Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dwupaki kochane 🙂

karka to widzę ze będziecie wspólnie rodzic ty dzidzie a maz kamyczki 😉 współczuje mu bólu -ale poczuje co my wszystkie.

u nas noc wygląda rożnie 23 ssanie, 24 ssanie , 4 ssanie , przed 7 tez i teraz już sie zaczyna kręcenie w łóżeczku :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olamta a to twoje pierwsze KTG? moze coś wykryje 🙂 tak bym chciała żeby tu juz wszystkie mamusiami były .Ciekawe czy dzisiaj Anulka ze szpitala wyjdzie -to 2 doba , może?

a to Maja po wczorajszej kąpieli : [img size=319]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Copy_of_IMG_6827.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W jednym z odcinków pokazywali dziewczynę, która całą ciążę grała w piłkę nożną, piła alkohol i paliła papierosy. O dziwo brzuch jej wcale nie urósł! Wymioty i zgagę powiązała z imprezowaniem. Przerażające jest to, że przecież przy grze w piłkę non stop się z kimś zderzała, upadała na ziemię itd. A dziecko urodziło się zdrowe...

Ola jak tak piszesz o swoim szczęściu to taaaak Ci zazdroszczę! Też chcę już mojego ssaka! A tu ciągle nic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja mam koleżankę która zaszła w ciąże nieświadomie i do 7-8 mc nie wiedziała ze jest w ciąży 😲 , a ze była zawsze pulchna i lekko przytyła to jej nie podpadło , miesiączki nie miała brała na początku jakieś hormony na wywołanie i nic. ale sie dziwie ze ruchów nie czuła mówiła zawsze ze jej cos bulgoce w brzuchu i brała manti na to.i do końca ciąży paliła duża ilośc papierochów 😞 Extra Mocne i mały urodził się z wadą serca . nie wiem jak można nie czuć ze jest sie w ciąży i nie isc do lekarza 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maryś Gratulacje.

Ola ale ta twoja mała rozkrzyczana 🙂

ASia spoko juz niedługo urodze 🙂


kurcze wszystkie miałay KTG a ja nie i nawet mi nie kazała isć na nie i wogole skad ja bede wiedziala ,że to juz jak ja nigdy nie rodziłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamuski i brzuchatki. Ja od wczoraj na zwolnieniu kilkudniowym. Dopadla mnie jakas infekcja gardla. DO czwartu siedze w domu. Przynajmniej bede miala czas zeby cos porobic w domu. Pare dni temu zmontowalismy lozeczko. Udalo mi sie kupic okazyjnie od kolezanki. Takze dzisiaj zajme sie przygotowaniem lozeczka.
W domu taka cisza... MAz pojechal do pracy a ja nawet TV nie mam hehe wczoraj nam odcieli bo rozwiazalismy umowe z cyfra. Tak jakos dziwnie jest.. No ale juz niedlugo bedzie sporo halasu hehe
Dzis nad ranem obudzil mnie bol brzucha. Tak jakby na miesiaczke. Nie wiem dlaczego ale pomyslalam ze moze to oznacza ze juz niedlugo zaczna sie skurcze. Pare godzin pozniej juz nic nie czulam. Nie mo to jak sie nakrecac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Ja średnio dziś wyspana bo ciągle mnie coś boli ale chyba się już przyzwyczaiłam:P Za niedługo będzie u mnie Teściowa, tak jak wczoraj pisałam teraz mnie wszyscy pilnują 😁 Kupę śmiechu z nimi mam 😁

Kasenn kochana ja miałam KTG tylko dlatego że przyjechałam do szpitala z myślą że rodzę:P:P Tak to też lekarka mi nic nie mówiła o tym, z resztą ona to jest w ogóle... 😠

Zmykam do kąpieli a później wizyta Teściowej:P

Do później kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasen to moze wroc do tego wyrka i wstan jak juz nabierzesz sil.

Olu - zapomnialam napisac. Sprobowalam pare tygodni temu tej twojej babki. Wyszla super. Nie wiem czy bede miala sily i czas na robienie babki na Wielkanoc (porod wypada tydzien przed swietami), ale jesli tak to z pewnoscia ja zrobie. To najlepsza babka jaka jadlam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...