Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a kuku kwiatek dla Edi 😘

Zotri bezpiecznej podrozy dla Was!!!

Niebus to jak teraz podkreslam oko na na moje to delikatny makijaz w porowaniu do tego makijazu ktory robilam wczesniej 🤪 duzo cieni zwlaszcza grafitowych ala kocie oko...albo cale oko na zielony ale taki morski taki ostry...a teraz lubie same rzesy i od czasu do czasu jak mam worki pod oczami to czarne kreski... 🙂 :P

wiecie co sie u nas stalo... 😞 tragednia wielka u nas znowu CALY GRUDZIADZ HUCZY

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091106/GRUDZIADZ01/714710305

wyrazy wspolczucia dla rodziny dziewczyny i jej przyjaciol 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Niebus rozumiem...ja ubierajac sie tak kiedys nie wiedzialam kto to jest doda...poprostu porownalam swoj niegdys styl ubierania sie...a najwlasciwsze porownanie to wlasnie takie niestety hehehhee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kathy daj jej smecte! - u mojej Rozalki zadziałała szybko i dobrze i można ją podawać niemowlętom - rety ja nawet nie pamiętam czy Nadinka jest na Twoim mleczku czy butli - bo na Twoim to może rzadkie robić... no i ile robi bo jeśli to biegunka to powinna robić dużą rzadką kupkę a jeśli małe rzadkie to nic się nie dzieje
no i Kathy - główka do góry - tak szybko się nie odwodni - a jeśli by Cię to naprawdę martwiło to wsiadaj w auto i pędź do szpitala albo na jakieś pogotowie gdzie jest pediatra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok juz po zakupkach

anulka kupilam te zkote balerinki i trmpki a mikolajowe na 6-9 nie ma ale ciocia wysle na swita...mlodemu wziela kurtke o taka
http://www.matalan.co.uk/fcp/product/fashion-to-buy-online/Infants-Fashion/brown-mock-leather-jacket-with-fur-lining-and-badge-detail./7901&resultsPerPage=100&attrList=Dept,brand

i do tego taka czape
http://www.matalan.co.uk/fcp/product/fashion-to-buy-online/Infants-Essentials/Brown-Cord-Trapper-Hat-and-Mitt-Set-with-Faux-Fur-Trim-Detail/9005&resultsPerPage=100&attrList=Dept,brand


wiec lotnik z niego moze byc


Kathy ale tragedia huja zabic


a nadii duzo pic i nalepiej czopki bo jezli ma wysoka to jak najszybciej zbij i rob jej zimne oklady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a my byłyśmy na extra długim spacerze- no bo się wczytałam w to co piszecie 🙂 ja nie wychodze z Młodą codziennie - moja mama mi tak doradziła - a w dziedzinie wychowywania to dla mnie autorytet:P (hihi lekarka kazała mi się mojej mamy radzić bo jak ktoś 5tkę dzieci wychował to wie więcej niż nie jeden pediatra - to jej słowa) a moja mama mówi że teraz pogoda taka że lepiej siedzieć w domu bo jak jest mróz to bakterie przynajmniej nie które zabije

propo wczorajszych tematów zbereźnych - Zoltri też proszę o wiadomość na nk 🙂 - dam Ci nawet oklaska na zachętę 😉hmmm 0 my też tak mamy że szybciej się kończy niż zaczyna... ale czasami jest świetnie - my podejrzewamy że to przez za dużo pracy
jeśli chodzi o gumki"Elite " nie polecam też bo mi kiedyś pękła 🤢 a te3 o których pisałaś Reni to chyba z takim autem chyba Max Speed ale nie jestem pewna 🙂 my teraz to tylko extra safe

a Grzes poszedł z kolegami na swoje urodzinowe picie, moja siostra z koleżankami psycholożkami się spotkać a ja zostałam sama i mam szarlotkę i różowe wino 🙂 - kto się przyłączy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mniammmmmmmmmmmmm, ciocia Edzia sie pisze 🙂 z serniczkiem najlepszym na świecie 😉
dzidzi śpi
męzuś rządzi pilotem

my tez extra safe
i też zoltri czekam na instrukcje, hehehe, kurcze, kocham Was laski. dzięki Wam wiem ze ja jestem zupełnie normalna...bo tez czasem kamień ze mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow to Edi zapraszam ciocia Edzia najlepsza na świecie i jeszcze serniczek gratis 🙂
nooo i podpisuje się pod Twoimi słowami - z tym że czuje się normalniej przy was 🙂
a ja dostałam na panieńskim wibrator i używam go czasami do spieniania kakao 😉 razem no i robi cuda... polecam i odloty murowane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoltri napisał:
ok juz po zakupkach

anulka kupilam te zkote balerinki i trmpki a mikolajowe na 6-9 nie ma ale ciocia wysle na swita...mlodemu wziela kurtke o taka
http://www.matalan.co.uk/fcp/product/fashion-to-buy-online/Infants-Fashion/brown-mock-leather-jacket-with-fur-lining-and-badge-detail./7901&resultsPerPage=100&attrList=Dept,brand

i do tego taka czape
http://www.matalan.co.uk/fcp/product/fashion-to-buy-online/Infants-Essentials/Brown-Cord-Trapper-Hat-and-Mitt-Set-with-Faux-Fur-Trim-Detail/9005&resultsPerPage=100&attrList=Dept,brand


wiec lotnik z niego moze byc


Kathy ale tragedia huja zabic


a nadii duzo pic i nalepiej czopki bo jezli ma wysoka to jak najszybciej zbij i rob jej zimne oklady


Zoltri daje jej pic teraz spi...goraczki jeszcze nie ma 😞 jestem w szoku.Jutro kwiatek za locik dla Pudzianka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niech Czukus wraca do zdrowka!!! Co to sie stalo?! Kathy,wez gleboki oddech i na spokojnie zajmuj sie Nadinka. Na pewno jej przejdzie, oczywiscie kontroluj sytuacje. Jak cos to na pogotowie... daj znac co i jak.
My dzisiaj caly dzien poz domem.
Otworzyli nowy wielki sklep PRADA 😁 moja ukochana pradunia! Bylam jak w amoku! porostu wypas. Juz mam 2 torebki na oku, tylko nie wiem na ktora sie zdecydowac 🙂 Ciuchy do bani, jedyne co to buty i torby.
Kocham wlochy 🙃
poza tym, shantuska nie chce mleka z proszku, ani kaszki, ani papki gruszkowej. Ja sie chyba zalamie, bo ja chce niedlugo odstawic od piersi, ale widze ze latwo nie bedzie 🤨
kurde, polknela kilka kropel mleka z butelki i po godzinie zwymiotowala! poprostu szok jak wylecialo z niej jak z fontanny! nigdy czegos takiego nie widzialam, cala zawartosc brzuszka!. No i chyba jedyne rozwiazanie to cyc.
Moj daniel wlasnie zasnal przed tv, a ja czytalam zaleglosci.
Widzialam ze ania sie pojawila! Pozdrowienia dla ciebie i dla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...