Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tymus gryzie dziąsłami,hihih

ja mogę i nad morze leciec,odpalam miotłe(czyt,fokus)i będę
ale przewaga jest południowych wiedzm ,wiec Niebo z tym samolotem to nie jest taki zły pomysł,pozatm Tymus jeszcze nie leciał ,a Olivka Ethanek ,juz beda po ....wiec nie moze być do tyłu, 🙃

ide do sklepu,wrrrrrrrrrr,ale mi sie nie chce 😠 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hihi to ja też budzę Rozalkę - i do sklepu 🙂 cieszę się z bombardowania księżyca - wśród Was też obserwuję entuzjazm 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
a ten mój stoliczek jest fajny ale to że niemowlę może sobie melodyjki włączać to ściema bo nie ma takiej możliwości żeby Rozalka dosięgnęła rączkami do przycisków leżąc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh...popatrze na bilety do wrocka;p ale teraz wole kupic nowe krzeselko i fotelik do auta,bo w zimie juz bedzie zmiana fotelika- nosidelka na "dorosły" fotelik.
a mialam najdalej z was do szczyrku (nie licze wyspiarek,bo i tak bylyscie w pl) wiec moze teraz maly rewanz:P

poza tym ja na upartego to moge 3 osoby z dziecmi goscic, meza ewakuuje do mamy i juz...mam goscinny gdzie na 1 lozku moga spac 2 osoby i ze mna w sypialni moze jedna.mam lozko, kolyske, gondole i turystyczne wiec haloooooooooooooooooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bhrka napisał:
hihi to ja też budzę Rozalkę - i do sklepu 🙂 cieszę się z bombardowania księżyca - wśród Was też obserwuję entuzjazm 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
a ten mój stoliczek jest fajny ale to że niemowlę może sobie melodyjki włączać to ściema bo nie ma takiej możliwości żeby Rozalka dosięgnęła rączkami do przycisków leżąc
no jak podrosnie to bedzie uderzac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie chcialam wam napisac 🙂 beka!

znalazlam krzeselko dla Tymka!!!!!!!!!!!!!!
http://www.allegro.pl/item760301305_krzeselko_fotelik_bloom_fresco_loft_od_reki_w_wa.html

tylko M go nie kupi 😞

bhrka a w opisie jest,ze nie ceratka! i komu wierzyc...
po weselu to sie dziwne rzeczy dzieja 🙂

my jutro skoczymy do Mama i ja oraz do hurtowni poogladac te krzesełka,bo ja musze organoleptycznie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 oj Niebo mój Grześ jak widział jakiekolwiek krzesełko kosztujące więcej niż 300zł to od razu mówił że się mu nie podoba 😉
a zresztą wcale nie wiem czy w skórze ekologicznej będzie miło dziecku leżeć a zamsz to ciężko domyć... więc jest wypasione a zarazem mało praktyczne - tak mi się wydaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kochane!
My juz po spacerku i teraz sofia probuje sama zasnac sieste...
To u Was to faktycznie bardzo zimno. Moja So to ma na sobie jakies portki (bez rajstopek), jakies cienkie skarpetki i dlugi rekawek..nic wiecej. No ale u nas to jest jakies 25,26 stopni.
A w ogole musze Wam powiedziec,ze ja potworny zmarzlak jestem. Nawet w ciazy zawsze mi bylo zimno. Dlatego miszekanie ktorego uparcie szukalismy musialo miec ogrzewanie. Tu, na Majorce malo mieszkan ma ogrzewanie bo zima temperatura raczej nie spada ponizej 5 stopni w plusie. No wiec mamy mieszkanie z ogrzewaniem.
Jesli chodzi o spiworek to nie wiem czy kupie. Raczej tak, bo to wygoda, a w ogole na swieta to chcemy do Polski jechac, wiec zima. U nas tu kosztuja od 50,60 euro wzwyz... Duzo... 😞

Od Zosienki macie jakies newsy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam do was pytanko.Czy wasze pociechy tez na wieczor sie robia takie marudne??? Wracamy z popoludniowego spacerku, wszystko ok i gdzies kolo 18 zaczyna sie piszczenie.Mala jest wyraznie podirytowana i tak przetrzymujemy do 19.30...Wtedy ja kapie, daje cyca i spac.To juz tak zawsze pod wieczor bedzie trzeszczaca???? Kiedys tego nie miala, ale od jakiegos miesiaca codziennie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bichito napisał:
Mam do was pytanko.Czy wasze pociechy tez na wieczor sie robia takie marudne??? Wracamy z popoludniowego spacerku, wszystko ok i gdzies kolo 18 zaczyna sie piszczenie.Mala jest wyraznie podirytowana i tak przetrzymujemy do 19.30...Wtedy ja kapie, daje cyca i spac.To juz tak zawsze pod wieczor bedzie trzeszczaca???? Kiedys tego nie miala, ale od jakiegos miesiaca codziennie!!!
Pauli-ZAWSZE!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wogóle to wyszłam i wróciłam po 20 minutach bo jest tak paskudnie ze nie było tak jeszcze w tym roku ,niby mam 12 stopni na termometrze ale z nieba leci jakis kapusniaczek ,do tego wieje wiec zacina na mordke i wogóloe fuj! Juz wsokczyłam w ciepły dresik i nigdzie sie juz dzis nie ruszam ,a telefon poczeka.tylko mała szczęsliwa zasneła w wózku.

Beti ja widziałam to krzesełko i tu kosztuje nawet spoko bo coś 199euro i podobało mi sie w ktalogu,potem na żywo już mniej, ale jest mało praktyczne ,bo ma strasznie duze to koło zamiast nózek i to siedzisko jak uciapiesz to koniec koniec ,ma tylko wymienne te obicia i jedno kosztuje ok 20 euro ,dziwne takie -modernistyczne ale dla mnie az za bardzo 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goś napisał:
bichito napisał:
Mam do was pytanko.Czy wasze pociechy tez na wieczor sie robia takie marudne??? Wracamy z popoludniowego spacerku, wszystko ok i gdzies kolo 18 zaczyna sie piszczenie.Mala jest wyraznie podirytowana i tak przetrzymujemy do 19.30...Wtedy ja kapie, daje cyca i spac.To juz tak zawsze pod wieczor bedzie trzeszczaca???? Kiedys tego nie miala, ale od jakiegos miesiaca codziennie!!!
Pauli-ZAWSZE!!!


Zwiezle i wyczerpujaco. Rozumiem,ze masz podobne doswiadczenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak, nowoczesny styl...podoba mi sie ale moze i malo funkcjonalne- fakt 🙂

gos u nas wczoraj tak w dzien bylo, weczorem przestalo wiac i padac wiec bylam na godzinke na spacerze - dlatego tymka tak cieplo ubrałam...

wlasnie przyjechal pajacyk misiu miecusi od cartersa- jaki super 🙂 az chce sie tulic 🙂

pauli norma- maruda sie wlacza wlasnie w tym czasie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:
kobiety a kupujecie chodzik czy skoczek???? bo ja wlasnie nie wiem..... jak zacznie sie przemieszczac to nie upilnuje 😞


A co to jest skoczek??? Ja nie myslalam o kupnie chodzika...Kolejna rzecz do przechowania i nie wydaje mi sie niezbedna... Ale ten skoczek mnie zaintrygowal!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bichito napisał:
Mam do was pytanko.Czy wasze pociechy tez na wieczor sie robia takie marudne??? Wracamy z popoludniowego spacerku, wszystko ok i gdzies kolo 18 zaczyna sie piszczenie.Mala jest wyraznie podirytowana i tak przetrzymujemy do 19.30...Wtedy ja kapie, daje cyca i spac.To juz tak zawsze pod wieczor bedzie trzeszczaca???? Kiedys tego nie miala, ale od jakiegos miesiaca codziennie!!!

paulinka, zawsze, codziennie. od 18 miałki az do 19 kiedy wchodzi do wanny 😉 wedy banan i radość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...