tak żeby trudno było w nie wbić łyżeczkę, inaczej tak ładnie nie popęka i stopi się cukier puder, więc nie będą takie białe...

Za pierwszym razem wyszły mi ładniejsze, ale za drugim razem na smaku nic nie straciły 😉


ale formujesz pózniej lyzeczką??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Toja napisał:
Karola proszę bardzo 🙂
http://mojewypieki.blox.pl/2007/10/Chocolate-Crinkles-popekane-ciasteczka-czekoladowe.html

tylko ciasto musi być bardzo dobrze schłodzone, tak żeby trudno było w nie wbić łyżeczkę, inaczej tak ładnie nie popęka i stopi się cukier puder, więc nie będą takie białe...

Za pierwszym razem wyszły mi ładniejsze, ale za drugim razem na smaku nic nie straciły 😉


ale formujesz pózniej lyzeczką??


wybiera się ciasto z miski łyżeczką i formuje kulki rękami, tak jak kluski sląskie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
dziś jak byłam pod prysznicem, młoda sie tak obkupkala tatusiowi, ze przyniósł ją do umycia w łazienen, nawet we włosach kupacz był 🤪 🤪 🤪
T miał nerwa bo nie lubi jej rozbierać jak jest taka brudaśna, ale dał rade:laugh:


🙃 🙃 🤪 ale się mu fucha trafiła 😁

Ania raz miała kupę aż za uszami :laugh: :laugh: :laugh:

A tego Pepco to ja jeszcze nie spotkałam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toju kochana jutro upieke te szarlotke,mezus pewnie bedzie happy bo lubi ciasta z owocami 🙂 ba,a jeszcze w wykonaniu Polskim to juz calkiem 🙂 bede miala jeszcze na niedziele 🙂

Kar_ola nie no ta butla rewelacyjna,wydaje mi sie,ze te z Nüby tez nie sa zle,ale bardziej placi sie za firme 😠
ty jutro testuj i podziel sie wrazeniami 🙂

Mimi,nie dziwie sie,ze Szymus tak plakal,wkoncu mial dzis przezyc co nie miara 😞

karola83 hehe usmialam sie z tego jak te tesciowe pozbawiaja nas przyjemnosci :laugh: moja na szczescie siedzi w szpitalu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Toju 5-10-15 jeszcze tak 3 lata temu miało piekne ciuchy. Teraz kolekcje sa coraz mniej kolorowe, jedno podobne do drugiego i przeceny nie takie. Ja nie kiedy cos wybiore. U mnie super ciuszki dla maluchów są w Pepco. Ceny też konkurencyjne.


święta racja, kiedyś były ładniejsze te kolekcje w 5-10-15 😞 . A w Pepco fajne ciuszki i nawet dobre jakościowo. Ostatnio na Ole kupiłam chyba z 5 bluzek po 4.99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...