Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pisze tak :
" Po ponad 12godzinach totalnej męczarni dziś o 10:45 przyszła na swiat Martynka. Waży 3540g i mierzy 56cm . Jestem obolała ale szczęśliwa " i śle nam buziaki

Kurcze długo jej zeszło 😲 ale już po wszystkim 🙂 ma swoją laleczkę :P

KOCHANA ANULKO GRATULACJE!!!!!!!! wracajcie do nas szybciutko !!! czekamy tu na was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab gratulacje 🙂)))))))))))
Załapałaś się na ostatni dzień lutego 🙂 mamy kolejną mamuśke 🙂)))))))

Ola ja dziś idę na 30 minutowy spacer na dwór 🙂 położna powiedziała, że starczy 2x werandowac i na dwór już można iść byle by krótki 🙂

Więc korzysta z pogody na termometrze mamy 8*C więc lecimy jak się mała obudzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem pod wrażeniem , ale długo się namęczyła biedna 😞 same dziewczynki na początek się nam rodzą 😲

montusia twoja starsza ja tez na pierwszy spacer 15-20 min. pójdę , od jutra ja po weranduje trochę.idzie ku wiośnie to będziemy korzystać z pogody 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulabku Gratulacje, zuch dziewczyna, nie to co my na łatwiznę iść hihihi.
Ola ja werandowałam jeden dzień, wczoraj mała już była na tarasie 1/2 godziny a dziś zamierzamy z godzinę jak nic posiedzieć. Nie idziemy na spacer bo u nas straszne błoto ale siedzimy sobie na tarasie to w sumie to samo bo cała jest na polku 🙂 😉 😉 😉
Ale super, jeszcze się na Ania na luty załapała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to anulab juz szczesliwą mamuską jest i 3,500kg to takie zdrowe dziecko,ja sie boje ze bede miala jeszcze wieksze:P ale nic mnie nie bierze tylko caly czas czysci po tym olejku.ale bym chciala jutro urodzic,taka fajna data 1 marzec:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej ,
wróciłam właśnie z miasta a tu takie świetne wieści 🙂
Anulabku - gratulacje 🙂 🙂 🙂 Niech Martynka się zdrowo chowa i wracajcie szybciutko do domku 🙂 🙂 🙂
Ola , Cruella - słodkie macie niunie, ja już też chciałabym mieć małą przy sobie a tu jeszcze miesiąc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To gratulacje dla Anulabki pierwsza dzidzia ponad 3 kg ważaca a pozatym 12godz to nie do końca tragedia były mamcie co 36 rodziły 😞

JUNEEE środa jest idealna bo w piatek mam imieniny to juz wyjdziemy przy dobrych obrotach 🙂)


ale ja nie wiem czy ja dziś nie polece
od 2 godzin czuje sie inaczej mam skurcze ale takie ni jakie ale bol pleców i brzucha i ten twardy brzuch to ossstroo ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn miałam tak przez dwa dni, dzisiaj rano też parę skurczy i cisza:P Myślałam że w ten weekend Nikoś będzie z Nami ale na to wygląda że jeszcze nie. Mam nadzieję że w tym tygodniu zrobi niespodziankę Mamusi i Tatusiowi 🙂:P Zwłaszcza że na razie same dziewczynki się rodzą.

Kasenn, June i reszta Mamusiek oczekujących chłopców pełna mobilizacja i musimy nadgonić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...