Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jestem na chwile, Radzia bardzo szybko wprowadzila pokarmy stałe, Reni soki i tez swoje przetwory...no coz jestesmy ssakami wiec jak mysle im dluzej mleczko tym lepiej. ale to ja tak mam i zamierzam sie sluchac w miare rozsadku pediatry, bo tak miedzy nami mowiac to oni tez czasem jakies brednie wygaduja, kazda z nas ma swoj rozsadek i wie instynktownie co dla dziecka dobre...

Auri chyba przegapilam twoj post o ladowaniu 🤢 czasem tak jest na tym brzuszku,ze cholera nie pokazuje wszystkiego! Ale jak widze wszystko ok! na szczescie! 🙂
Kathy jak dobrze,ze juz mala zdrowa! na szczescie to jakas chwilowa niedyspozycja...moj tymo tez raz mial rzadkie kupki ale nic mu nie dawalam z lekow , nie mial temperatury wiec nie uwazalam za stosowne faszerowac go lekiem. no i mialam racje,bo to bylo jakies chwilowe oczyszczanie organizzmu( przypuszczam,ze opił sie wody z basenu).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
niebo ja juz kiedys pisalam spytalam ie mojej pediatry czy moge mu zaczac dawac ze wzgelu jak to ona powiedziala jego wzrost i przysost wagi byl idealny i w pelni rozwiniety nie bylo nigdy problemow z brzuszkiem moglam zagescic i zaczac wprowadzac pokarmy


spadam spaciu meczocy dzien maly jakis dziwny nie jest u siebie w domku i jakos inaczej mi spal budzil sie nie swoj


buziak i niebo kffiat za ta cipke hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJKA 🙂

JA JUŻ NA NOGACH,ALE ZA TO WCZORAJ PADŁAM O 20 I SPAŁAM JAK DZIDZIUŚ 🙃 🙃

DZIĘKI NIEBUŚ ZA OKRĄGŁEGO KFFIATKA 😘 😘 😘 I ODWAZEMNIAM 🙂

KOCTK ŚLICZNY NO TO CHYBA ZNALAZŁAŚ TAKI KTÓRY NAM OBYDWUM SIĘ PODOBA:laugh: :laugh:

MAŁA ŻMIJA MOJA TAK SIĘ PODNOSI DO SIEDZENIA,ŻĘ SZOK,NOGI W GÓRĘ I GŁÓWA I SZUKA,ŻEBY SIĘ CZEGOŚ ZŁAPAĆ I PRZYTRZYMAĆ,CWANIARA MAŁA:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 hihi a ktoś się taaak martwił że Vaneska nie lubi na brzuszku leżeć 🙂 - każdy ma swoje upodobania a ona jest super spryciulka 🙂 moja akurat ciągle na łóżku leży i ne ma się za co podnosić 🙂 ale też nóżki do góry i główka z barkami w górę i taki grymas na twarzy jak przy rwaniu sztangi hihi ale sama jeszcze nie usiadła....
no ja wczoraj tez miałam straaaaszny dzień 😞 😞 nooo nie mówiąc już o Grzesiu ten to w ogóle - a przecież wypiłam tylko wino czyli tak jakby 2 browarki bo to mało procentowe było, a popołudniu nas wzięło i pojechaliśmy sobie podpisać umowy i kupiliśmy telefony 🙂 krejzole, Grześ brał taki zwykły z zetafonu samsung C3050, a ja mam dotykowy 🙂 samsung corby ale nawet nie miałam siły się nim pobawić

Zoltri - super Pudzianek 🙂
Niebo 🙂 ja dziś Ci sprawdzę ten kocyk w czarodzieju - ten hiszpański też fajny 🙂 ale w czarodzieju kosztuje jedną czwartą tej ceny 🙂
a jak wczoraj mojej niuni kasze dałam to też kupek tyle nie było co z mojego mleczka
a dziś idziemy na szczepienie i się dowiemy czy oby nie trzeba podać mojemu chuderlakowi 😉 dodatkowych pokarmów hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć słońca,
Ja już też na nogach od 6,00 i kilkanaście razy w nocy wstawałam do małego. Kubuś poprostu boi się mi ciemnosci!!! Jak tylko zobaczy mamusie zaraz kima. Hmm macie jakiś sposób na noc?!? Bo po dziesiątym razie przestałam liczyć 😞

Oczywiscie już siedze w pracy 🙂 z uzależnienim od brzuszka.

Poczytam zaległosci jak wróce do domku i będe mieć czas 🙂 bo dzisiaj już mężulko w domciu.

Zoltri witamy w mglistym kraju!!!

Niebo kocyk śliczny. Ja wprowadziłam jak na razie tylko swoje soki malinkowe i jabuszkowe. Zupke jak mu zrobie to pluje tak daleko jak widzi, nauczył się mi na słoikach. Teraz ciupka mi deserki. Biszkopciki rozpapkane z jabuszkiem ze słoiczka i zmakuje mu aż się mu uszka trzęsą 🙂 więc pewnie na mamuśkow zupki przyjdzie czas wkrotce 🙂

Posadziłam małego wczoraj na konika na biegunach i to jest to co moje maleństwo chce pod choinke 🤪 🤪 🤪
Zaraz pędze wyłapać go na allegro 🙂 🙂 🙂

Buziaczki laseczki na miły dzionek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIĘKI BHRKA 😘 😘 😘 JA JUŻ SIĘ WYLECZYŁAM HEHE:P ODESPAŁAM WSZYSTKO,NASZCZĘŚCIE MI DZIECKO POZWALA PRZESPAĆ CAŁE NOCKI,BO JAKBYM MIAŁA TAK WSTAWAĆ TO BYM OSZALAŁAM,PODZIWIAM WAS DZIEWCZYNKI 😘 😘 🤢

BHRKA SUPER TE CORBY TELEFONIK,A JAKI KOLOR WYBRAŁAŚ???

RENI,A MOŻE SPRÓBUJ MU JAKĄŚ LAMPECZKĘ MALUTKĄ KOŁO ŁÓŻECZKA ZAŚWIECIĆ,ŻEBY MIAŁ CIEŃ ŚWIATŁA WIESZ SĄ NAWET TAKIE NA BATERIE.MOŻE WTEDY BĘDZIE SPOKOJNIEJ SPAŁ 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki. my pobudka po 6tej, ale jeszcze pospałyśmy. Moja Mała cwaniara jak sie denerwuje, bo np nie chce leżeć juz na macie, albo cos jej nie pasuje to robi taka mine ze sikamy: marszczy nos i autentycznie fuczy, jak byk przed corridą...wygląda jak miała kagoś zabić...co za laska... juz próbuję sie nie śmiać jak to widze i jej mówię ze to brzydko i dziewczynkom małym nie przystoi takie miny robic...ale nie mogę...moja Mama jak to zobaczyła to stwierdziła ze to cały tatuś...hehehe

bhrka 🙂 ale zaszaleliście z tymi telefonami...to tak pod wpływem % was wzięło??? ja mam starusieńką NOKIE, poobijana ze wszystkich stron, bo ja nie należę do tych co dbają o tel...chyba już ja ze 3-4 lata mam, i za każdym razem jak podpisuję nową umowę, to mi pani mówi ze dostanę więcej minut na wygadanie, ale nie mogę new tel wtedy mieć...no to ja sie zgadzam..baterię mi wymienili, ekran cały, więc śmigan na staruszku 😉 ja jestem tel uzależnieniec....
kwiat dla was na new sprzęt. teraz się uczucz jak to obsługiwać 🙂

my dzis dopołudnia luz-moze jakies mięsne zakupki, bo mi tylko mielone w zamrażarce zostało, a ja średnio... a po południu szybka kawa z friend, a potem do szkoły do dzieciaczków, ale dzis pozytywnie, bo w srode mamy świeto i lekcja wypadnie hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jasne Reni- może lampeczka załatwi sprawę - my kupiliśmy Rozalce takie cudo http://www.allegro.pl/item809179597_pozytywka_projektor_tomy_kubus_puchatek.html no i miała być lampeczka i usypiacz - ale Rozalka przy tym za cholere nie zaśnie bardziej sie cieszy jak widzi to i w dzień potrafi to przykuć jej uwagę ... na chwilkę

Anulka - chciałam żółty ale chyba ludzie się żucili na to jak świnie na zborze bo byliśmy w 3 marketach(i to jeszcze w takim złym stanie ) hmmm właściwie okazało się że w jednym z nich nie ma plusa - ale nie było już z żółtym tyłem- zresztą to można dokupić - na razie mam biały tył z kółeczkami zielonymi i w komplecie mam cały biały i cały czarny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
reni, ja mam taką pomarańczową lampe solną, mała, daje takie przyjemne i nie przeszkadzające w nocy światło. wkładam ja między szafke a łóżko, na podłogę, taka tylko poświata jest i ona nam sie pali czasem cała noc... ja wid ze jak w nocy mam isc po Małą, a ona sie nie stresuje ze nagle sie jasno robi. bardzo polecam. i ponoć na zdrowie tez pozytywnie wpływa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki Edzia 🙂 - hihi ale obsługa tego telefonu jest banalna... no tym bardziej że nie nie było przewodu z usb w komplecie 😠 głupi samsung - my w kompie nie mamy blutufa - czy jak mu tam i nie mogę sobie póki co w niego nic wgrać a mam karę gratis 4Gb w środku 🙂 a takim zapaleńcem na telefon jak Ty jest moja siostra która żadnej umowy nie chce podpisać bo może znajdzie miłość swoijego życia i zmieni sieć...głupia no i śmiga z biznesową nokią taaaką starutką taką długą czarną - a to bez sensu bo nowy fon to zawsze troszkę radości
a propo psucia - to ja nie psuje - serio 🙂 wcześniej miałam takiego LG http://www.allegro.pl/item798271631_lg_kg220.html no i tyle że troszkę obudowa jest mniej błyszcząca 🙂 i w środku na ekranie odbite te przyciski - ale to normalne, a teraz to od razu futerał na ten telefonik kupiłam taki śliczny fioletowy w kwiatuszki delikatne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 🙂

bhrka dzieki 🙂 zawsze przyda sie ocena "naoczna"
M dzis jeszcze jedzie do hurtowni zobaczyc kocyki i ceny, bo mamy znizke wiec moze kupi w hurtowni - zobaczy sie:laugh: ale ten belpla chyba naj mi sie podoba a jak nie ten to w hurtowni zapewne beda te:
http://allegro.pl/item794523989_koc_kocyk_miekki_gruby_duzy_idealny_na_jesien.html
to sie zobaczy po ile i wybierze.
a telefon to ja juz mam ponad 1,5 roku LG KU 990 tez dotykowy i jestem zadowolona. maz mi kupil jakos w maju 2008r i do tej pory słuzy bez zarzutu.ma fajny aparat 5,0 mp ze stabilizerem, pełno bajerów i ogolnie fajowy.bede go miec zanim nie padnie 🙂

my na nogach od 6.30 a maly z kupsztonem o 6 sie obudzil i gugal..
ciekawe czy dzis przyjedzie krzesełko- bo kurierem wiec szybciej 🙂

Konik na biegunach dla Tymo jeszcz wg mnie nie jest dobry, bo on sztywno nie siedzi jeszcze. dostanie pod choinke ten pojazd co Ethan 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał:
kurcze, laski, HELP!!!!!!!!!! od kilku dni na NK mam zablokowane all foty. klikam na to i nic. nie otwieraja mi sie . ZADNE!!! co zrobić?


Edzia to straszne :laugh: :laugh: kurde - miałam tak na onecie - hmmm albo gmeraj w ustawieniach na nk albo spytaj męża... u mnie pomaga 😉 i jeszcze na górze przy pasku wyszukiwania jest taka ikonka jak znak stopu z napisem "ABP" - poszukaj tam w ustawieniach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek

nocka jak zawsze od niedawna znow z jedna pobodka wrrrr

ale teraz maly wariuje/;p;p;p

bhrka mam taki sam mozna powiedziec projektor i jak go wlaczylam jak mial miesiac to chyba z godzine lezal i sie patrzal na sufit teraz sluzy jako jego worek treningowy w lozeczku

anulka ta Pineska to swiete dziecko

ja mysle ze moj pozno zacznie siadoc chodz sie rwie do tego pierwszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas tymo spi jak aniol w ciemnosci, zasypia przy tv wlaczonym bez problemu albo bez tv w ciemnicy wiec nie mam klopotu. a taka lampka to ekstra pomysl...pamietam,ze moja mama nad ranem zeby nas nie obudzic zakladala na abazur zwykla sciereczke i wlasnie bylo przyciemnione swiatlo. wiec nie trzeba od razu lampki zmieniac tylko ze sciereczka sprobowac, bo moze zacznie zasypiac przy takim swietle i bedzie mozna lampke wylaczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello Auri!
ja jak w nocy slysze,ze tymo sie wybudza to podaje mu pieluche tak z partyzanta zeby mnie nie widzial, on ja chwyta i sie wtula i znow odplywa. wczoraj padl o 20tej i dzis do 6 rano spal. cos wlasnie w nocy sie wybudzal wiec mu cyk papluche do buzki i juz spokoj. ta paplucha to moje wybawienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zoltri no ja kupiłam na allegro gdy Młoda miała chyba 2 mieszki ale wysłali na łzy adres 😠 i dotarł dopiero jak miała 3 no i już nie wzbudza zbyt długo uwagi 🙂 no tak jak piszesz - worek treningowy - puknie się to sie przewróci i jest zabawa ale bez fajerwerków hihi
🙂 Niebo ma świetny aparat ten Twój Lg 🙂 mój ma tylko 2 mpix czy jak to się zapisuje i jest kijowy - ale i tak nie używam tel do robienia zdjęc - a ten stry LG nie był zły ale baterie wyczerpywał - zresztą to był zrypany model hihi serio przestali go produkować nawet ale ja go nie zniszczyłam 🙂 - rety wszystko psuje nawet miałam ksywkę der Destruktor 🙂 a właśnie zauważyłam że o telefon dbam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...