Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzieki! Kochane zmykam.Jestem padnieta i cos mnie zoladek boli.Mam jeszcze pranie do zrobienia i kolacje. Sofia spi juz od pol godzinki.Trzeba przyznac,ze jesli chodzi o spanmie to jest wzorcowa. Kladziemy ja do lozeczka,jeszcze z otwartymi oczkami i sama zasypia...I to raz dwa.Cudo.Dobranmoc kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz zmykam. dzisiaj sie powyciskalam i nie wyszlam nawet na sekunde, mialam mase spraw do zalatwienia, ale moj D za mnie pozalatwial. Ale mam dobrze 😁
On teraz na treningu, ga w pile, a ja ide szykowac cos do jedzenia.
Tak sie objadlam slodyczy ze ruszac sie nie moge 😠 Kuzwa ja to jestem ... zarlok!
dobrej nocki skarby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja bym dała na miejscu Bichito - w naszej strefie klimatycznej cytrusy uczulają - bo to co do nas dociera jest super wyselekconowane poddane chemicznej obróbce żeby się nie zepsuło w transporcie a przede wszystkim nawożone strasznie - a te w słoiczkach są ekologiczne, u nas tego nie ma ale tam jest nie bez powodu

Ania - współczuje tego wypadku 😞
mój Grześ dostał mandat z fotoradaru 😞 poza tym kupiliśmy kabelek do transmisji danych z kompa do telefonów i nie działa 😞 i biedny jest załamany bo ma beznadziejny dzwonek 😉 a poza tym dalej jest zmęczony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bhrka a wiesz,ze to co piszesz ma racje bytu- w szpitalu jak bylam to opowiadala połozna,ze mieli babke z korei czy cos na te klimaty i ona specjalne jedzenie dostawala- nie to co my wszystkie scisla dieta- ona jakies ostre swinstwa jadla- czyli cos jest na rzeczy


a kiedy pstrykneli? bo ja czekam na sierpniowy, chyba dstalam po gałach ale smigalam za zajcacem i mi sie wydaje,ze on dostal fote..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helloo Migotki 😘

ale sie dzialo... 🤪
Aniu szkoda widzisz zawsze cos musi sie dziac...dobrze,ze Tobie sie nic nie stalo i w ogole brr...

Biedny Kubus... 😞 zdrowka istotko kochana 😞 😘

dzisiaj tez mam dola bo cholera osatnio nie idzie u nas w sklepie... 😠 jakis zastoj 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebo napisał:
ten kabelek mialam przy telefonie w komplecie...:P

aaa ja chce ta wanne hahahaha:
http://luxclub.pl/gid,11670286,kat,1016263,galeria.html?T%5Bpage%5D=10


nie no jasne Niebus kupuj ta wanne i wszystkie wpdaniemy ponurkowac hahahahahaa pewnie od takich babelkow od razu by mi rozstepy:laugh: zniknely :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kathy nie martw sie tak jest w handlu,ze zima to martwy sezon 😞 znam to baaardzo dobrze,bo moja rodzina od lat w handlu.

wystawilam czesc ciuchow , ktorych chce sie pozbyc i smigam spac.

Slodkich snow zycze i duzo zdrowka dla wiedzmiątek! a dla wiedzm STOSUNKOWO MIŁEJ NOCY :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😘 dzieki Niebus i slodkich snow 🙂


ide przymiezyc stroj kapielowy...jednoczesciowy rzecz jasna-dostalam w prezecie od kolezanki...5 lat temu mialy na sobie taki finalistki Miss Polski ladny...tylko...nie wiem czy sie wcisne bo...i tu sie pochwale moje drogie Panie przytylam 4 kg :P 🙂 w koncu :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Abiutka poradz kolezance zeby z polski sobie leki zaltwiala bo on kurna nie podtrzymuja chyba ze ma dobra gadane i wywalczy swoje...wiem co mowie....a co do szczepienia ja bym na jej miejscu poczekala do 12 tyg...a na swinska grype niby jest bezpieczna...powod pandemia w uk wiec jej wybor.....i niech kurna sie nie slucha do konca poloznej bo gdybym ja to robila to chyba nie wiem co by bylo.....nasze polskie rozumy mowia nam cos innego\/!!!!!

Aniu kurka jaka tragedia...najwazniejsze ze wam sie nic nie stalo/!!!!

paulinka u mnie tez sa sloiki z cytrusam itp ale jeszcze nie podawala...jak mowili ze podczas karmienia sie nie pije soku pomaranczowego to ja go pilam litrami dziennie i wszystko ok...zrobisz jak uwazasz...moim zdaniem powinnas ja przyzwyczajac do jedzenia z Majorki a nie po polsku...mieszkacie tam a nie tutaj/!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj niestety nie tylko Wy nie mogłyście spać 😞 dziś Rozalka się wierci od 6 i nie śpi i w nocy co chwila to samo 😞 ja nie wiem jak funkcjonują dziewczyny których dzieciaczki tak mają co dzień... mnie boli głowa od niedospania 😞, Młda ma chyba zatkany nosek próbuje przetkać no ale jakoś się nie udaje - boje się ze to taka dziwna reakcja na szczepienie - poprzednio też tak miała 😞... uffff
miłego dnia babulce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laseczki!
ja juz wczoraj od 19tej miałam zablokowany komp bo G jakis projekt robi klientowi i dupa blada. do nocy siedział...muszę mieć laptopa 😉 mamy jeszcze drugi komp ale on jak żółw chodzi, zanim tak sie 1 str otworzy to mnie juz cos bierze...
bhrka, moja tez prawie codziennie od 6 buszuje, dzis miała 2 pobudki, o 3.05 i o 5.20, no i po 6 juz śpiewała 🙂 chyba zacznę jej odciągąc mleko i o 20 podam jej z odrobina kaszki, bo mlaska i mlaska, i skonczyc nei moze jak sie do cycka wieczorem dorwie...nie wiem czy to z głodu czy z miłości do cycka 😉

aniu-strasznie mi przykro z powodu wypadku. mi tylko zając kiedyś wyskoczył a nadkole i częśc maski było rozj... ja bym tez sie o odszkodowanie starała. wszystko dokładnie sfotografuj, rzeczoznawcę załatw (jak nei macie autocasco to na własną rękę) i pisz gdzie sie da!!!

kathy, to pewnie strój do bani!!!! nie martw sie kobitko. inny ubierz i będzie cool!!!

paulnka, a ja bym spróbowała tych cytrusów. skoro u was mozna to widocznie mozna i juz! daj łyżeczke na próbe i odczekaj. ja tez cytusów nie próbowałam, a w ciąży mnie żoładek bolał jak piłam soki cytrusowe, i jakaś nadkwasota do tego, bleeee...ale to przez te nasze pseudo-cytusy...

calus dla tymka-dawno zesmy cmoka wam nei posyłały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello girls!
Edi and one 4U 🙂

u mnie nocka piekna, o 7 pobudka i szykujemy sie na basen:P

Edi chyba jednak nie sprzedam Tobie tego laptopa,bo moja mama cos wspominala,ze jej by sie przydal wiec sama rozumiesz- dam mamusi. Mojej mamusi to bym wszystko oddala i tatusiowi tez, sa wspanali!

buziaki i do pozniej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ 🙂

JUŻ WAS NIE LUBIĘ,KTÓRA MI DZIECKO ZAPESZYŁA 😠 😠 😠 DZISIAJ PIERWSZY RAZ OD JAKIŚ 3 MIESIĘCY WSTAŁA MI W NOCY TZN O 3.30 I JESTEM NIEPRZTYOMNA BO NIEDOŚĆ,ŻE WCZORAJ POSZŁAM SPAĆ O 1.30 NIE MOGŁAM ZASNĄĆ BO SIĘ KAWY OPIŁAM TO JESZCZE PINESKA MI POBUDKĘ ZROBIŁA I JESTEM NIEPRZYTOMNA 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
HEJ 🙂

JUŻ WAS NIE LUBIĘ,KTÓRA MI DZIECKO ZAPESZYŁA 😠 😠 😠 DZISIAJ PIERWSZY RAZ OD JAKIŚ 3 MIESIĘCY WSTAŁA MI W NOCY TZN O 3.30 I JESTEM NIEPRZTYOMNA BO NIEDOŚĆ,ŻE WCZORAJ POSZŁAM SPAĆ O 1.30 NIE MOGŁAM ZASNĄĆ BO SIĘ KAWY OPIŁAM TO JESZCZE PINESKA MI POBUDKĘ ZROBIŁA I JESTEM NIEPRZYTOMNA 😞 😞 😞


no wreszcie anulka!!!!! poczułas ze masz małe dziecko, hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...