Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Karola83 napisał:
mi A. nawet robił zdjęcia na porodówce między skurczami 🤪 :laugh: wtedy się złościąłm na niego a teraz to nawet jestem wdzięczna bp lubię czasem sobie wrócić do tamtych chwil 🙂
a i mamy pierwsze zdjęcie Łucji zrobione 5 min po urodzeniu (dobrze, że zdążyli ja wytrzeć zanim ten wpadł z aparatem :laugh: )


właśnie ja nie mam 😞 Bartusia mam 5 minut po jak już ubrany jest 🙂 Natalki mam dopiero jak miała 6godzin,bo wtedy dopiero pierwszy raz ją przytuliłam i pocałowałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karola83 napisał:
mi A. nawet robił zdjęcia na porodówce między skurczami 🤪 :laugh: wtedy się złościąłm na niego a teraz to nawet jestem wdzięczna bp lubię czasem sobie wrócić do tamtych chwil 🙂
a i mamy pierwsze zdjęcie Łucji zrobione 5 min po urodzeniu (dobrze, że zdążyli ja wytrzeć zanim ten wpadł z aparatem :laugh: )


Coś nie mogę odejśc, koleżankę na gg jeszcze miałam...

A mi M. jak miałam skurcze już chyba co 2 min., więc przed samym porodem, zrobił zdj. telefonem, jak chodzę w czasie skurczów i oddycham, a później po jakimś miesiącu chyba,albo więcej, przyznał się, że to nie zdjęcie tylko film 🙂 Wtedy jak rodziłam, pewnie kazałabym mu wykasować, a teraz mam go nawet w swoim tel. i czasem sobie puszczam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał:
Karola83 napisał:
mi A. nawet robił zdjęcia na porodówce między skurczami 🤪 :laugh: wtedy się złościąłm na niego a teraz to nawet jestem wdzięczna bp lubię czasem sobie wrócić do tamtych chwil 🙂
a i mamy pierwsze zdjęcie Łucji zrobione 5 min po urodzeniu (dobrze, że zdążyli ja wytrzeć zanim ten wpadł z aparatem :laugh: )


Coś nie mogę odejśc, koleżankę na gg jeszcze miałam...

A mi M. jak miałam skurcze już chyba co 2 min., więc przed samym porodem, zrobił zdj. telefonem, jak chodzę w czasie skurczów i oddycham, a później po jakimś miesiącu chyba,albo więcej, przyznał się, że to nie zdjęcie tylko film 🙂 Wtedy jak rodziłam, pewnie kazałabym mu wykasować, a teraz mam go nawet w swoim tel. i czasem sobie puszczam 😉


ale spryciarz 😉
masz pamiątkę:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
a nie wiem czy wiecie...sory, ale tak mi się przypomniało...
po cc dostaje się dwie kroplówki oxytocyny /ma się skurcze porodowe,ale już bez dziecka/ 🤪 i kładą worek z piachem /cieżki/ na brzuchol 🤪 🤪 🤪


o kurka, pierwszy raz słyszę 🤪
a koleżanka miała cc i nic nie mówiła o takich metodach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
Ja pamiętam co powiedziałam jak zobaczyłam Szymonka po raz pierwszy "Boże, niuniu.." mój mąż zawsze to mi przypomina jak wspominamy:laugh:


Chyba dziś nie odejdę :laugh: Ja do końca życia będę pamiętać, jak mój M. już w ostatniej fazie porodu, tuż przed wyjściem Kubusia powiedział do mnie "moja księżniczka"... Nie wiem skąd mu się to wzięło, ale dostałam po tym takiego powera i do tej pory jak wspominam to łezka kręci mi się w oku...

Spadam! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Karola83 napisał:
ale nas na wspominki wzięło, ciekawe co będzie przy roczku :laugh: :laugh: :laugh: 🤪


szkoda, że smsy pokasowałam, bysmy je tu napisały:P :P

Inka wspominała, że ma 😉
też żałuję, że skasowałam 😞 a i tak dość długo je trzymałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Karola83 napisał:
ale nas na wspominki wzięło, ciekawe co będzie przy roczku :laugh: :laugh: :laugh: 🤪


szkoda, że smsy pokasowałam, bysmy je tu napisały:P :P


Ja pokasowałam, ale mam przepisane do pamiętnika Kubusia. Jak się spotkamy, to Wam przypomnę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...