Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej babeczki!!!!
U nas dzisiaj dwie pobudki jedna o 2ej, a druga o 6ej 🙂 Teraz mały ogląda zabawki w łóżeczku, ale już coś chyba mu nie pasuje, bo zaczyna postękiwać 🤢
Ja jeszcze dzisiaj nie jadłam pączka, więc poczęstuję się Twoim, wirtualnym Moni:P :P
U nas pada śnieg, ale pewnie i tak wyjdziemy na krótki spacer, chociażby po pączki:laugh: :laugh:
Uciekam, bo maluch zaczyna marudzic 🤨
Buzi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hello!

u nas nocka standardowa, czyli albo karmienie albo wtykanie smoka, ogólnie znowu niewyspana. Kurka ja nie wiem co jej się porobiłoostatnio, ze tak w nocy popiskuje, płacze a najedzona jest 🤢 może to minie, tylkooby szybko bo długo tak nie pociągnę.

Dziś w planach mamy wyjazd do mojej babci, bo bidulka sama siedzi w domu, no i za Łucyją tęskni bo chyba z 2 tyg jej nie widziała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
U nas tez dzisiaj bez spacerku, wieje bardzo zimny wiatr.
Zjadłam 3 pączki i koniec na dziś.

Karola, u mnie to sporadycznie się przewraca młody. Zresztą on ostatnio nygusek sie zrobił i tylko leży na plecach. A nie daj Boże położyć go na brzuch , to ryk już po pół minucie 🤪.


Zmyka budyń młodym zrobić , bo już wołają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni napisał:
Hej,

Karola, u mnie to sporadycznie się przewraca młody. Zresztą on ostatnio nygusek sie zrobił i tylko leży na plecach. A nie daj Boże położyć go na brzuch , to ryk już po pół minucie 🤪.


u Mnie tak samo 🙂

mam nerwa, młoda ok 11-tej pospała 40minut, a teraz co oczka zamknie to otwiera, pod kamieniacą odśnieża wielki traktor juz od 1,5 godziny... :X :evil:a widac, ze malutka padnieta jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jednak wyjechałam na spacer do....Carrefoura po pączki 🤪 🤪 🤪
Tak strasznie padało, a ja nawet nie miałam nakładki na wózek 🥴 Na szczęście spotkałam sąsiadkę z góry, która była tak miła i pożyczyła mi swoją:P
Karola, mój mały na boczki nie tyle się przewraca, co non stop z plecków na brzuszek :laugh: Jak leży na brzuszku, to usiłuje pełzać 🤔 Unosi do góry na przemian raz pupę raz klatkę piersiowa:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki 🙂

A ja sama zrobiłam pączusie dzisiaj 🙂 🙃 pierwszy raz w życiu robiłam 🙃 i wyszły 🙃

A teraz uciekam 🙂 bo zaraz kolacja 🙂 potem kąpiel i spać 🙂


udanego wieczorku i spokojnej nocki 🙂


p.s. a propos nocniczka... mamy sukcesy 🙂 Myszka upomina się o niego i teraz zużywamy tylko 2-3 pampki... a nie 6 🙂 i kupkę robi tylko do nocnika... 🙃


Pozdrawiamy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurka przez to, zew na spacerku dziś nie bylismy młoda spała tylko rano, a tak to drzemki po 5-10minut 🙂przed 18-ta usneła mi na rękach i spała 30minut jak ja odłozyłam to oczy jak 5zł i dalej na rączki 🙂mała spryciula 🙂

dzis dzwoniłam do pracy, bo chyba na poczatku bede musiała zmienic system pracy na 6lub8godz. bo to chyba za duża zmiana jak znikne od razu na 12 godzin...

my własnie zapiekanke wstawilismy do piekarnika i czekamy 1,5godz....ale wytrzymamy 🙂

buziole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Jednak nie wytrzymałam i zjadłam jeszcze 3 pączusie. Podsumowując Tłusty Czwartek - 6 pączków zaliczonych 😎

Dzień ogólnie zleciał na robieniu z Ola lekcji.Pomagałam jej jeszcze w robieniu 24 serduszek na walentynki dla kolegów, koleżanek i pani. Ufff wyczerpujące zajęcie. Ale fiful był grzeczny to poszło w miarę szybko 🙂

No Madzia , powiem ci że w szoku jestem z tym nocnikiem. Napisz mi kochana jak ona to sygnalizuje, bo ciekawa jestem 🤔. No ale gratki jak masz taką zdolną córkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!

wyczerpana jestem niesamowicie 🤢
takie wycieczki z Łucją to 🤢 nie lada wyzwanie, choć musze pochwalić istotke bo dziś miała dzień śpiocha ale za to wieczorem marudziła, bo przysypiała a A. się wydarł i tak 2 razy no to odechciało jej się spać 😞
po krótkiej histerii maleństwo śpi 😁

ja zjadłam 2 pączki ale czaję się na 3 :laugh: a co mi tam, jutro i tak idę na siłownię 😉

Magda bystra ta Twoja córcia 🤪 Podziwiam

my tez nie byliśmy ani na spacerku ani nawet wietrzenia na balkonie nie było, bo w torbie miałam zapakowane butelki i mi się wylała z nich woda i tym oto sposobem zamoczył mi się śpiworek i materacyk w wózku 😞 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni i Karola dzięki 🙂 a Daria zaczyna się wiercić i stękać, a jak jest w foteliku to jeszcze wypycha bioderka do góry i wyciąga rączki... A jak posadzimy ją na nocnik, to błogi uśmieszek na buzi i rozluźnia brzuszek i po sprawie 😉

Dziś musieliśmy wyjść awaryjnie o 18 z domu... wróciliśmy dopiero godzinę temu, a pampers był suchutki... dopiero na nocniczek zrobiła siku 🙂 Dumna z niej jestem jak nie wiem...


A... przypomniało mi się... wdrażacie już gluten?


Uciekam spać 🙂


Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babolce 😉

normalnie nie nadążam ostatnio...

późno chodzę spać, późno wstaję i tak dzień do chrzanu...

A jutro mam gości...
Jabłka na szarlotkę naszykowane, tylko rano ciasto zrobić i upiec. Ciasteczka czekoladowe już w puszkach 😉

Pączków, faworków, oponek itp. nie jadłam, nie smażyłam bo nie lubię :P Piekłam drożdżowe bułeczki z powidłami, ale mi nie wyszły bo byłam niecierpliwa i nie pozwoliłam ciastu urosnąć... dobre, ale małe i twarde.

Karola ja do tego budyniu do napoleonek dałam mniej cukru 😉
Karola83 nie dziwię Ci się że chodzisz wkurzona, ja siostrę mogłam chociaż do jakiejś roboty zaprzęgnąć, a jak Ci chłopy siądą przed grą to koniec...

Asiu, cieszę się że już lepiej 😉
Mimi, bezpiecznej podróży
Moni, chyba to już norma, że kobiety mają zawsze wszystko na głowie, mimo że mąż jest w domu nawet...
ACSB, fajnie że znaleźliście mieszkanko, a internet szybko będziecie mieć z powrotem - parę dni odwyku dobrze robi 😉

Madziu, świetnie że potrafisz zinterpretować sygnały jakie wysyła Ci Daria. Słyszałaś o wychowaniu bezpieluszkowym?

buziam Was kobietki i zmykam.
Na weekend mam gości, więc pewnie też nie zajrzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My już kolejny zabiegany dzień musimy zacząć...



Toju 🙂 tak słyszałam i czytałam 🙂 a teraz chciałabym wprowadzić w życie 😉 🙃


Uciekam wziąć szybką kąpiel i gonitwę czas zacząć 🙂


pozdrawiamy i miłego wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babulce 🙂

Młody nocke przespał znowu całą 🙂 ,za to Jagoda przyszła do mnie o 3 że chce kupe i i tak wstałam 🤢 .

Zasypało nas konkretnie. Normalnie biało za oknem. Mamy zaproszenie na wieś do szwagra na sanki po południu i chyba pojedziemy. Zobaczymy jak sie sytuacja pogodowa rozwinie.

Mimi 😘 dla ciebie na ten wyjazd. Spokojnej i bezpiecznej podróży.

Zmykam szykować śniadanko.

P.S
Potem poczytam o tym bezpieluszkowym wychowaniu 🙂 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...