Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
Mój pół-roczniaczek dał dzisiaj mamie pospać i obudził się dopiero o 6.15 🙂 .
Teraz właśnie wariuje z tatą. Humorek i siły mu wróciły 🙂 .Ja zaraz zmykam na śniadanko. Muszę jeszcze dzisiaj załatwić Urząd Skarbowy i pojechać do pracy , bo coś tam ode mnie chcą 😠

Póki co miłego dzionka 🙂

Karola 😘 dla Natalki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!!!
dla pół-rocznego kawalera wielkie buziaki 😘 😘 😘
rosnij zdrowy, okraglutki 😘 😘 😘
czas leci tak szybko, ze ani sie obejrzymy i roczek bedziemy swietować 🙂

Monia dziekuję 🙂
Natalka dzis znów dała czadu nocą, karmienie nawet co godzinkę 🙂trudno znów bede jak zoombie, a potem dojde do siebie 🙂chyba, ze niebawem zaśnie, a ja razem z nią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!

Wielkie buziolki dla 6 m-cznego Maksiula 😘
rośnij zdrowo ku radości rodziców :laugh:

Toju ciacho wygląda przepysznie

Karolka zdjęcia piekne, Batki rewelacyjnie się prezentuje na swoim rowerze, a Nati jaka gwiazdeczka, zresztą widać po mamusi :laugh:

Mimi ja tez tak mam że na spacerze myśle o wszytkim dlatego ktoregoś razu wpadłam na pomysł na słuchanie muzyki :laugh: oczywiście jak stwór w wózku spał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki jak EWasze dzieciaczki zachowują się w dzień?
Z tego co wyczytałam to Karolka do natalci często wstaje.
Mi Łucyja w dzien ciągle marudzi 😞
ale widać, że wymusza by się nią zainteresować i trochę potarmosić :laugh: jedynaczka 🤪 albo jakby się bała czegoś 😞
ale jak ktoś przyjdzie to ryk niesamowity (choc czasem płacze a czasem się uśmiecha do tej samej osoby)i tylko za mną się ogląda czy jestem, choć z obcymi jej samej nie zostawiam.
nocki jeszcze gorsze, wierci się niesamowicie, dziś nie mogła się zdecydować czy chce spać na pleckach czy na prawym boczku (pierwszy raz spałą na boczku 🤪 )

Uciekam póki A. w domu sos na obiad szykowć

Miłego... :pinch:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

Maksiulku 😘 😘 🙂

Karola współczuję nocki... 😞 A może zacznij jej na noc dawać kaszkę (bezglutenową)? Albo zagęszczone kleikiem mleko? Naje się dobrze i nie będzie się z głodu budzić 😉

Karola83 może kolejny skok rozwojowy? Który to tydzień?
[IMG]http://i49.tinypic.com/pqc1v.jpg[/IMG]

My właśnie wychodzimy z tego w 19tygodniu, i przyznam że ciężko nie było, ale zauważyłam wiele zmian w jej zachowaniu i umiejętnościach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki!!!
Moni, pierwszy 😘 dla Maksia na te pół roczku 😉 Niech rośnie zdrowo i dobrze się rozwija:P
Karola83, mój Szymon tez ostatnio jak traci mnie z oczu to odrazu jest taki ryk, jakby ktoś Go ze skóry obdzierał 🤨 🤔
Karola, może warto dac Natii troche kaszki(takiej gestszej) na kolacje, to wtedy jak bedzie miała pełniejszy brzuszek dłużej pośpi 😎 Ja Szymonkowi daje na wieczór ok. 5-6 łyżek takiej gęstej kaszki i lepiej mu się spi po niej:P
Ja też zmykam, krupnik na obiadek sobie ugotować 🙂
Dzisiaj u nas pochmurno, szaro i buro 🤨 Pomimo tego wyturlam sie chociaz na godzinkę z małym 🙂
Buźki 😘 Miłego dzionka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej !!!
pospałam z Natlka 2godzinki 🙂zaraz inaczej funkcjonuje 🙂
dzis dam małej troszke kaszki a potem jeszcze cyca i zobaczymy...bo mnie wykonczą te wstawania nawet co godzinkę 🙂powiem wam, ze nawet nie tyle z głody, co przytulic sie chce skubaniec mały 🙂

Karolcia moja też uwagi potrzebuje 🙂lezy na macie i wciaz sie wygina wypatrujac Nas 🙂jednak usmiechnieta przez cały dzien i pogodna jest 🙂

własnie tesciowa pojechała, troszkę z młoda się pobawiła, a ja zdazyłam kawulca wypić 🙂nawet sił na spacer nie mam...ale musze sie zmobilizować....

papatki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toju moja Fuśka jest 4 tyg strasza od Twojej Anuli więc zaczynamy 24 tydz. i jak widać burza okrutna (az do 26 🤪 🤢 )

A ja sama w domku, Łucjanda na spacerze z babcią (A. matka ją wzięła, trochę się lękam bo ona ma czasem dziwne pomysły a śnieg pada... oby jej z wózka nei wyciągnęła 😠 )
Choć generalnie brzdąc powinien spać pięknie 🙂
zobaczymy jak wróci jakie będą wrażenia...

zmykam na obiados a późneij siłka

aha dziewczynki od jutra zaczynam chodzić na Vakuwell żeby brzucha ujędrnić i celulitu się pozbyć koleżanka była parę razy i brzuch wygląda jak neiużywany 🤪 a miała tez taką skórę rozciągniętą po ciąży jak ja 😲
papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łucyja przeżyła spacer z babcią nr 2 (czyt. matka A.) no ale oczywiście polazła z nią do swojej pracy, dziecko ubrane, zawinięte w kocyk i grubaśny śpiwór a do tego przykryty wózek folią bo padło a ta zawlekła ją do budynku, niby na chwilę... 😠
Później dawałam jej deserek owocowy i Fuśka raz ładnie jadła a za chwilę marudziła jak zwykle a ta komentowała, że już nie chce i mam jej nie dawać, ogólnie stwierdziłam, że nie ma co jej gadaniem przejmować się bo przecież nie wie jak Łucyja zachowuje się na co dzień bo widzi ją raz na miesiąc i ona sobie gadała a ja i tak robiłam co uważałam za słuszne :P

Teraz mała śpi a ja troche buszuje po necie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór laseczki 🙂
Dziękuje za buziolki, wszystkie przekazałam kawalerowi 🙂
Dzień mieliśmy bardzo intensywny, nagle się wszystkim przypomniało że młody dzisiaj ma pół roczku i najazd mieliśmy gości. Mam moja przyniosła "zestaw spożywczy" dla młodego po 6 msc życia 🙂 -mleczko, deserki, soczki i zupki 🙂 . Kochana kobietka. No i była oczywiście teściowa, tu już gorzej bo wkurzała mnie na maxa 😠 . Ale zrobiłam podobnie jak Karola83 i nie przejmowałam sie jej zrzędzeniem:P. Też widzi dzieciaki raz na miesiąc a wydaje jej się że wszystko o nich wie najlepiej i stara się udowodnić że to ja jestem złą mamą. Ehh.. brak słów. Nie będe się na noc denerwować.
Ogólnie i tak dzień minął bardzo miło 🙂

Mimi 😘 ogromny na tą chandrę paskudną. Jutro proszę się pięknie uśmiechać , bo twój Szymuś będzie miał już pół roczku.

U mnie jest nadzieja , bo wg wykresu Toji za nami burza , a przed parę tyg spokoju. Jak będzie w praktyce to się okaże 😉

Dobra zmykam już grzecznie do łóżeczka.

DOBRANOC 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki!!!!
Ja już na nogach od 7ej 🙂 Własnie jem śniadanko i pije kawe inkę:P
Wczoraj mój maluch jakiegoś szaleju się najadł normalnie 😲 Nie chciał mi w ogóle spać w dzień, marudził już nie wiedzialam co mam z nim zrobic normalnie 🥴
Potem byli u nas znajomi, nawet fajnie było, posiedzieli,pogadaliśmy, a Szymon z nami dokazywał oczywiscie i padł dopiero jak poszli o 21.30:laugh: :laugh: 😲
Troche nie wyspana jestem dzisiaj, bo jakąś niespokojną nocke miał, kręcił się i budzil co 3,5 godziny na cycucha 🤢
Moni, to miło, że Twoja mama tak o Maksiu pamiętała:P
Karola83 😘 dla Łucyjki za przetrwanie spaceru z babcią:laugh:
Ja na swoją teściowa nie narzekam, kobieta jest w porządku 😉
Zmykam zmywac naczynia 😉
Buzi 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!!!
Mimi dla Szymusia wielki 😘
zaraz przypomina sie, jak z Monia przez telefon rozmawiałam,a tu Mimi sms-ka przysłała, ze juz po...nikt sie nie spodziewał tak szybko 🤪
pamietam, ze z wrazenia nie mogłam auta prowadzić 😉
zdrówka i pociechy życzymy 🙂

wczorajszy dzień miałam nawet spokojny, młoda odsypiała nockę, dosc długie drzemki urzadzała 🙂za to po kapaniu, jak jej cycula dala, a potem kaszke to przez dwie godziny nie miała checi na sen 🥴 noc w miare 2pobudki 🙂wypana jestem 🙂

MONIA, KAROLA ja tez był tak robiła, poprostu ignorowała jej wypowiedzi...dobrze, ze ja mam tesciową złotą 🙂

za to wczoraj babcia T mnie zdenerwowała, poszłam Natce ugrzać obiadek i zostawiłam ja pod obieke babcia, gdy ja wzięłam i karmię, widze ze w buzce ma jakis kawałek ciastka w czekoladzie 🤪 kuzwa jak się wkur...szok...przeciez mogła mi sie zakrztusić, a ja nawet nie byłabym swiadoma czym...powiedziałam kilka słów w nerwach, a dzis na spokojnie byłam i tłumaczyłam...ze nie zycze sobie takich zdarzeń... 🤢

uuu zmykam bo czyje smrodek... 🤪 chyba kupal.... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello!

Szymuś ogromny buziolek dla Ciebie od e-cioteczki na pól roczku 😘
rośnij zdrowo :laugh:
Jak ja Wam zazdrościłam że już byłeście po ☺️ :laugh:

Monia fajnie, że tak pamiętają o Maksiulku 🙂

Mimi moja Łucyja tez szaleje jak ma spać ale jak ją biorę do łóżką i kładę się obok niej tochwila ai zasypia, widać bliskości jej potrzeba.
no cóż córeczka mamusi... :laugh: 🤪

zmykam bo góra prasowania czeka, a później koleżanka przychodzi 😆

U nas mgła okrutna więc chyba nawet balkonowe wietrzenie sobie darujemy 😞

Buziam gorąco :pinch:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć ciotuchny 🙂

Oczywiście na początek OGROOOOMNY 😘 dla Szymusia na pół roczku 🙂 .

U nas nocka "wesoła". Wczoraj pisałam że chyba po kryzysie, a tu młody się o 3 obudził i do 5 szalał 🤢 . Pod koniec myślałam że go chyba udusze, bo ledwie na oczy patrzałam 😞 . Na dodatek budził Jagodę i jak jedno zasnęło to drugie wstawało 🤢

Kurka , Karola to ci babcia numer wycięła 😠. Jak nieraz ludzie potrafią nie myśleć. Dobrze ,że zauważyłaś i nic się nie stało.

Zmykam na zakupy. M zostaje z dzieci a ja idę "poszaleć" w markecie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej moje Kochane 🙂
Co tam u Was słychać? 🙂
Ja wpadłam do mamusi więc wpadłam się przywitać 🙂
Moja Dobrusia właśnie sobie słodki śpi więc mam trochę czasu dla siebie 🙂 a później dentysta -sadysta czeka mnie i mojego Hubiego 🥴 ostatnio był dzielny,myślę ,że teraz też będzie ok 🙂

Życzę Wam miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...