Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my spacer zaliczyłysmy ponad 1,5godzinny 🙂
trafiłam akurat na zastój deszczowy 😉
Mimi 😘 moze Natalia rzeczywiscie ma skok rozw. bo od rana nie spi, nawet na spacerze nie zmróżyła oczek 🥴 jest strasznie aktywna i wciaż coś by jadła...
ugotowałam dziś zupkę na 3 dni, dodajac juz kaszke manną 🙂
młoda oczywiście zajadała się 🙂

dzis albo jutro chce utrzec jej jabłko na tarce z biszkoptem i dac z dwie łyzeczki, ciekawe jak zreaguje? 😆

aha 🙂
a paczka okazała się zestawem toreb-trzech dla mamy i dziecka z poradnikiem "przepis na zdrowie" z Gerbera...pamietam, ze brałam udział w szpitalu jak lezałam z młoda na żółtaczke w jakimś programie zdrowego zywienia mamy i dziecka...pewnie to upominki za udział 🙂i wypelnianie ankiet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobitki 😉

Mimi ja Anię też 'prostuję' jak śpi krzywo, ale nie dlatego że 'jak to wygląda' (ale się uśmiałam), boję się że ją będzie po takim krzywym spaniu coś bolało 😉 mnie zawsze boli 😉 🤢

Karola jabłko z biszkopcikiem - pychotka 🙂 na pewno jej posmakuje 🙂 🙂

Karola83 widać Łucja ma umysł analityczny 🤪 🙃

Dzięki dziewczyny za miłe słowa, kochane jesteście! Chyba lekko przytłacza mnie wizja chrzcin w domu, tej ilości gości...Ale z drugiej strony cieszę się bo akurat dzisiaj moja siostra przylatuje z Anglii i w sobotę się zobaczymy 😁 😁

Ania mi zasnęła na macie właśnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki1
Nie mam czasu na częste zaglądanie, bo jak młody śpi, to szukam płytek, drewna na podłoge, mebli itp. Przyjemny etap się zaczyna, tyle, że mnie już głowa boli od tych wszystkich wzorów i mam mętlik 😮

Mimi, mój Kubala też na brzuszku pierwszy raz spał. Zasnął tak wczoraj wieczorem, ale go przełożyłam, bo bałam się, że sam nie da rady jak się w nocy obudzi. Toja mi też się czasem wydaje, że młodego może coś boleć od krzywego leżenia i też go poprawiam 😉

Ząbalek wyszedł trzeci, ale na dole też 🥴 Dwójeczka. Tak trochę dziwnie 🤨 A sąsiadki córeczka, która jest o miesiąc młodsza, zanim Kuba dostał pierwszego ząbka, miała już 4 dwójki :laugh: :laugh: :laugh:

Zmykam, bo jedziemy z M. oglądać łazienki 🙂

Buziolki 😘

Moni 😘 na to choróbsko. A kysz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki moje kochane 🙂
To już moje 4 podejście od rana jak siadam i pisze. Co napisałam to coś/ktoś mnie odrywało i nie zatwierdzałam 🤢 . Teraz już dzieci mi śpią to mam chwilkę.
U nas już zdecydowanie lepiej, młodemu katarek ładnie schodzi. Dziewczyny też dobrze. Mnie jeszcze gardło boli , ale idzie ku dobremu 🙂 .
Toja 😘 żeby derpreska uciekła 🙂 A na ile osób masz te chrzciny? Ja miałam 16 dorosłych i 7 dzieciaków +Maksiu. Daliśmy radę i super wyszło. Tyle że jedzenie mieliśmy z cateringu i ja za wiele nie robiłam.
Młody, tak jak u Waszych bąbelków skłony do przodu robi jak siedzi 😆 I też go poprawiam , jak "wygina śmiało ciało" we śnie 🙂
Ja tez już jabłko z biszkopcikiem dawałam. Jadł aż mu się uszy trzęsły 🙂
Dobra , to tyle co doczytałam z dołu strony. Zmykam czytać poprzednie-zaraz wracam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
witaj Monia 🙂
co jeszcze dawałaś małemu zamiast deserków ze sloiczka??


hej Karola,
Wiesz co w sumie to chyba nie wiele, albo mnie się tak wydaje.
Jadł śliwki suszone(ale ze słoiczka), jadł ziemniaki z masełkiem i brokuła, dostałam królika i taką a'la zupke mu na tym zrobiłam z marchwką. I pocyckał sobie chrupke kukurydzianą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni napisał:
No to jutro się całuśny dzień zapowiada:laugh: .

A zdjęcia super 🙂 . Karolka wyglądasz super.No i elegancki rowerek dostał młody:laugh: . Będziesz mama gonić z wózkiem 😉


:laugh: :laugh: :laugh: bede z jednej strony wózek z drugiej rower a na plecach maż:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Moni napisał:
No to jutro się całuśny dzień zapowiada:laugh: .

A zdjęcia super 🙂 . Karolka wyglądasz super.No i elegancki rowerek dostał młody:laugh: . Będziesz mama gonić z wózkiem 😉


:laugh: :laugh: :laugh: bede z jednej strony wózek z drugiej rower a na plecach maż:laugh: :laugh: :laugh:


Właśnie sobie to wyobraziłam:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni napisał:
Kar_ola napisał:
Moni napisał:
No to jutro się całuśny dzień zapowiada:laugh: .

A zdjęcia super 🙂 . Karolka wyglądasz super.No i elegancki rowerek dostał młody:laugh: . Będziesz mama gonić z wózkiem 😉


:laugh: :laugh: :laugh: bede z jednej strony wózek z drugiej rower a na plecach maż:laugh: :laugh: :laugh:


Właśnie sobie to wyobraziłam:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:


:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...